Numancia – Valladolid 0:3 (kon.)
CD Numancia de Soria
0:3 (0:1)
Real Valladolid
cz Streda 13.06.2018, 20:30 • Nuevo Estadio Los Pajaritos • Segunda División • Play-off

Hostující celek ovládl první zápas, v prvním poločase vstřelil jednu branku Kiko. Ve druhé části hry se k němu přidali Hervias a Plano, kteří stanovili končený výsledek na 3:0 pro hosty. Domácí celek si výraznější šanci nevypracoval a před odvetným duelem má o čem přemýšlet. (22:22:18)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:1. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:13.

90+5

90+5
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+4
    Žlutou kartu dostává Toni Villa (Real Valladolid).

90+3
    Hostující celek to zkoušel ránou z první, vypálil Borja, jehož projektil končí vysoko nad brankou.

90+2
    Žlutou kartu dostává Inigo Perez (CD Numancia de Soria).

90+1
    Domácí celek se pokouší držet hru co nejdál od své branky, další inkasovaný gól by byla velká pohroma, už takhle ho na půdě soupeře nečeká nic snadného.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Oscar Plano, přichází Toni Villa.

87
    Takticky tento duel odehrál Valladolid na výbornou, soupeře do mnoha šancí nepustil, výborně hrál ihned po ztrátě míče.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek ví, že na zdramatizování tohoto zápasu nemá sílu ani mnoho času.

84
    Žlutou kartu dostává Jaime Mata (Real Valladolid).

84
    Po bleskové akci dokázal balon do branky dostat Jaime Mata, ale předcházelo tomu postavení mimo hru. Gól tedy platit nemůže.

83
    Nyní rohový kop na druhé straně. Pokud to nebyl vůbec špatný, míč směřoval před branku, a tak obrana hlavičkovala mimo hrací plochu, další roh.

81
    Jeden z hráčů hostů, Plano, rozehrával rohový kop, jeho centr se snesl snesl před branku, ale byl hodně nepřesný.

80
    Hostující celek měl obrovskou příležitost. Zkoušel to Jaime Mata, ale o balonu byl první domácí brankář, který jej vyrazil do bezpečí. Následný rohový kop byl pro obranu Sorii snadným úkolem.

79
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Giannis Gianniotas, přichází Javier Ontiveros Parra.