Sigma Olomouc – Dukla Praha 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:2 (1:1)
FK Dukla Praha
cz Streda 16.05.2018, 14:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ)

Já se s vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou! (15:53:39)

Je dobojováno! Sigma tenhle zápas zvládla a připisuje si třetí výhru v řadě. Hostům se dvakrát podařilo vyrovnat a už to vypadalo, že si z Hané dovezou do hlavního města alespoň bod, když v 84. minutě vyrovnal Nick Neca. Sigma se ale v 86. minutě dostala znovu do vedení díky Lukáši Raabovi, který se prosadil hlavou a zařídil domácím výhru.

90+1

90+1
    Hosté dobývají branku Sigmy, létá jeden centr za druhým, zatím bez výsledků, Dukle se čas krátí.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grygar, přichází David.

89
    Křeče teď dostali dva hráči Sigmy, hra je přerušená.

88
    Zablokovaná střela hostujícího Krále.

87
    Třetí žlutou kartu Sigmy, tentokráte za šlapák vidí Mojmír Chytil.

87
    Hosté se tlačí za vyrovnávací brankou. Teď letěl z pravé strany do vápna centr, ten ale domácí obrana na dvakrát odkopla do bezpečí.
    86. Lukáš RAAB - 3:2

86
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak to co chybělo v druhém poločase si hráči nechávali asi na poslední minuty. Olomouc jde znovu do vedení! LUKÁŠ RAAB si naskočil na centr z levé strany a hlavou posílá svůj tým do vedení.
    84. Tomáš LAUKO - 2:2

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    A hosté podruhé vyrovnávají dnešní zápas! Na centr z rohu si naskočil NICK NECA a jeho hlavičku Reichl neudržel v rukavicích a balón se šťastně dostal za brankovou čáru.

83
    Hosté se po rychlé akci dostali k centru z pravé strany a domácí obrana odhlavičkovala míč na roh.

82
    Faulem se teď provinil domácí obránce, u míče jsou tak hosté a mohou založit svojí útočnou akci.

82
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Langer, přichází Kratochvíl.