LA Kings – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Nashville – NJ Devils 2:3 (1:2 po s.n.) | Edmonton – Minnesota 4:1 (kon.)

63:54
    Predators si v závěru prodloužení zahrají přesilovku, protože Grabner podrazil soupeře v útočném pásmu. Hodně zbytečný faul. A velká šance pro Nashville.

51:06
    Je tu komplikace pro domácí barvy, New Jersey si totiž zahraje přesilovku. Dvě trestné minut je nucen pykat Ryan Hartman za vysokou hůl v obličeji soupeře. Zajímavá šance pro hosty.

41:46
    Je tu další velká šance Nashvillu. Brian Boyle je odeslán na trestnou lavici za podražení, takže Devils jdou do dalšího oslabení.

29:23
    Teď už je hra přerušená a na trestnou lavici odjede domácí hokejista. Dvě minuty za sekání dostává P. K. Subban, takže budeme sledovat dnes poprvé hru ve čtyřech.

28:03
    Domácí budou hrát svou první početní výhodu. Za katr je nucen usednout Miles Wood, který od rozhodčího dostává dvě minuty za podražení.

19:44
    Uvidíme první trest tohoto zápasu. Nashville Predators dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, do boxu míří tento prohřešek odpykat útočník Kevin Fiala.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 2. Ekholm, 59. Johansen (Ellis, Josi) – 8. Vatanen (Wood, Butcher), 32. Boyle (Severson, Maroon), rozh. náj. Boyle