Minnesota – Winnipeg 6:2 (kon.) | Washington – Columbus 4:5 (po pr.) | LA Kings – Vegas 2:3 (kon.)
Minnesota Wild
6:2 (2:1, 4:1, 0:0) Stav série: 1:2
Winnipeg Jets
cz Pondelok 16.04.2018, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Play-off NHL • Štvrťfinále Z. konferencie

30:24
    Je tu další přesilová hra pro Winnipeg, na trestnou lavici zamířil Charlie Coyle s dvouminutovým trestem za držení.

27:23
    Winnipeg dostává k dispozici přesilovou hru, dvě minuty za podražení obdržel Zach Parise.

19:27
    A je z toho přesilovka pro hosty, dvě minuty za hrubost dostal Matt Dumba.

17:01
    A nyní to budou mít i s přesilovkou, neboť Ben Chiarot dostává dnes svůj druhý dvouminutový trest za krosček.

08:06
    A teď už tu byla regulérní potyčka u branky hostů a Adam Lowry byl za její odstartování potrestán vyloučením. Dostal dvě minuty za hrubost, Minnesota má dlouhou přesilovku pět na tři.

07:26
    Přesilovku si zahrají i hráči Minnesoty, u branky fauloval Ben Chiarot a dostal dvě minuty za krosček.

03:35
    Nyní se ale už vylučovat bude a na trestnou lavici jde opět domácí hráč. Za sekání dostal dvě minuty Matt Cullen.

00:43
    Wheeler se dostával do protiútoku, akce však byla zastavena hvizdem sudího. Domácí Matt Dumba dostal dvě minuty za sekání a je tu první přesilovka pro Winnipeg.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 10. Mikael Granlund (M. Koivu, E. Staal), 18. Parise (M. Koivu, Brodin), 24. Dumba (Winnik, J. Eriksson Ek), 35. E. Staal (Mikael Granlund, Dumba), 35. Greenway (Cullen, Seeler), 39. M. Foligno (Spurgeon, Seeler) – 5. Wheeler (Byfuglien, Laine), 27. T. Myers

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Prosser, Soucy – Mikael Granlund, E. Staal (A), Zucker – Niederreiter, M. Koivu (C), Parise (A) – Coyle, Cullen, Greenway – Winnik, J. Eriksson Ek, M. Foligno.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (41. S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Morrow, T. Myers, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Stastny, Ehlers – Roslovic, Little, Copp – Armia, Lowry, B. Tanev.

Rozhodca: McAuley, Peel – MacPherson, Gibbs

Diváci: 19 175