Muži - Preteky s hromadným štartom (15 km) | Martin Fourcade (Francúzsko) (kon.) |
Muži - Obrovský slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Muži - Obrovský slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - tímové preteky (kvalifikácia) | Vítěz: Korejská republika (kon.) | | | Ženy - 500 m | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: O. Wester (SWE) (kon.) | | | Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: O. Braaten (NOR) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: O. Abramenko (UKR) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.deň | (kon.) |
Muži - Dvojboby (1. a 2. jazdy) | (kon.) |
Muži - Štafeta (4x10 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
Muži - Slopestyle (finále)
Vítěz: O. Braaten (NOR)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Oysten Braaten (NOR) 95.00
2. Nick Goepper (USA) 93.60
3. Alex Beaulieu-Marchand (CAN) 92.40
4. James Woods (GBR) 91.00
5. Teal Harle (CAN) 90.00
6. Evan McEachran (CAN) 89.40
7. Andri Ragettli (SUI) 85.80
8. Ferdinand Dahl (NOR) 76.40
9. Elias Ambühl (SUI) 73.20
10. Jonas Hunziker (SUI) 66.20
11. Oscar Wester (SWE) 62.00
12. Gus Kenworthy (USA) 35.00
Startovní listina
1. Jonas Hunziker (SUI)
2. Evan McEachran (CAN)
3. Ferdinand Dahl (NOR)
4. Elias Ambühl (SUI)
5. James Woods (GBR)
6. Gus Kenworthy (USA)
7. Teal Harle (CAN)
8. Nick Goepper (USA)
9. Oysten Braaten (NOR)
10. Alex Beaulieu-Marchand (CAN)
11. Andri Ragettli (SUI)
12. Oscar Wester (SWE)
1. Oysten Braaten (NOR) 95.00
2. Nick Goepper (USA) 93.60
3. Alex Beaulieu-Marchand (CAN) 92.40
4. James Woods (GBR) 91.00
5. Teal Harle (CAN) 90.00
6. Evan McEachran (CAN) 89.40
7. Andri Ragettli (SUI) 85.80
8. Ferdinand Dahl (NOR) 76.40
9. Elias Ambühl (SUI) 73.20
10. Jonas Hunziker (SUI) 66.20
11. Oscar Wester (SWE) 62.00
12. Gus Kenworthy (USA) 35.00
Startovní listina
1. Jonas Hunziker (SUI)
2. Evan McEachran (CAN)
3. Ferdinand Dahl (NOR)
4. Elias Ambühl (SUI)
5. James Woods (GBR)
6. Gus Kenworthy (USA)
7. Teal Harle (CAN)
8. Nick Goepper (USA)
9. Oysten Braaten (NOR)
10. Alex Beaulieu-Marchand (CAN)
11. Andri Ragettli (SUI)
12. Oscar Wester (SWE)
Stříbro, stejně jako v Soči, vybojoval Američan Nick Goepper, který s 93,60 body zachránil svůj výsledek ve finále až v poslední třetí jízdě, kdy se mu konečně podařilo se vyvarovat chybám jako je špatný odjezd po dopadu nebo zaváhání na railech.
Bronz získal Kanaďan Alex Beaulieu-Marchand.
1. Oysten Braaten (NOR) 95.00
2. Nick Goepper (USA) 93.60
3. Alex Beaulieu-Marchand (CAN) 92.40
4. James Woods (GBR) 91.00
5. Teal Harle (CAN) 90.00
6. Evan McEachran (CAN) 89.40
7. Andri Ragettli (SUI) 85.80
8. Ferdinand Dahl (NOR) 76.40
9. Elias Ambühl (SUI) 73.20
10. Jonas Hunziker (SUI) 66.20
11. Oscar Wester (SWE) 62.00
12. Gus Kenworthy (USA) 35.00