LA Kings – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Nashville – NJ Devils 2:3 (1:2 po s.n.) | Edmonton – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Boston 3:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Boston Bruins
cz Nedeľa 11.03.2018, 17:30 • United Center, Chicago • NHL

56:26
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje domácí Chicago! Zdeno Chára trefil soupeře do obličeje a je to s krví! Chára proto dostává čtyři minuty!

15:40
    Vylučovat se bude také na straně Blackhawks! John Hayden dostává dvě minuty za vysokou hůl.

10:50
    A třetí přesilovka pro Chicago! Dvě minuty za hákování si vysloužil Heinen.

07:49
    Chicago si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Matt Grzelcyk.

06:08
    Bude se poprvé v utkání vylučovat! Tim Schaller dostává dvě minuty za vysokou hůl a Chicago si zahraje první přesilovku.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 8. Anisimov (J. Toews, E. Gustafsson), 57. P. Kane (E. Gustafsson, J. Toews), 59. Seabrook (J. Toews, P. Kane) – 51. Chára (Krejčí, DeBrusk)

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Bérubé) – C. Murphy, Keith (A), Seabrook (A), E. Gustafsson, Rutta, Oesterle – P. Kane, J. Toews (C), Saad – Hinostroza, Schmaltz, DeBrincat – Highmore, Anisimov, Jurčo – Hayden, Kämpf, Sharp.
    Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Riley Nash, Marchand – Rick Nash, Krejčí (A), DeBrusk – B. Gionta, Wingels, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.

Rozhodca: Walsh, Mclsaac – Miller, Barton