Beerschot – Eupen 3:1 (kon.) | Oostende – Antverpy 3:1 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 1:1 (kon.)
KV Oostende
3:1 (0:1)
Royal Antverpy
cz Sobota 19.05.2018, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:02:03)

Pro oba celky letošní sezóna a po odpočinku se budou moci připravovat na tu další. V nadstavbové části, boji o účast v Evropské lize, postoupil do semifinále Lokeren a z druhé skupiny pak Waregem. Oba si to následně rozdají o postup do finále, kde na jednoho ze soupeřů čeká Genk. Jejich zápas se bude hrát 23.5. ve 20:30!

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:2.

Je tu konec! Oostende vstoupilo do druhého poločasu jako jiné mužstvo a třemi brankami zcela otočilo vývoj utkání. Hosté nedokázali reagovat a v posledním zápase této sezóny prohrávají s Oostende 1:3!

90+2

90+1
    Rozhodčí, stejně jako v prvním poločase, nastavuje dvě minuty.

90
    Robbie D'Haese se snažil proniknou před branku po levé straně a byl nakonec ze zadu faulován! Jasná žlutá karta pro Jaadiho.

88
    Ivo Rodrigues se snažil probít do pokutového území soupeře, ale nepodařilo se mu to. Následně ještě v souboji dostal rukou do obličeje. Rozhodčí to zřejmě přehlédl.

86
    Tentokrát to domácí rozehráli na krátko, ale obrana hostů včas zareagovala a posílá míč až k brankáři domácích. Na rohové kopy je to nyní 7:2!

85
    Po rychlém útoku následuje další roh pro domácí celek...

85
    A byl tu další roh pro domácí, z kterého se však nyní Oostende neprosazuje.

84
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Jelle Bataille.

83
    Domácí zcela ovládají druhý poločas a i nyní v závěru drží pohodlně své vedení a soupeře nepouští vůbec k ničemu.

82
    A technickou střelu zastavuje Jens Teunckens.

82
    Nyní standardní situace pro domácí po faulu na Živkoviće.

81
    Domácí borce nyní nemusí vůbec trápit neproměněná penalta v závěru prvního poločasu a deset minut před koncem zápasu vedou o dvě branky.

80
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Franck Berrier, přichází Robbie D'Haese.
    78. Knowledge MUSONA - 3:1