NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
LA Kings – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)
Florida Panthers
3:5 (0:2, 2:0, 1:3)
Ottawa Senators
cz Utorok 13.03.2018, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (03:30:08)

Československá stopa
    Marián Gáborík (Ottawa) – 0 + 0, 1 střela, 13:13 čas na ledě.

Tři hvězdy utkání
    1. Matt Duchene (Ottawa) – 2 + 0
    2. Vincent Trocheck (Florida) – 0 + 2
    3. Jean-Gabriel Pageau (Ottawa) 0 + 1

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli hned 4 góly, když se jednou prosadili domácí zásluhou Huberdeaua. Následující 3 zásahy už byly pouze na straně hostů když se prosadili Pääjärvi, Duchene a Burrows. Ottawa si tak připsala 2 bodíky a Florida ztratila kontakt s Columbusem, který přeskočil Devils.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 38, Hosté – 25.

59:40
    Kotouč je v rohu kluziště, tohle Ottawa zvládne.

59:20
    Huberdeau špatně zpracoval kotouč a ten doklouzal za modrou.

58:59
    Erik Karlsson se dostal k puku ve třetině a ihned ho vyhodil do středního pásma.

58:41
    Roberto Luongo je na střídačce a Panthers to zkouší se 6ti bruslaři.

58:41
    Oddechový čas pro domácí.
    58:15 Alexandre BURROWS - 3:5

58:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A pravděpodobně máme rozhodnuto!
    Erik Karlsson znovu prokázal své nahravačské schopnosti, když se dostal k puku ve třetině soupeře a přesnou nahrávkou našel před brankou postavené duo spoluhráčů Burrows – Pageau, ALEXANDRE BURROWS byl nakonec ten, který puk dopravil za záda Luonga! Asistence: Jean-Gabriel Pageau, Erik Karlsson

57:40
    Frank Vatrano skvělou rybičkou obral o kotouč Hoffmana, který se chystal střílet!
    57:00 Matt DUCHENE - 3:4

57:00
    Ottawa se znovu ujímá vedení! Mike Hoffman sebral kotouč ve třetině Patnhers, obkroužil branku a předložil kotouč kolem druhé tyče MATTU DUCHENEOVI, který se neukvapil a vypálil do horní poloviny branky! Jeho pokus Luongo zasáhl betonem, ale kotouč stejně skončil v síti! Asitence: Mike Hoffman

56:50
    Tom Pyatt se obtočil kolem obránce a vypálil, jeho pokus na první tyč byl dobrý, ale Luongo si mezírku u tyče pohlídal.

56:01
    Frank Vatrano vypálil hned po buly, jeho pokus mířil nad rameno Andersena, ale hostující brankář si připsal úspěšný zákrok.

55:40
    Domácí zvýšili aktivitu a hra nabírá na rychlosti.

55:20
    Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 33. Dadonov (Bjugstad, Barkov), 38. Matheson (Trocheck, Huberdeau), 45. Huberdeau (Trocheck, Weegar) – 1. Duchene (Hoffman, E. Karlsson), 16. Pääjärvi (Claesson, Borowiecki), 41. Pääjärvi (Chabot), 57. Duchene (Hoffman), 59. Burrows (Pageau, E. Karlsson)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Malgin, Trocheck, Huberdeau – Vatrano, McCann, J. McGinn – Sceviour, MacKenzie, Haley.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – E. Karlsson, Claesson, Ceci, Harpur, Chabot, Borowiecki – Hoffman, Duchene, Dzingel – Gáborík, Pageau, B. Ryan – Pyatt, Z. Smith, Pääjärvi – Burrows, O'Brien, M. McCormick.

Rozhodca: Kozari, Watson – Shewchyk, Suchanek

Diváci: 11,585