Paríž – Metz 5:0 (kon.) | Bordeaux – Angers 0:0 (kon.) | Dijon – Amiens 1:1 (kon.)
Lille – Montpellier 1:1 (kon.) | Nantes – Troyes 1:0 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 10.03.2018, 20:00 • Roazhon Park, Rennes • Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:14. (21:51:41)

Ode mně je to pro dnešní den vše, díky za pozornost a někdy příště u dalších on-line přenosu, na počtenou.

Utkání 29. kola francouzské Ligue 1 je minulostí! Rennes si dnes rozdělil body ze soupeřem, za rozhodně spravedlivou remízu 1:1.

V druhém poločase dokázali domácí vyvinout rozhodující tlak a odměnou jim byla branka Sarra z 86. minuty. Hosté měli nespočet šancí k rozhodnutí utkání, ty ale nevyužili a místo toho si zasloužili pouze 4 žluté karty.

90+2

90+2
    Fanoušci domácího celku ještě hlasitě podporují svůj celek, ti mají totiž příležitost rohového kopu!

Nad rámec řádné hrací doby nastavuje sudí 2 minuty!

90
    Koubek si zkušeně pohlídal míč putující do zámezí a nyní žene své spoluhráče k dlouhému výkopu!

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Oussama Tannane.

89
    Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).
    87. Ismaïla SARR - 1:1

87
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Přece jen přinesly! Tyto centry z kopačky Bourigearda byly opravdu nebezpečné, ještě když k tomu přidal svoji hlavu ISMAILA SARR! Ten jemným trknutím přidal centru razanci a míč skončil až za zády Ruffiera!

86
    Nespočet centrovaných míčů nyní lítá do brankoviště Ruffiera, uvidíme, zda přinesou tížený úspěch.

85
    Tentokrát ale domácí celek zahrozil ze standardní situace o mnoho více! Hlavička jednoho z hráčů Rennes ale skončila pouze na brankáři Ruffierovi.

84
    Khazri nebezpečně centroval do vápna soupeře, míč ve vzduchu ale našel pouze brankář Ruffier.

83
    Chvíli po jeho odkopu ale spoluhráči Koubka ztratili kontrolu nad míčem a ve vápně se následně dostal do obrovské šance hostující Cabella! Ten si ještě pohrál s obránci, poté ale střelou na dlouhou nohu zamířil jen pár milimetrů mimo!

82
    Přetažený centr se ale dostal nikým nehlídaný do zámezí, u míče tak budou pokračovat domácí, konkrétně brankář Koubek.

81
    Tentokrát podobná pozice i pro hostující celek, který je dnes v útočných akcí o velmi efektivnější, než právě domácí.

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Hernani.

Daniel Bertók

Góly: 87. Sarr (Bourigeaud) – 35. Subotić (Hamouma)

Karty:   56. Hamouma (SET), 75. Dioussé (SET), 77. Debuchy (SET), 89. Perrin (SET)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:14.
    Stade Rennes: Koubek – H. Traoré, Gelin, Gnagnon, Bensebaini – André (C), Prcić (57. Siliki) – Bourigeaud, Khazri, Sarr – D. Sakho.
    Náhradníci: Diallo – Ludovic Baal, Mexer, Hunou, Danzé, Siliki, Gourcuff.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes, M'Vila – Hamouma (79. Hernani), Cabella, Monnet-Paquet (89. Tannane) – Bamba (66. Dioussé).
    Náhradníci: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Hernani, Dioussé, Berić, Tannane.

Rozhodca: Benoît Bastien (FRA)