Pondelok 16.04.2018, 20:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 30. kolo

90+1
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Pablo De Blasis, prichádza Anthony Ujah.

88
    Nils Petersen takmer zhodil bránku! Jeho bomba z krátkej vzdialenosti orazila bránkovú konštrukciu. René Adler len reflexívne zdvihol ruky.

85
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Levin Öztunali, prichádza Gerrit Holtmann.

80
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Suat Serdar, prichádza Nigel de Jong.
    79. Pablo De Blasis (MAI) - 2:0

79
    Mainz dal gól! Ďalší veľmi kuriózny gól! Brankár hostí si pomýlil farby dresov a nahral domácemu futbalistovi. Ten videl, že je PABLO DE BLASIS pred prázdnou bránou, ktorý takmer netrafil do úplne prázdnej brány. S ohromnou dávkou šťastia sa lopta od tyče odrazila do siete.

78
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Lucas Höler, prichádza Florian Kath.

75
    Žltú kartu dostáva Leon Balogun (1. FSV Mainz 05).
    74. Tim Kleindienst (FRE)

74
    Tim Kleindienst takmer vyrovnal. Vysoká lopta sa vzniesla až jemu na hlavu. Hlavička v jeho podaní nebola najhoršia. Padala do brány, ale nakoniec skončila len na vrchnej časti siete.

69
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Robin Koch, prichádza Julian Schuster.
    64. Tim Kleindienst (FRE)

64
    Hostia si takmer strelili vlastný gól! Po pokuse o odvrátenie lopty sa dostala na brvno! Nasledovať bude roh.

56
    Žltú kartu dostáva Manuel Gulde (SC Freiburg).

46
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Marc-Oliver Kempf, prichádza Tim Kleindienst.

Tak podľa všetkého je nariadený pokutový kop! Toto futbal ešte nezažil.

Aj napriek ukončeniu polčasu sa ešte rieši moment z poslednej minúty, kedy mohlo dôjsť k ruke v šestnástke!
    45+1. Pablo De Blasis (MAI) - 1:0

45+1
    Mainz dal gól! PABLO DE BLASIS strieľa gól, ktorý sa zapíše do histórie futbalu. Strelil ho totiž už po odpískaní polčasovej prestávky. Penaltu však premenil s prehľadom. Brankár nemal šancu.