Boston – Columbus 4:5 (po pr.) | Buffalo – Nashville 0:4 (kon.) | Montreal – Florida 0:2 (kon.)
Minnesota – LA Kings 3:4 (po pr.) | Arizona – Calgary 5:2 (kon.)

2. Aleksander Barkov (FLO) 1+0
    3. Antti Niemi (MTL) 38 zák., 2 góly, 95,0% (03:14:30)

Florida vyhrává tento zápas 2:0 a získává body v tabulce, které potřebuje v boji o play-off. Velmi dobře hrál hostující celek v první a třetí třetině. Naopak ve druhé části hry si nějaké šance vypracoval domácí tým. Roberto Luongo vychytal svou 76 nulu v NHL, a tak se dostal na dělené deváté místo v této statistice. Podobně jsou na tom Ed Belfour a Tony Esposito. První gól zápasu dal Aaron Ekblad , druhý Aleksander Barkov.

59:55
    Florida netrefila odkrytou branku, je z toho jen icing.

59:37
    Canadiens rozehrávají od své branky, mnoho času už nemají.

59:07
    Roberto Luongo kryje ránu od modré čáry.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:56
    Jeden z hráčů Canadiens zblokoval střelu Floridy.

58:24
    I tento kotouč končí mimo branku, Paul Byron jej dokázal dobruslit.

57:50
    Denis Malgin ze středního pásma nedokázal trefit odkrytou část branky.

57:20
    Domácí hrají bez brankáře.

56:34
    Další práce pro brankáře Floridy, Roberto Luongo se v závěru zápasu rozhodně nudit nebude. Nyní si poradil se střelou Shawa.

56:18
    Roberto Luongo přerušuje hru, poradil si s pokusem, který vyslal z kruhu domácí Mike Reilly.

55:42
    Puk vypadl z hrací plochy, vhazovalo se před brankou Montrealu, následně rychle vypálil Michael Matheson a jeho pokus kryje Antti Niemi.

55:11
    Aleksander Barkov rozehrává od své branky, dostává hru do středního pásma, jeho spoluhráči střídají.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek se nemůže propracovat do výraznějších pozic.

54:12
    Florida se vrací ke své aktivní hře, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře. Kotouč vypadl z hrací plochy, a tak uvidíme komerční přestávku.