Carolina – Boston 4:6 (kon.) | Montreal – Dallas 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Ottawa 4:7 (kon.)
Nashville – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:0 (kon.)
Arizona – LA Kings 4:3 (2:1 po s.n.)
Nashville Predators
3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Winnipeg Jets
cz Streda 14.03.2018, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z mé strany je to vše, díky za pozornost a u dalšího on-line přenosu, například ze zámořské hokejové ligy, na počtenou. (04:06:14)

Československá stopa v utkání:
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:03

Tři hvězdy utkání:
    1. Austin Watson (NSH) 1+0
    2. Ryan Ellis (NSH) 0+1
    3. Pekka Rinne (NSH) 32 zák., 1 gól, 97,0%
    První místo a milník sta bodů v základní části - splněno!

Ani další rána do prázdné branky se do prostoru tří tyčí nevešla a siréna tak mohla ukončit tohle dnešní střetnutí! Z něj si tři body odnesou domácí hráči Nashvillu Predators, kteří po třech brankách z úvodní třetiny udrželi náskok a vyhráli v poměru 3:1! Utkání zřejmě rozhodli dvě branky v jednom oslabení, a to už v deváté minutě první třetiny, po kterých Predátoři vedli o tři branky.

59:45
    A další vynikající zákroky Pekka Rinneho! Ten hájí svoji svatyni opravdu neuvěřitelným způsobem a nyní předvedl různé provazy, aby zabránil kotouči v cestě do sítě!

59:29

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., hrubost).

59:29
    Pekka Rinne se zapisuje další z mnoha úspěšným zákroků a drží svému celku stále dvoubrankový náskok! Po podržení puku vznikla před jeho svatyní další potyčka.

59:01
    A další kotouč o kousek míjející hostující svatyni! Jets nyní kombinují v útočném pásmu.

58:51
    Josi mohl definitivně rozhodnout dnešní utkání, jeho nahození kotouče do prázdné brány ale nakonec tento cíl minula!

58:30
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., hrubost).

58:29
    Hosté to zkouší v šesti bez brankáře, nyní ale můžeme vidět další potyčku, které si sudí dlouho nevšímali.

57:54
    Myers vyzkoušel razanci své střely od modré čáry, ta se ale do prostoru tří tyčí nevešla. Následně se domácí osvobodili další vyhozením, ne však za cenu zakázaného uvolnění.

57:10
    Domácí teď budou mít zřejmě jediný cíl, a to držet kotouč co nejdále od jejich branky. To se jim nyní daří, jelikož drží útočné pásmo.

56:46
    Další tvrdá rána jednoho z hostujících hráčů zamířila mimo, následně se dokázali domácí osvobodit vyhozením puku do útočného pásma.

56:19
    Kyle Turris načal brejk svého celku, následně ještě v útočném pásmu skvěle předal na najíždějícího Smitha, který se pokusil o ránu z první. Kotouč ale dokázal vyrazit ramenem Hellebuyck do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

55:31
    Ten ale zatím může zůstat klidný, hosté sice krouží s pukem v útočném pásmu, střelecký pokus ale nepřichází.

54:49
    Jets ustáli tlak soupeře a mohou se hrnout do útočného pásma, kde bude jejich cílem zřejmě podržet puk a vyprodukovat co nejvíce střel na Rinneho.

Daniel Bertók

Góly a asistencie: 3. Fiala (Josi, Turris), 9. Watson (Ellis), 9. Arvidsson (F. Forsberg) – 42. Connor (Wheeler, Laine)

Nashville Predators: Rinne (Saros (A)) – Ellis (C), Josi, P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Jemelin – Arvidsson (A), Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Järnkrok – Watson, Fisher, Sissons.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (9. Hellebuyck) – T. Myers, Morrissey (A), Byfuglien, Chiarot, Morrow, Poolman (C) – Wheeler (A), Little, Connor – Laine, Stastny, Ehlers – Armia, Copp, Perreault – B. Tanev, Roslovic, Daňo.

Rozhodca: Kendrick N. (Usa), Rooney C. (Usa