Lok. Košice – Nové Mesto n/V | 0:0 (odl.) | | | Žilina B – Šamorín | 4:0 (kon.) | | | Pohronie – Inter Bratislava | 0:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Rusko | 3:4 (kon.) | | | Kazachstan – Francúzsko | 0:3 (kon.) | | | Turecko – Švédsko | 0:3 (kon.) |
Bosna – Wales | 1:0 (kon.) | | | Česko – Chorvátsko | 2:1 (kon.) | | | Gruzínsko – Faerské ostrovy | 1:0 (kon.) |
Litva – Fínsko | 0:2 (kon.) | | | Albánsko – Slovensko | 2:3 (kon.) | | | Andorra – Škótsko | 1:1 (kon.) |
Luxembursko – Čierna Hora | 1:3 (kon.) | | | Portugalsko – Lichtenštajnsko | 7:0 (kon.) | | | Gibraltar – Srbsko | 0:6 (kon.) |
Japonsko – Mali | 1:1 (kon.) | | | Rusko – Brazília | 0:3 (kon.) | | | Nórsko – Austrália | 4:1 (kon.) |
Bulharsko – Bosna | 0:1 (kon.) | | | Turecko – Írsko | 1:0 (kon.) | | | Maďarsko – Kazachstan | 2:3 (kon.) |
Grécko – Švajčiarsko | 0:1 (kon.) | | | Saudská Arábia – Ukrajina | 1:1 (kon.) | | | Srbsko – Maroko | 1:2 (kon.) |
Nemecko – Španielsko | 1:1 (kon.) | | | Holandsko – Anglicko | 0:1 (kon.) | | | Poľsko – Nigéria | 0:1 (kon.) |
Portugalsko – Egypt | 2:1 (kon.) | | | Rakúsko – Slovinsko | 3:0 (kon.) | | | Škótsko – Kostarika | 0:1 (kon.) |
Argentína – Taliansko | 2:0 (kon.) | | | Francúzsko – Kolumbia | 2:3 (kon.) |
Uruguaj – Česko | 2:0 (kon.) |
koniec
Gruzínsko
1:0
(0:0)
Faerské ostrovy
Adam Dořák
Góly:
47. Zarandia
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:23.
Rozhodca: Zaven Hovhannisyan
Diváci:
Karty: 43. Olsen (FAO)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:23.
Gruzínsko:
Kupatadze – Margvelashvili, Kantaria, Nadaraia, Giorgadze – Kiteishvili, Tsetskhladze, Shulaia – Kharaishvili, Arabidze, Zarandia (C).
Náhradníci: Chochishvili – Giorbelidze, Mamuchashvili, Arveladze, Mikeltadze, Beridze, Kobouri.
Tréner:
Faerské ostrovy: Hansen – Danielsen, Petersen (C), Magnusson, Wardum – Nielsen – Heinesen, Jacobsen, Bjartalíð, Olsen– Thomsen.
Náhradníci: Hentze – Ari Olsen, Soylu, Hansen, Benjaminsen, Knudsen, Johansen.
Tréner:
Náhradníci: Chochishvili – Giorbelidze, Mamuchashvili, Arveladze, Mikeltadze, Beridze, Kobouri.
Tréner:
Faerské ostrovy: Hansen – Danielsen, Petersen (C), Magnusson, Wardum – Nielsen – Heinesen, Jacobsen, Bjartalíð, Olsen– Thomsen.
Náhradníci: Hentze – Ari Olsen, Soylu, Hansen, Benjaminsen, Knudsen, Johansen.
Tréner:
Rozhodca: Zaven Hovhannisyan
Diváci:
Dalším soupeřem v kvalifikaci Gruzie, který se odehraje v úterý (27.3.) bude Dánsko. Faerské ostrovy pak změří síly s Finskem, ale to až v červnu.