Antverpy – Beerschot 2:0 (kon.) | Anderlecht – Brugge 1:0 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
1:0 (0:0)
Club Brugge KV
cz Nedeľa 15.04.2018, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická Jupiler Pro League • O titul

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:59)

Je konec. Anderlecht nakonec dokázal zvítězit těsně 1:0. V 6. minutě se hosté dostali ke střele, ale orazítkovali pouze tyč. Ve 12. minutě vytáhl Vladimir Gabulov skvělý zákrok z bezprostřední blízkosti. V 52. minutě jsme se dočkali první branky, když centr z levé strany našel hlavu Łukasze Teodorczyka, který zakončil přesně k levé tyči. V 81. minutě hosté srovnali, ale po konzultaci s videorozhodčím nakonec branka neplatila kvůli ofsajdu. Pro Anderlecht je to důležitá výhra, jelikož snížil náskok Brugg na tři body a momentálně je druhý.

90+5

90+5
    Hosté ještě nakopli míč k vápnu Anderlechtu.

90+4
    Centr z pravé strany pouze prosvištěl vápnem až na druhou stranu.

90+3
    Hosté získali autové vhazování na polovině domácích, ale následně se míče ujmul Anderlecht.

90+2
    Dopředu se dostali domácí, ale následná střela byla zblokována.

90+1
    Bruggy se ještě snaží vyrovnat a Anthony Limbombe to udělal skvěle, ovšem jeho následnou střelu vyrazil Matz Sels.

90
    Rozhodčí nastavil pět minut navíc.

89
    Hosté měli rohový kop, ale nakonec z něj nic nebylo a nyní jsou u míče opět domácí.

87
    Hosté mohou jít dopředu, ale obrana Anderlechtu skvěle zabojovala.

85
    Hosté se dostali ke střele, ale ta byla zblokována.

83
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Abdoulay Diaby, přichází Jelle Vossen.
    81. Neuznaná branka Diabyho.

81
    Video rozhodlo že branka neplatí! Abdoulay Diaby dostal přihrávku za obranu, následně si obešel brankáře a zakončil, ovšem po poradě rozhodčí tento gól neuznal, kvůli ofsajdu!