NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
LA Kings – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)

3. Alexandar Georgijev (NYR) 41 zák., 3 góly, 93,2%

Statistiky: Střely na bránu: 23-44; Zablokované střely: 30-7; Vhazování: 40%-60%; Hity: 15-18; Přesilové hry: 1/3-1/3; Trestné minuty: 6-6. (02:54:31)

Carolina prožila v Madison Square Garden velice frustrující noc, když třikrát dokázala odpovědět na jednobrankové vedení Rangers, jenže Jimmy Vesey rychle na poslední inkasovaný gól odpověděl a v závěru utkání střelou do prázdné brány zkompletoval svůj první hattrick v NHL, zatímco Mats Zuccarello těsně před ním střelou do prázdné klece vstřelil svůj jubilejní 100. gól. Fantastická noc pro Rangers a tři jeho hokejisty, Pavel Bučněvič se na výhře domácího celku podílel třemi asistencemi. Konečný výsledek zápasu. New York Rangers 6 Carolina Hurricanes 3.

59:36 Jimmy VESEY - 6:3

59:36
    Rangers právě vstřelili branku!
    JIMMY VESEY ihned po vhazování z mezikruží obranného pásma Rangers zamířil podél osy ledové plochy do prázdné brány a kompletuje svůj první hattrick v NHL! Mika Zibanejad okamžitě dojel pro puk, aby ho spoluhráči předal. Asistence: Jesper Fast a Mika Zibanejad.

59:31
    Justin Williams vystřelil z vrcholu levého kruhu a Alexandar Georgijev lapil puk po pěkném zákroku do lapačky.

59:10
    Hurricanes se ocitli v postavení mimo hru a vhazovat se bude ve středním pásmu. Rangers vedou 5:3.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:25
    Jeff Skinner se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jenže z forhendu ani bekhendu Alexandara Georgijeva nepřekonal!

58:17
    Scott Darling zůstal na střídačce a Rangers podél trestných lavic rychle vyhodili puk na zakázané uvolnění.

58:11
    Dnešní utkání sleduje 17679 diváků.

58:11
    Nahození Rangers se odrazilo od ochranné skla mimo ledovou plochu a Hurricanes si vzali oddechový čas.
    57:23 Mats ZUCCARELLO - 5:3

57:23
    MATS ZUCCARELLO si na ose obranného pásma srovnal puk po přihrávce Ryana Spoonera z levé strany na hůl a přes téměř celou ledovou plochu ho poslal do prázdné brány! Mats Zuccarello vstřelil 100. gól! Asistence: Ryan Spooner.

57:12
    Scott Darling vyrazil na střídačku a Carolina zkouší vyrovnat při hře bez brankáře! Brána je prázdná.

56:34
    Hurricanes si během posledních okamžiků vytvořili obrovský tlak, zatím se jim ale počtvrté vyrovnat nepodařilo.

55:31
    Justin Faulk napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele s příklepem, která mířila pod horní tyč, Alexandar Georgijev ji ale pravým ramenem nebo dokonce maskou vyrazil do ochranné sítě! Další parádní zákrok, který jistě ocení i Henrik Lundqvist.

55:16
    Sebastian Aho a Justin Williams se ocitli u pravé tyče v obrovské šanci, jenže Alexandar Georgijev je dokázal oba dva vychytat! Druhý zákrok byl úžasný!

54:31
    Alexandar Georgijev si pohlídal prostor u pravé tyče a vystřelil střelu Hurricans z ostrého úhlu.

54:21
    Pavel Bučněvič dnes hraje fantastické utkání, když se na třech ze čtyřech gólů Rangers podílel asistencí! Mika Zibanejad má dvě asistence.

54:21
    Derek Ryan na pravém křídle vypálil z úhlu a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Komerční přestávka.

53:52
    Mats Zuccarello vystřelil z bodu pravého kruhu a jeho střelu zápěstím Scott Darling snadno podržel v náručí.

53:03
    Justin Faulk se snažil prosadit v pravém kruhu, jenže jeho ránu zablokoval Chris Kreider.

52:52
    Mika Zibanejad pálil po dalším rychlém obratu hry na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Scott Darling ale jeho střelu na přední tyči úspěšně vyrazil.

52:39
    Alexandar Georgijev snadno zastavil střelu z levého kruhu pro vhazování a následuje reklamní přestávka.
    52:15 Jimmy VESEY - 4:3

52:15
    Derek Ryan před boxem časoměřičů ztratil puk a jeho chybu vzápětí nedokázal napravit Trevor van Riemsdyk, čehož JIMMY VESEY využil a krásnou střelou z bodu levého kruhu pro vhazování zamířil nad vyrážečkou Scott Darlinga do bližšího horního rohu brány, ve kterém se puk od horní tyče odrazil do brány! Fantastická trefa, po které Rangers počtvrté v dnešním zápase vedou! Asistence: Pavel Bučněvič.

51:54
    Sebastian Aho se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže střelou zápěstím z blízkosti minul přední pravý horní roh brány Alexandara Georgijeva!

51:20
    Mats Zuccarello před pár okamžiky z levého křídla nahazoval puk před bránu, jenže jeden z jeho spoluhráčů ho v rychlosti nedokázal usměrnit mezi tři tyče brány.

50:40
    Justin Williams na útočné modré čáře vystihl rozehrávku Rangers a na vrcholu pravého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Alexandar Georgijev vyrazil hrudí!

49:45
    Vladislav Naměstnikov vystřelil na vnějším oblouku pravého kruhu pro vhazování a jeho střelu na přední tyči vyrazil do rohu ledové plochy připravený Scott Darling.

48:40
    Carolina mohla otočit skóre tečovanou střelou od modré čáry, jenže Alexandar Georgijev hrudí puk vyrazil.
    48:23 Victor RASK - 3:3

48:23
    Carolina právě vstřelila branku!
    Alexandar Georgijev dělal v bráně Rangers všechno, co mohl, aby puk za svá záda nepustil, jenže na útočné modré čáře se po jeho posledním zákroku parádně opřel bez přípravy do kotouče VICTOR RASK a puk letící těsně nad ledem se od pravé tyče odrazil do brány! Také Carolina využila přesilovou a vyrovnala na 3:3!

47:20
    Alexandar Georgijev je dnes velice solidní a nyní si snadno poradil se střelou zápěstím v podání Noaha Hanifina, který vystřelil z vrcholu mezikruží a našel pouze lapačku domácího brankáře.

46:55
    Mats Zuccarello vyfasoval dvě minuty za hákování a Carolina si také zahraje dnes třetí přesilovou hru.

46:49
    Hurricanes v rychlém sledu dvakrát vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování, první střela ale těsně minula přední tyči, zatímco druhou zastavil Alexandar Georgijev.

46:17
    Anthony DeAngelo v prostřední části po ztrátě stability na stojné levé noze narazil nekontrolovaně do hrazení a kvůli zranění nohy už se do dnešního utkání nevrátí.

46:09
    Alexandar Georgijev si snadno poradil se střelou Caroliny z vrcholu levého kruhu pro vhazování a prostor dostává reklamní přestávka, během níž Jesper Fast hroutí na střídačce nevěřícně hlavou.

44:48
    Jesper Fast se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže nedokázal puk poslat z blízkosti do odkryté brány! Rangers stále vedou nad Carolinou 3:2!

44:28
    John Gilmour vystřelil od modré čáry a po zablokované střele přišel ještě jeden pokus, který z vrcholu levého kruhu zamířil pouze do náruče Scotta Darlinga.

43:43
    Lee Stempniak na pravém křídle vystřelil z vrcholu kruhu pro vhazování a Alexandar Georgijev nedokázal puk vkleče udržet, naštěstí pro něj se ale hosté k dorážce nedostali!

43:19
    A další postavení mimo hru v podání Caroliny poté, co Klas Dahlbeck nestihl vyklidit útočné pásmo.

43:10
    Justin Faulk se snažil podél střídaček zavést puk do třetiny, jenže hostům bylo odpískáno postavení mimo hru.

42:32
    Rangers se na levé straně ocitli v postavení mimo hru, která byla opět přerušena. Vhazování ve středním pásmu.

42:22
    Lee Stempniak na pravé straně po zpětné přihrávce vypálil bez přípravy, jeho střela ale byla zablokována.

41:53
    Derek Ryan se snažil na pravém křídle na modré čáře prohodit puk kolem Johna Gilmoura, ten se ovšem obejít nenechal a kotouč mu dobře vypíchl.

41:21
    Hurricanes byli na pravém křídle v útočném pásmu příliš rychle a bylo jim odpískáno postavení mimo hru.

41:05
    Mika Zibanejad na útočné modré čáře předvedl dobrý hit a znesnadnil Hurricanes rozehrávku.

40:38
    Oba týmy se v rychlém sledu dostaly krátce po sobě ke střele, jenže obě střely byly obránci zablokovány.

40:01
    V Madison Square Garden začala závěrečná třetí třetina, do které Rangers vstupují k radosti domácích fanoušků s jednobrankovým vedením 3:2.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 15-28; Zablokované střely: 21-5; Vhazování: 37%-63%; Hity: 12-15; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné min.: 4-6.

Třetí třetina začne přibližně v 2:02.

Na gól Matse Zuccarella v první části odpověděl Teuvo Teräväinen, zatímco na branku Jimmyho Veseyho po přestávce Lee Stempniak. Vladislav Naměstnikov ale poté vrátil Rangers vedení, když rychle využil přesilovou hru, a domácí budou vstupovat do závěrečné části s jednobrankovým vedením. Skóre po druhé třetině utkání ve slavné Madison Square Garden. New York Rangers 3 Carolina Hurricanes 2.

40:00

39:37
    Lee Stempniak krásnou přihrávkou z levého křídla od hrazení našel na vrcholu mezikruží Justina Faulka, který střelou zápěstím těsně minul pravý horní roh brány!

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:50
    John Gilmour vystřelil v levém kruhu zápěstím a Scott Darling na přední tyči vkleče kotouč podržel.

37:29
    Chris Kreider se vrátil z trestné lavice zpět na led a Rangers přečkali úspěšně i druhou přesilovou hru hostí.

37:01
    Victor Rask vystřelil z bodu pravého kruhu a Alexandar Georgijev na přední tyči puk vyrazil pouze před sebe, jenže Justin Williams toho nevyužil a k dorážce se nedostal.

36:34
    Noah Hanifin rozdal puk doleva a Derek Ryan napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké ráně bez přípravy, která navíc ještě byla tečována, Alexandar Georgijev si ale připsal skvělý zákrok a puk podržel vkleče v náručí!

36:06
    Sebastian Aho po vyhození Rangers vystřelil na vrcholu levého kruhu a Alexandar Georgijev vkleče puk podržel.

35:29
    Hra byla přerušena v útočném pásmu Caroliny a Chris Kreider byl vyloučen na dvě minuty za držení. Hosté si po reklamní přestávce zahrají druhou početní výhodu.

34:31
    John Gilmour se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže střelou zápěstím minul bližší horní roh brány!

33:53
    Derek Ryan se dostal v pravém kruhu ke střele, kterou opět Alexandar Georgijev v domácí bráně vyrazil.

33:45
    Carolina na pravém křídle vystřelila od hrazení a připravený Alexandar Georgijev na přední tyči puk vyrazil.

32:29
    Hurricanes na ose hřiště vystřelili od modré čáry, jejich následný pokus byl ale zablokován.
    31:51 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 3:2

31:51
    VLADISLAV NAMĚSTNIKOV před bránou tečoval zády k bráně nahození Pavla Bučněviče od modré čáry a puk zamířil nad pravým betonem Scotta Darlinga k levé tyči! Rangers bleskově využili přesilovou hru a potřetí vedou – 3:2! Asistence: Pavel Bučněvič a Mika Zibanejad.

31:45
    Noah Hanifin vyfasoval dvě minuty za sekání poté, co před bránou sekl Ryana Spoonera. Třetí přesilová hra Rangers.

31:41
    Ryan Spooner se skvěle z pravého křídla protáhl až před bránu, jenže forhendový blafák skončil na pravém betonu klečícího Scotta Darlinga!

31:06
    Puk byl v útočném pásmu Caroliny přizvednut do ochranné sítě a prostor dostává reklamní přestávka.

30:35
    Vzápětí Alexandar Georgijev skvěle zasáhl proti ráně z vrcholu levého kruhu, která mířila do bližšího horního rohu brány, a vyloučený David Desharnais je zpět na ledě!

30:33
    Derek Ryan se ocitl po zpětné přihrávce v pravém kruhu ve velké šanci a dobře mířil do předního horního rohu brány, Alexandar Georgijev ale puk vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě!

30:00
    Rangers se podařilo vyhodit puk až k bráně Scotta Darlinga a mohou si na chvíli vydechnout.

28:52
    Sebastian Aho vypálil před vrcholem levého kruhu pro vhazování a po teči Jordana Staala před bránou puk mířil ke vzdálenější pravé tyči, jenže Alexandar Georgijev ji fantasticky vyrazil levým betonem a následná rána z vrcholu mezikruží byla přizvednuta do ochranné sítě!

28:35
    David Desharnais byl vyloučen na dvě minuty za držení a Carolina má k dispozici první přesilovou hru.
    27:48 Lee STEMPNIAK - 2:2

27:48
    Jeff Skinner po zpětném oblouku na levém křídle vystřelil před vrcholem mezikruží a mířil přesně k levé tyči, Alexandar Georgijev sice skvěle zasáhl pravým betonem, jenže z dorážky poté pohodlně skóroval LEE STEMPNIAK! Je srovnáno. Asistence: Jeff Skinner a Derek Ryan.

27:23
    Anthony DeAngelo v rohu obranného pásma spěchal za pukem a po podklouznutí na levé brusli tvrdě a nekontrolovaně narazil v plné rychlosti do hrazení! Domácí útočník musel zamířit na ošetřovnu, aby lékaři zkontrolovali jeho stav.

26:57
    Carolina se ocitla před bránou po vhazování v obrovské šanci, jenže hosté trefili pouze hruď Alexandara Georgijeva, který puk vyrazil, a hosté se k dorážce nedostali!

26:48
    Victor Rask vystřelil na vrcholu levého kruhu po rychlém zavezení puku do útočného pásma a Alexandar Georgijev jeho pokus podržel v lapačce. Komerční přestávka.

26:13
    Chris Kreider vzápětí pálil ze stejného prostoru, jeho střela ale dopadla ale naprosto stejně jako ta předchozí.

25:57
    Chris Kreider na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus zápěstím minul přední tyč brány.

25:40
    Alexandar Georgijev měl problémy se střelou Hurricanes z bodu pravého kruhu pro vhazování, nakonec ale puk vleže zkrotil a zmrazil ho pod svou lapačkou.

24:56
    Vzápětí na levém křídle pálil mimo domácí John Gilmour a poté zase hostující hokejisté Caroliny Hurricanes.

24:19
    Jacob Slavin vystřelil po zpětné přihrávce na vrcholu levého kruhu, jeho pokus byl ale těsně před bránou zablokován.

23:49
    Derek Ryan se po vyhraném vhazování v pravém kruhu dostal v mezikruží ke střele, kterou Alexandar Georgijev podržel.

23:41
    Alexandar Georgijev se nenechal zaskočit vyjetím jednoho z hráčů Hurricanes zpoza brány a po jeho zákroku Rangers vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

23:13
    Mika Zibanejad rychle vypálil po vhazování z vrcholu levého kruhu a jeho pokus minul přední horní roh brány.

23:05
    Anthony DeAngelo je dnes hodně aktivní, když nyní vystřelil v jízdě na vrcholu pravého kruhu, jeho střela zápěstím ale zamířila pouze do náruče Scotta Darlinga.

22:34
    Hurricanes se na levém křídle dostali ke střele, kterou Alexandar Georgijev bez problému podržel v náručí.
    21:52 Jimmy VESEY - 2:1

21:52
    Scott Darling dobře zasáhl proti střele Johna Gilmoura od hrazení na přední pravé tyči, jenže po následném vhazování Pavel Bučněvič krásnou zpětnou přihrávkou od pravé tyče našel na vzdálenější levé tyči bekhendem JIMMYHO VESEYHO, který dokázal zkrotit neposedný kotouč a poslal ho nad pravým betonem Scotta Darlinga do sítě! Asistence: Pavel Bučněvič.

21:29
    Jordan Staal ale i pod tlakem dokázal přenést hru doleva, kde od modré čáry vystřelil Sebastian Aho, jenže jeho střela byla tečována a minula vzdálenější pravou tyč.

21:25
    Jordan Staal se snažil prosadit podél střídaček, jenže skvěle se mu do cesty postavil útočník Mika Zibanejad.

20:57
    Chris Kreider se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a útočné snažení Rangers bylo zastaveno.

20:39
    Po nepřesné rozehrávce Rangers podél trestných lavic se zakázané uvolnění nepískalo a Jaccob Slavin musel v pravém rohu ledové plochy hrát.

20:08
    Rangers měli po přestávce pouhých osm sekund na to, aby využili zbytek přesilové hry, a Victor Rask je zpět na ledě.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-10; Zablokované střely: 7-3; Vhazování: 29%-71%; Hity: 7-9; Přesilové hry: 0/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.

Druhá třetina začne přibližně v 1:03.

Rangers sice nevyužili svou první přesilovou hru, v polovině úvodní části utkání se ale krátce na to prosadil střelou z ostrého úhlu Mats Zuccarello. Netrvalo to ovšem dlouho a Hurricanes srovnali krok, když po bleskové akci hostů na pravém křídle a zablokované střele Sebastiana Aha po krásné výměně puku na jeden dotek z dorážky skóroval útočník Teuvo Teräväinen, kterou celou akci rozjel. Skóre po první části. New York Rangers 1 Carolina Hurricanes 1.

20:00

19:55
    Anthony DeAngelo v levém kruhu po pěkném otočení hry zamíchal s pukem a napřáhl ke střele zápěstím, kterou na přední tyči zastavil Scott Darling a zmrazil puk pod lapačkou.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:08
    Victor Rask fauloval Vladimira Naměstnikova a Rangers si v závěru první části zahrají druhou přesilovou hru. Dvě minuty hákování.

18:08
    Vladislav Naměstnikov se dostal v levém kruhu ke střele a Scott Darling puk podržel v náručí, bude se ovšem vylučovat.

17:26
    Na opačné straně se pokusil skórovat na pravém křídle střelou od hrazení Anthony DeAngelo, jenže jeho pokus zamířil pouze do náruče Scotta Darlinga.

17:09
    Jordan Staal na pravém křídle vystřelil z nulového úhlu a Alexandar Georgijev bez problému kotouč podržel v náručí.

16:35
    Hurricanes napřáhli k velmi nebezpečné střele, která mířila mezi betony brankáře Rangers, Alexandar Georgijev ji ale dokázal na poslední chvíli vyrazit levým betonem!

15:07
    Pavel Bučněvič na levém křídle vystřelil rychle v jízdě a připravený Scott Darling jeho pokus podržel v náručí.
    14:32 Teuvo TERÄVÄINEN - 1:1

14:32
    TEUVO TERÄVÄINEN rozjel krásnou akci Caroliny a poté si ho rychle narazil na vrcholu pravého kruhu z jedné se Sebastianem Ahem, jehož střela bez přípravy byla na přední tyči zablokována, a kotouč u pravé tyče dorazil v rychlosti mezi betony Alexandara Georgijeva do sítě! Asistence: Sebastian Aho a Brett Pesce.

14:17
    Chris Kreider na pravém křídle od modré čáry nahazoval puk směrem na bránu, před kterou byl tečován a skončil v ochranné síti. V první třetině si odbudeme poslední reklamní přestávku.

13:20
    Rangers se snažili prosadit na pravém křídle podél střídaček a puk byl sražen na střídačku domácího týmu.

13:09
    Hurricanes na pravém křídle vystřelili od modré čáry a jejich následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

12:48
    Justin Faulk krásně pronikl na ose hřiště do útočného pásma a na vrcholu mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, která mířila do levého horního rohu brány, jenže Alexandar Georgijev ji skvěle vyrazil vyrážečkou!

12:04
    Pavel Bučněvič na levém křídle od modré čáry nahazoval puk směrem na vzdálenější pravou tyč, do jeho přihrávky ale vložil hůl Jeff Skinner a Scott Darling zmrazil kotouč pod lapačkou.

11:43
    Hurricanes se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se proti nim podruhé zakázané uvolnění.

11:06
    Neal Pionk skončil na vrcholu mezikruží na ledové ploše, jenže podruhé se proti Carolině zatím nevylučovalo a hra pokračovala dále.

10:52
    Anthony DeAngelo vystřelil z vrcholu pravého kruhu a po spolehlivém zákroku Scotta Darlinga dostává prostor druhá reklamní přestávka.

10:42
    Hurricanes vystřelili na levém křídle z kruhu pro vhazování a jejich střela byla na přední tyči sražena za bránu.

09:32
    Teuvo Teräväinen na pravém křídle vystřelil od hrazení a připravený Alexandar Georgijev jeho pokus podržel v náručí.
    09:06 Mats ZUCCARELLO - 1:0

09:06
    MATS ZUCCARELLO na levém křídle po vyhraném vhazování a zakázaném uvolnění Hurricanes vystřelil zápěstím z téměř nulového úhlu a nad vyrážečkou Scotta Darlina zamířil pod horní tyč! Rangers sice nevyužili přesilovou hru, krátce na to se ale ujali v Madison Square Garden vedení 1:0. Asistence: Neal Pionk a Mika Zibanejad.

08:14
    Vyloučený Trevor van Riemsdyk se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Caroliny přečkali první oslabení.

07:55
    John Gilmour vypálil od modré čáry a jeho střela s příklepem nad ledem minula vzdálenější levou tyč brány Hurricanes.

07:50
    Marc Staal jim ale puk na útočné modré čáře vypíchl a Rangers se marně snaží dostat znovu do třetiny Caroliny.

07:16
    Po třech vyhozeních Hurricanes se konečně Rangers dokázali usadit v útočném pásmu a rozestavit deštník.

06:42
    Joakim Nordström zastavil Rangers na levém křídle a poté se mu podařilo vyhodit puk až k bráně domácího týmu.

06:14
    Trevor van Riemsdyk podrazil na levém křídle unikajícího Bradyho Skjeie a Rangers si po reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru dnešního utkání v Madison Square Garden.

05:50
    Puk byl vzápětí sražen v útočném pásmu Rangers mimo ledovou plochu a vhazovalo se po levici Scotta Darlinga.

05:43
    Kevin Hayes dokázal v levém rohu útočného pásma vybojovat puk a rychlou přihrávkou našel v mezikruží najíždějícího Johna Gilmoura, který bez přípravy minul pravý horní roh brány.

04:19
    Lee Stempniak vystřelil z pravého kruhu směrem na vzdálenější levou tyč a Alexandar Georgijev vyrazil puk pravým betonem.

03:53
    Vladislav Naměstnikov se ocitl v mezikruží ve slibné šanci a mířil mezi betony brankáře Scotta Darliga, který puk vyrazil!

03:36
    Rangers ihned po vhazování na levé straně zkusili štěstí střelou od hrazení, kterou Scott Darling vyrazil.

03:20
    Neal Pionk nedokázal zkrotit přihrávku z levé strany a na pravém křídle vypálil zápěstím z nulového úhlu, jeho pokus byl vzápětí přizvednut a skončil v ochranné síti.

03:10
    Sebastian Aho na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra přerušena.

02:46
    Kevin Hayes se ocital v levém kruhu v první šanci, jenže jeden z obránců Caroliny se k němu skvěle vrátil.

02:19
    Derek Ryan dobře vypálil z pravého kruhu směrem na vzdálenější levou tyč a Alexandar Georgijev jeho pokus vykopl pravým betonem! Vzápětí došlo k posunutí brány. Tvrdě do ní narazil Vladislav Naměstnikov.

01:33
    Jeff Skinner se ocitl v levém kruhu ve slibné šanci a mířil dobře do bližšího horního rohu brány, Alexandar Georgijev ale puk vyrazil pravým ramenem a připsal si první ostrý zákrok!

00:01
    Puk dopadl na ledovou plochu a utkání mezi New Yorkem Rangers a Carolinou Hurricanes bylo zahájeno.

00:01

Henrik Lundqvist se stal během posledního zápasu 15. brankářem v historii NHL, který odchytal 800 zápasů!

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, DeAngelo, O'Gara, Gilmour – Kreider, Zibanejad, Fast (A) – Spooner, K. Hayes, Zuccarello (A) – Vesey, Naměstnikov, Bučněvič – C. McLeod, Desharnais, Carey. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Pesce, Dahlbeck, Faulk (A), Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal (C), T. Teräväinen – B. McGinn, E. Lindholm, Williams – Skinner (A), V. Rask, Di Giuseppe – Nordström, D. Ryan, Stempniak. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron. Čároví: Scott Cherrey, Tony Sericolo.

New York Rangers se po dvou venkovních zápasech vrací zpět do Madison Square Garden, kde se před svými fanoušky bude snažit proti Carolině ukončit sérii tří porážek. Oba týmy se již v letošní sezóně NHL střetly dvakrát a v obou dvou případech se radovali z vysokého vítězství Rangers, kteří na konci listopadu vyhráli v PNC Areně vysoko 1:6 a na začátku prosince poté doma jednoznačně 5:1. Na poslední vzájemné měření sil má skvělé vzpomínky Michael Grabner, který zkompletovat hattrick poté, co se v závěru zápasu dvakrát prosadil do prázdné brány hostů z Caroliny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 10. Zuccarello (Pionk, Zibanejad), 22. Vesey (Bučněvič), 32. Namestnikov (Bučněvič, Zibanejad), 53. Vesey (Bučněvič), 58. Zuccarello (Spooner), 60. Vesey (Fast, Zibanejad) – 15. T. Teräväinen (Aho, Pesce), 28. Stempniak (Skinner, D. Ryan), 49. V. Rask

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, DeAngelo, O'Gara, Gilmour – Kreider, Zibanejad, Fast (A) – Spooner, K. Hayes, Zuccarello (A) – Vesey, Namestnikov, Bučněvič – C. McLeod, Desharnais, Carey.

Rozhodca: Eric Furlatt, Francis Charron. Čároví: Scott Cherrey, Tony Sericolo

Diváci: 17679