Antverpy – Beerschot 2:0 (kon.) | Anderlecht – Brugge 1:0 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
KV Oostende
2:2 (2:0)
Sint-Truiden VV
cz Nedeľa 15.04.2018, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:52:20)

Je konec. Sint-Truiden nakonec srovnali ve druhém poločase a nebyli daleko výhry. Ve 29. minutě poslal Canesin skvělou přihrávku na Živkoviće a ten poté překonal brankáře. Čtyři minuty před koncem to byl opět Canesin, kdo skvěle zpracoval míč ve vápně, následně ho posunul na Živkoviće a ten jej dorazil do poloprázdné svatyně. V 65. minutě vypálil De Sart, ovšem jeho rána byla sražená a zapadla přesně k levé tyči. V 85. minutě si míč převzal Botaka a krásnou střelou k pravé tyči srovnal.

90+3

90+3
    Domácí získali autové vhazování na své polovině.

90+3
    Centr z něj se moc nepovedl, ale následně zůstali u míče a poslali velice nebezpečný centr do vápna, kde chybělo pár centimetrů hostujícímu útočníkovi aby míč dorazil do brány.

90+2
    Faul domácích a hosté tak mají volný kop, ze kterého mohou rozhodnout utkání.

90+1
    Domácí hráč se ocitl v ofsajdové pasti a dopředu tak mohou jít hosté.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Hostující hráč se dopustil faulu, když se snažil projít po levé straně.

88
    Nyní se hostující hráč dostal ke střele, ale ta byla zblokována a tak má Sint-Truiden rohový kop.

87
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Samy Bourard.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Zinho Gano.
    85. Jordan BOTAKA - 2:2

85
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Roman Bezus posunul míč na JORDANA BOTAKU, který si jej zpracoval a zpoza vápna vypálil přesně k pravé tyči a srovnává tak stav utkání na 2:2! Asistence: Bezus.

84
    Hosté drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.

83
    Živković se pokoušel patičkou posunout míč na Batailleho, ale to mu překazil obránce, který si ale málem dal vlastní branku, nakonec ale skončil míč těsně vedle tyče a Oostende má rohový kop.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Aristote Nkaka, přichází Emmanuel Banda.

81
    Hosté získali autové vhazování.

78
    Kenny Steppe vytáhl velice dobrý zákrok proti střele domácího hráče a následuje rohový kop.