Muži - Preteky s hromadným štartom (15 km) | Martin Fourcade (Francúzsko) (kon.) |
Muži - Obrovský slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Muži - Obrovský slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - tímové preteky (kvalifikácia) | Vítěz: Korejská republika (kon.) | | | Ženy - 500 m | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: O. Wester (SWE) (kon.) | | | Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: O. Braaten (NOR) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: O. Abramenko (UKR) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.deň | (kon.) |
Muži - Dvojboby (1. a 2. jazdy) | (kon.) |
Muži - Štafeta (4x10 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
Muži - Dvojboby (1. a 2. jazdy)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Otto Slabý
Pořadí 2. jízdy
1. Walther/Poser (GER) 49,27
2. Lochner/Weber (GER) + 0,07
3. Kripps/Kopacz (CAN) + 0,12
4. Won/Seo (KOR) + 0,12
5. Friedrich/Margis (GER) + 0,19
6. Maier/Sammer (AUT) +0,20
7. Poloniato/Lumsden (CAN) +0,21
8. Hall/Fearon (GBR) +0,23
9. Peter/Friedli (SUI) +0,26
10. Meldarbis/Dreiskens (LAT) +0,27
11. Olsen Weinstock (USA) +0,28
12. Kibermanis/Miknis (LAT) +0,30
13. Spring/Wright (CAN) +0,31
14. Dvořák/Nosek (CZE) +0,36
15. Treichl/Walch (AUT) +0,40
16. Rinaldi/Vain (MON) +0,42
17. Tentea/Daroczi (ROU) +0,45
18. Heinrich/Hauterville (FRA) +0,46
19. Bracher/Kuonen (SUI) +0,63
20. Stulnev/Kondratenko (OAR) +0,72
21. Mata/Mari (AUS) +0,77
22. Vrba/Havlín (CZE) +0,80
23. Luty/Tylkowski (POL) +0,83
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) +0,84
25. Bascue/McGuffie (USA) +0,89
26. Jin/Shi (CHN) +0,90
27. LI/Wang (CHN) +0,94
28. Bindilatti/Martins (BRA) +0,95
29. Andrianov/Selikhov (OAR) +1,31
30. Silič/Nikpalj (CRO) +1,64
Pořadí po 1. jízdě
1. Meldarbis/Dreiskens (LAT) 49,08
2. Kripps/Kopacz (CAN) +0,02
3. Walther/Poser (GER) + 0,04
4. Kibermanis/Miknis (LAT) +0,13
5. Friedrich/Margis (GER) + 0,14
6. Lochner/Weber (GER) +0,16
7. Hall/Fearon (GBR) + 0,29
8. Spring/Wright (CAN) + 0,30
9. Maier/Sammer (AUT) +0,33
10. Poloniato/Lumsden (CAN) + 0,40
11. Won/Seo (KOR) + 0,42
12. Olsen Weinstock (USA) +0,58
13. Treichl/Walch (AUT) + 0,59
14. Tentea/Daroczi (ROU) + 0,61
15. Dvořák/Nosek (CZE) +0,62
16. Peter/Friedli (SUI) +0,64
17. Bracher/Kuonen(SUI) +0,65
18. Heinrich/Hauterville (FRA) +0,66
19. Stulnev/Kondratenko (OAR) +0,69
20. Rinaldi/Vain (MON) +0,77
21. Luty/Tylkowski (POL) +0,79
22. Mata/Mari (AUS) + 0,80
23. Vrba/Havlín (CZE) +0,85
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) +0,88
25. Bascue/McGuffie (USA) +0,95
26. LI/Wang (CHN) +1,05
27. Bindilatti/Martins (BRA) +1,06
28. Andrianov/Selikhov (OAR) +1,19
29. Jin/Shi (CHN) +1,39
30. Silič/Nikpalj (CRO) +1,68
Startovní listina:
1 Bindilatti/Martins (BRA)
2 Hall/Fearon (GBR)
3 Mata/Mari (GBR)
4 Silič/Nikpalj (CRO)
5 Andrianov/Selikhov (OAR)
6 Kripps/Kopacz (CAN)
7 Friedrich/Margis (GER)
8 Spring/Wright (CAN)
9 Kibermanis/Miknis (LAT)
10 Lochner/Weber (GER)
11 Walther/Poser (GER)
12 Peter/Friedli (SUI)
13 Meldarbis/Dreiskens (LAT)
14 Poloniato/Lumsden (CAN)
15 Maier/Sammer (AUT)
16 Cunningham/Abdul-Saboor (USA)
17 Bracher/Kuonen(SUI)
18 Stulnev/Kondratenko (OAR)
19 Olsen Weinstock (USA)
20 Bascue/McGuffie (USA)
21 Dvořák/Nosek (CZE)
22 Luty/Tylkowski (POL)
23 Heinrich/Hauterville (FRA)
24 Treichl/Walch (AUT)
25 Rinaldi/Vain (MON)
26 Tentea/Daroczi (ROU)
27 LI/Wang (CHN)
28 Jin/Shi (CHN)
29 Vrba/Havlín (CZE)
30 Won/Seo (KOR)
Bodování světového poháru
1. Kripps Justin 1631b
2. Friedrich Francesco 1504b
3. Spring Chris 1347b
4. Kibermanis Oskars 1336b
5. Lochner Johannes 1298b
6. Walther Nico 1250b
7. Peter Rico 1176b
8. Melbardis Oskars 1110b
9. Poloniato Nick 1096b
10. Maier Benjamin 1068b
........
19. Dvořák Dominik 856b
36. Vrba Jan 574b
1. Walther/Poser (GER) 49,27
2. Lochner/Weber (GER) + 0,07
3. Kripps/Kopacz (CAN) + 0,12
4. Won/Seo (KOR) + 0,12
5. Friedrich/Margis (GER) + 0,19
6. Maier/Sammer (AUT) +0,20
7. Poloniato/Lumsden (CAN) +0,21
8. Hall/Fearon (GBR) +0,23
9. Peter/Friedli (SUI) +0,26
10. Meldarbis/Dreiskens (LAT) +0,27
11. Olsen Weinstock (USA) +0,28
12. Kibermanis/Miknis (LAT) +0,30
13. Spring/Wright (CAN) +0,31
14. Dvořák/Nosek (CZE) +0,36
15. Treichl/Walch (AUT) +0,40
16. Rinaldi/Vain (MON) +0,42
17. Tentea/Daroczi (ROU) +0,45
18. Heinrich/Hauterville (FRA) +0,46
19. Bracher/Kuonen (SUI) +0,63
20. Stulnev/Kondratenko (OAR) +0,72
21. Mata/Mari (AUS) +0,77
22. Vrba/Havlín (CZE) +0,80
23. Luty/Tylkowski (POL) +0,83
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) +0,84
25. Bascue/McGuffie (USA) +0,89
26. Jin/Shi (CHN) +0,90
27. LI/Wang (CHN) +0,94
28. Bindilatti/Martins (BRA) +0,95
29. Andrianov/Selikhov (OAR) +1,31
30. Silič/Nikpalj (CRO) +1,64
Pořadí po 1. jízdě
1. Meldarbis/Dreiskens (LAT) 49,08
2. Kripps/Kopacz (CAN) +0,02
3. Walther/Poser (GER) + 0,04
4. Kibermanis/Miknis (LAT) +0,13
5. Friedrich/Margis (GER) + 0,14
6. Lochner/Weber (GER) +0,16
7. Hall/Fearon (GBR) + 0,29
8. Spring/Wright (CAN) + 0,30
9. Maier/Sammer (AUT) +0,33
10. Poloniato/Lumsden (CAN) + 0,40
11. Won/Seo (KOR) + 0,42
12. Olsen Weinstock (USA) +0,58
13. Treichl/Walch (AUT) + 0,59
14. Tentea/Daroczi (ROU) + 0,61
15. Dvořák/Nosek (CZE) +0,62
16. Peter/Friedli (SUI) +0,64
17. Bracher/Kuonen(SUI) +0,65
18. Heinrich/Hauterville (FRA) +0,66
19. Stulnev/Kondratenko (OAR) +0,69
20. Rinaldi/Vain (MON) +0,77
21. Luty/Tylkowski (POL) +0,79
22. Mata/Mari (AUS) + 0,80
23. Vrba/Havlín (CZE) +0,85
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) +0,88
25. Bascue/McGuffie (USA) +0,95
26. LI/Wang (CHN) +1,05
27. Bindilatti/Martins (BRA) +1,06
28. Andrianov/Selikhov (OAR) +1,19
29. Jin/Shi (CHN) +1,39
30. Silič/Nikpalj (CRO) +1,68
Startovní listina:
1 Bindilatti/Martins (BRA)
2 Hall/Fearon (GBR)
3 Mata/Mari (GBR)
4 Silič/Nikpalj (CRO)
5 Andrianov/Selikhov (OAR)
6 Kripps/Kopacz (CAN)
7 Friedrich/Margis (GER)
8 Spring/Wright (CAN)
9 Kibermanis/Miknis (LAT)
10 Lochner/Weber (GER)
11 Walther/Poser (GER)
12 Peter/Friedli (SUI)
13 Meldarbis/Dreiskens (LAT)
14 Poloniato/Lumsden (CAN)
15 Maier/Sammer (AUT)
16 Cunningham/Abdul-Saboor (USA)
17 Bracher/Kuonen(SUI)
18 Stulnev/Kondratenko (OAR)
19 Olsen Weinstock (USA)
20 Bascue/McGuffie (USA)
21 Dvořák/Nosek (CZE)
22 Luty/Tylkowski (POL)
23 Heinrich/Hauterville (FRA)
24 Treichl/Walch (AUT)
25 Rinaldi/Vain (MON)
26 Tentea/Daroczi (ROU)
27 LI/Wang (CHN)
28 Jin/Shi (CHN)
29 Vrba/Havlín (CZE)
30 Won/Seo (KOR)
Bodování světového poháru
1. Kripps Justin 1631b
2. Friedrich Francesco 1504b
3. Spring Chris 1347b
4. Kibermanis Oskars 1336b
5. Lochner Johannes 1298b
6. Walther Nico 1250b
7. Peter Rico 1176b
8. Melbardis Oskars 1110b
9. Poloniato Nick 1096b
10. Maier Benjamin 1068b
........
19. Dvořák Dominik 856b
36. Vrba Jan 574b
1. Walther/Poser (GER) 1,38,39
2. Kripps/Kopacz (CAN) 1,38,49
3. Lochner/Weber (GER) 1,38,58
4. Meldarbis/Dreiskens (LAT) 1,38,62
5. Friedrich/Margis (GER) 1,38,68
6. Kibermanis/Miknis (LAT) 1,38,78
7. Hall/Fearon (GBR) 1,38,87
8. Maier/Sammer (AUT) 1,38,88
9. Won/Seo (KOR) 1,38,89
10. Poloniato/Lumsden (CAN) 1,38,96
10. Spring/Wright (CAN) 1,38,96
12. Olsen Weinstock (USA) 1,39,21
13. Peter/Friedli (SUI) 1,39,25
14. Dvořák/Nosek (CZE) 1,39,33
15. Treichl/Walch (AUT) 1,39,34
16. Tentea/Daroczi (ROU) 1,39,41
17. Heinrich/Hauterville (FRA) 1,39,47
18. Rinaldi/Vain (MON) 1,39,54
19. Bracher/Kuonen (SUI) 1,39,63
20. Stulnev/Kondratenko (OAR) 1,39,76
21. Mata/Mari (AUS) 1,39,92
22. Luty/Tylkowski (POL) 1,39,97
23. Vrba/Havlín (CZE) 1,40,00
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) 1,40,07
25. Bascue/McGuffie (USA) 1,40,19
26. LI/Wang (CHN) 1,40,34
27. Bindilatti/Martins (BRA) 1,40,36
28. Jin/Shi (CHN) 1,40,64
29. Andrianov/Selikhov (OAR) 1,40,85
30. Silič/Nikpalj (CRO) 1,41,67 (20:41:27)
1. Walther/Poser (GER) 49,27
2. Lochner/Weber (GER) + 0,07
3. Kripps/Kopacz (CAN) + 0,12
4. Won/Seo (KOR) + 0,12
5. Friedrich/Margis (GER) + 0,19
6. Maier/Sammer (AUT) +0,20
7. Poloniato/Lumsden (CAN) +0,21
8. Hall/Fearon (GBR) +0,23
9. Peter/Friedli (SUI) +0,26
10. Meldarbis/Dreiskens (LAT) +0,27
11. Olsen Weinstock (USA) +0,28
12. Kibermanis/Miknis (LAT) +0,30
13. Spring/Wright (CAN) +0,31
14. Dvořák/Nosek (CZE) +0,36
15. Treichl/Walch (AUT) +0,40
16. Rinaldi/Vain (MON) +0,42
17. Tentea/Daroczi (ROU) +0,45
18. Heinrich/Hauterville (FRA) +0,46
19. Bracher/Kuonen (SUI) +0,63
20. Stulnev/Kondratenko (OAR) +0,72
21. Mata/Mari (AUS) +0,77
22. Vrba/Havlín (CZE) +0,80
23. Luty/Tylkowski (POL) +0,83
24. Cunningham/Abdul-Saboor (USA) +0,84
25. Bascue/McGuffie (USA) +0,89
26. Jin/Shi (CHN) +0,90
27. LI/Wang (CHN) +0,94
28. Bindilatti/Martins (BRA) +0,95
29. Andrianov/Selikhov (OAR) +1,31
30. Silič/Nikpalj (CRO) +1,64