Bayern – Hamburger 6:0 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Hertha – Freiburg 0:0 (kon.)
Hannover – Augsburg 1:3 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:0 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 10.03.2018, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 26. kolo

V druhom polčase sme videli už viacero zaujímavých situácii, ale ďalší gól stále neprichádzal. V nadstavenom čase napokon poistil víťazstvo domácich svojim gólom Brandt a tak Leverkusen získava z toho zápasu všetky tri body.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:26:24)

90+4
    90+3. Julian Brandt (LEV) - 2:0

90+3
    Bayer Leverkusen dal gól!
    Je definitívne rozhodnuté! Hostia síce boli usadení na útočnej polovičke, stratili však loptu a tak išli dopredu domáci futbalisti, Alario našiel presnou prihrávkou JULIANA BRANDTA a ten presnou strelou navýšil vedenie domácich na 2:0!

90+2
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Wendell, prichádza Panagiotis Retsos.
    90+2. Charles Aránguiz (LEV)

90+2
    Aránguiz mohol rozhodnúť tento zápas, ale z dobrej pozície poslal loptu iba mimo bránu hostí! Mönchengladbach ešte skúša preniknúť smerom dopredu.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje ešte 4 minúty!

90
    Rohový kop nič zaujímavého nepriniesol, Mönchengladbach je však aj naďalej pri lopte a vyvíja tak záverečný tlak.

89
    Pri obrannom zákroku si takmer Wendell strelil vlastný gól! Brankár Leno však stihol včas reagovať a loptu dostal do bezpečia. Hostia však získavajú rohový kop.

88
    Teraz sa už futbalisti Mönchengladbachu dostali do zakončenia, ale ani jedna zo striel nebola nijak nebezpečná. Hostia ale ešte ostávajú na útočnej polovičke.

87
    Čas sa už začína hosťom rýchlo krátiť, domáci aj naďalej držia svoje tesné vedenie a svojho súpera do šance nepúšťajú. Uvidíme, či do konca zápasu prídu ešte nejaké zaujímavé momenty.

86
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Kai Havertz, prichádza Dominik Kohr.

85
    Hostia teraz zahrávali priamy kop, brankár Leno vyboxoval loptu do bezpečia a potom už prišlo len nepresné zakončenie na bránu domácich, takže sa k lopte dostane Leverkusen.
    83. Josip Drmić (MNC)

83
    Veľa teraz nechýbalo a stav zápasu mohol byť vyrovnaný! Striedajúci Drmić sa dostal v pokutovom území do zakončenia hlavou, ale z dobrej pozície poslal loptu iba mimo bránu domáceho celku.

82
    Pri lopte sú momentálne hostia, ale len ťažko sa dostávajú na útočnú polovičku. Uvidíme, čo nám prinesú zvyšné minúty tohto zápasu.

81
    Rozbehla sa záverečná 10-minútovka tohto zápasu, domáci aj naďalej vyhrávajú o jeden gól a smerujú tak za troma bodmi z tohto zápasu.

80
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Denis Zakaria, prichádza Josip Drmić.