Hromadný štart, muži, 15 km, Kontiolahti | Víťaz: Julian Eberhard (AUT) (kon.) | | | Hromadný štart žien, 12,5 km, Kontiolahti | Vítěz: V. Hinzová (GER) (kon.) |
SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Adam Yates (MTS) (kon.) |
Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .deň | (kon.) | | | Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 3. deň | (kon.) |
Muži HS134, Oslo | Vítěz: D.A. Tande (NOR) (kon.) |
Ženy 30 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži HS134, Oslo
Vítěz: D.A. Tande (NOR)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Daniel-André Tande (NOR) 258,1
2. Stefan Kraft (AUT) 256,7
3. Michael Hayböck (AUT) 255,6
4. Robert Johansson (NOR) 254,0
5. Johann André Forfang (NOR) 253,6
6. Kamil Stoch (POL) 253,0
7. Stephan Leyhe (GER) 242,5
8. Richard Freitag (GER) 241,0
9. Andreas Stjernen (NOR) 240,6
10. Jernej Damjan (SLO) 237,4
11. Philipp Aschenwald (AUT) 237,1
12. Halvor Egner Granerud (NOR) 236,3
12. Andreas Wank (GER) 236,3
14. Karl Geiger (GER) 234,9
15. Andreas Wellinger (GER) 233,2
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 233,2
17. Gregor Schlierenzauer (AUT) 233,1
18. Simon Ammann (SUI) 232,1
19. Piotr Żyła (POL) 231,0
19. Rjoju Kobajaši (JPN) 231,0
21. Marius Lindvik (NOR) 229,3
22. Jakub Wolny (POL) 228,0
23. Clemens Aigner (AUT) 227,5
24. Daniel Huber (AUT) 225,4
25. Jonathan Learoyd (FRA) 223,0
26. Dawid Kubacki (POL) 222,9
27. Jukija Sato (JPN) 220,6
28. Tilen Bartol (SLO) 220,2
29. Andreas Schuler (SUI) 206,8
30. Noriaki Kasai (JPN) 200,9
Startovní listina:
1. Robin Pedersen (NOR)
2. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
3. Tom Hilde (NOR)
4. Andreas Schuler (SUI)
5. Anže Lanišek (SLO)
6. Andreas Wank (GER)
7. Philipp Aschenwald (AUT)
8. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Jonathan Learoyd (FRA)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Alex Insam (ITA)
12. Jevgenij Klimov (RUS)
13. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
14. Roman Koudelka (CZE)
15. Killian Peier (SUI)
16. Jukija Sato (JPN)
17. Kevin Bickner (USA)
18. Marius Lindvik (NOR)
19. Jakub Wolny (POL)
20. Nejc Dežman (SLO)
21. Gregor Schlierenzauer (AUT)
22. Gregor Deschwanden (SUI)
23. Constantin Schmid (GER)
24. Timi Zajc (SLO)
25. Clemens Aigner (AUT)
26. Noriaki Kasai (JPN)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Rjoju Kobajaši (JPN)
29. Tilen Bartol (SLO)
30. Michael Hayböck (AUT)
31. Halvor Granerud (NOR)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Karl Geiger (GER)
36. Piotr Żyła (POL)
37. Jernej Damjan (SLO)
38. Stefan Hula (POL)
39. Andreas Stjernen (NOR)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Dawid Kubacki (POL)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Džunširo Kobajaši (JPN)
44. Markus Eisenbichler (GER)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Daniel-André Tande (NOR)
48. Andreas Wellinger (GER)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
1. Daniel-André Tande (NOR) 258,1
2. Stefan Kraft (AUT) 256,7
3. Michael Hayböck (AUT) 255,6
4. Robert Johansson (NOR) 254,0
5. Johann André Forfang (NOR) 253,6
6. Kamil Stoch (POL) 253,0
7. Stephan Leyhe (GER) 242,5
8. Richard Freitag (GER) 241,0
9. Andreas Stjernen (NOR) 240,6
10. Jernej Damjan (SLO) 237,4
11. Philipp Aschenwald (AUT) 237,1
12. Halvor Egner Granerud (NOR) 236,3
12. Andreas Wank (GER) 236,3
14. Karl Geiger (GER) 234,9
15. Andreas Wellinger (GER) 233,2
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 233,2
17. Gregor Schlierenzauer (AUT) 233,1
18. Simon Ammann (SUI) 232,1
19. Piotr Żyła (POL) 231,0
19. Rjoju Kobajaši (JPN) 231,0
21. Marius Lindvik (NOR) 229,3
22. Jakub Wolny (POL) 228,0
23. Clemens Aigner (AUT) 227,5
24. Daniel Huber (AUT) 225,4
25. Jonathan Learoyd (FRA) 223,0
26. Dawid Kubacki (POL) 222,9
27. Jukija Sato (JPN) 220,6
28. Tilen Bartol (SLO) 220,2
29. Andreas Schuler (SUI) 206,8
30. Noriaki Kasai (JPN) 200,9
Startovní listina:
1. Robin Pedersen (NOR)
2. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
3. Tom Hilde (NOR)
4. Andreas Schuler (SUI)
5. Anže Lanišek (SLO)
6. Andreas Wank (GER)
7. Philipp Aschenwald (AUT)
8. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Jonathan Learoyd (FRA)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Alex Insam (ITA)
12. Jevgenij Klimov (RUS)
13. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
14. Roman Koudelka (CZE)
15. Killian Peier (SUI)
16. Jukija Sato (JPN)
17. Kevin Bickner (USA)
18. Marius Lindvik (NOR)
19. Jakub Wolny (POL)
20. Nejc Dežman (SLO)
21. Gregor Schlierenzauer (AUT)
22. Gregor Deschwanden (SUI)
23. Constantin Schmid (GER)
24. Timi Zajc (SLO)
25. Clemens Aigner (AUT)
26. Noriaki Kasai (JPN)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Rjoju Kobajaši (JPN)
29. Tilen Bartol (SLO)
30. Michael Hayböck (AUT)
31. Halvor Granerud (NOR)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Karl Geiger (GER)
36. Piotr Żyła (POL)
37. Jernej Damjan (SLO)
38. Stefan Hula (POL)
39. Andreas Stjernen (NOR)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Dawid Kubacki (POL)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Džunširo Kobajaši (JPN)
44. Markus Eisenbichler (GER)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Daniel-André Tande (NOR)
48. Andreas Wellinger (GER)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
1. Daniel-André Tande (NOR) 258,1
2. Stefan Kraft (AUT) 256,7
3. Michael Hayböck (AUT) 255,6
4. Robert Johansson (NOR) 254,0
5. Johann André Forfang (NOR) 253,6
6. Kamil Stoch (POL) 253,0
7. Stephan Leyhe (GER) 242,5
8. Richard Freitag (GER) 241,0
9. Andreas Stjernen (NOR) 240,6
10. Jernej Damjan (SLO) 237,4
11. Philipp Aschenwald (AUT) 237,1
12. Halvor Egner Granerud (NOR) 236,3
12. Andreas Wank (GER) 236,3
14. Karl Geiger (GER) 234,9
15. Andreas Wellinger (GER) 233,2
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 233,2
17. Gregor Schlierenzauer (AUT) 233,1
18. Simon Ammann (SUI) 232,1
19. Piotr Żyła (POL) 231,0
19. Rjoju Kobajaši (JPN) 231,0
21. Marius Lindvik (NOR) 229,3
22. Jakub Wolny (POL) 228,0
23. Clemens Aigner (AUT) 227,5
24. Daniel Huber (AUT) 225,4
25. Jonathan Learoyd (FRA) 223,0
26. Dawid Kubacki (POL) 222,9
27. Jukija Sato (JPN) 220,6
28. Tilen Bartol (SLO) 220,2
29. Andreas Schuler (SUI) 206,8
30. Noriaki Kasai (JPN) 200,9
..........
48. Roman Koudelka (CZE) 88,2 (16:08:20)
Zbylé cenné kovy získávají Rakušané Kraft s Hayböckem, rozdíly mezi první šestkou byly zcela minimální.
1. Johann André Forfang (NOR) 253,6
2. Stephan Leyhe (GER) 242,5
3. Richard Freitag (GER) 241,0
4. Philipp Aschenwald (AUT) 237,1
5. Halvor Egner Granerud (NOR) 236,3
5. Andreas Wank (GER) 236,3