B. Bystrica – Košice 3:2 (1:0 po s.n.) | Trenčín – Poprad 1:0 (kon.)
Rytíři Kladno
4:2 (2:1, 1:1, 1:0) Stav série: 3:0
Banes Motor České Budějovice
cz Sobota 17.03.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy (CZ) • Semifinále

Kladenští Rytíři uspěli v dosavadních třech zápasech a do čtvrtého utkání nastoupí s prvním mečbolem, který se České Budějovice budou snažit odvrátit. (18:38:57)

59:50
    Sražený puk zachytil Filip Novák těsně za modrou čarou. Odpískaný ofsajd.

59:46
    Zakázané uvolnění Kladna.

59:38
    Kladno se chystalo zakončovat do odkryté branky, ale celou situaci Rytíři překombinovali.

58:55
    Střela od jednoho hostujících hráčů šla příliš nad brankovou konstrukci. Kotouč pro smůlu Jihočechů skončil až ve středním pásmu.

58:20
    Kladno dostalo hru ven z obranné třetiny. Budějovice se při snaze o ryhclém návratu dopustili postavení mimo hru.

58:10
    Kváča po oddechovém čase zůstává na střídačce hostí.

58:10
    Oddechový čas pro ČEZ Motor České Budějovice.

57:35
    Rozehrávku Jihočechů přerušil Kubík, který následně poslal do koncovky Redlicha! Kváča teď důležitým zákrokem drží dvoubrankovou ztrátu.

56:46
    Po přejetí středové čáry Hořava pouze odevzdal kotouč soupeři.

56:26
    Galamboš se měl k tvrdé střele od modré čáry, ale branku minul.

55:58
    Střílená přihrávka Šticha šla přímo na Tůmu, který ale prudký pas nedokázal sklepnout mezi betony roztáhlého Kváči!

55:30
    Rytíři se dopustili zakázaného uvolnění.

55:12
    Filip Novák srazil kotouč za branku, zpoza které následně vytáhl hru do střední třetiny.

54:03
    Střela Štindla z levé strany proletěla skrz brankoviště. Rytíři hnání domácími přízvnici nebezpečně kombinují.

54:01
    Čápův pokus o vyhození zastavil na modré čáře Svedlund, který záhy po tvrdém hitu skončil málem na střídačce hostí.

Lukáš Ureš

Góly a asistencie: 7. D. Tůma (J. Kloz), 17. D. Tůma (J. Kloz, Kubík), 24. Pekr (Štich, J. Strnad), 46. Machač (Štindl) – 1. Jonák (Rob, F. Novák), 31. Čermák (Nedorost, Kutlák)

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Štich, Svedlund, Štindl, Kehar, Lenďák, F. Matula – Redlich, T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Kubík, D. Tůma (C) – M. Hořava, Machač, Zikmund – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr (A) – Jágr.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Kutlák (C), F. Novák (A), Vráblík, Fillman, Pavlin, Čáp – Čermák, Vampola, Nedorost (A) – Dostálek, Rob, Jonák – Heřman, J. Mikyska, L. Květoň – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák.

Rozhodca: Kašík, Wagner – Hejl, Podrazil