LA Kings – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Nashville – NJ Devils 2:3 (1:2 po s.n.) | Edmonton – Minnesota 4:1 (kon.)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Střely na branku v zápase

Nashville Predators: 36

New Jersey Devils: 27

To bylo drama až do úplného konce. Sledovali jsme tři třetiny, prodloužení a také pět sérií nájezdů. Až ty určily vítěze utkání. Nashville Predators bojovali o jedenácté vítězství v řadě, Devils ale jejich šňůru zastavují. Přestože New Jersey v závěru třetí periody inkasovalo a dovolilo pokračování duelu, v trestných stříleních si bere bod navíc. Hosté děkují hlavně brankáři Kinkaidovi, jenž je dnes celý zápas držel nad vodou. Ode mě je to vše, přeji hezkou neděli.

Brian BOYLE - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je BRIAN BOYLE.

5. séria
    1:2
    Craig Smith nepřekonal Kinkaida po ledě a je hotovo.

5. séria
    1:2
    Devils opět vedou, Boyle pověsil puk pod horní tyčku.

4. séria
    1:1
    Máme srovnáno, také Turris se trefil mezi nohy gólmana Devils.

4. séria
    0:1
    Hall prostřelil Sarose mezi betony a je prvním úspěšným exekutorem.

3. séria
    0:0
    Forsberg mohl rozhodnout, jenže trefil beton Kinkaida.

3. séria
    0:0
    Stafford zkusil překvapit bekhendem, ale také na něj si finský brankář počíhal.

2. séria
    0:0
    Fiala kličkoval až moc, zakončení u levé tyče se mu nepovedlo.

2. séria
    0:0
    Bratt to dělal výborně, vytáhl Sarose z branky, ale nedokázal po ledě zakončit.

1. séria
    0:0
    Ani Ellis nedal, úplně přestřelil branku.

1. séria
    0:0
    Palmieri to zkoušel do bekhendu, ale trefil jen Sarosův beton.

Samostatné nájezdy začínají.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 2. Ekholm, 59. Johansen (Ellis, Josi) – 8. Vatanen (Wood, Butcher), 32. Boyle (Severson, Maroon), rozh. náj. Boyle