Venlo – Groningen 1:1 (kon.)
VVV Venlo
1:1 (1:1)
FC Groningen
cz Piatok 16.02.2018, 20:00 • Seacon Stadion De Koel • Holandská Eredivisie • 24. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9. (21:54:55)

Konec! Dnešní utkání nakonec končí remízou 1-1, což je vzhledem k průběhu zápasu zasloužené. Oba celky se zejména ve druhém poločase nepouštěly do ničeho vážnějšího a spíše jsme sledovali hodně nezáživnou podívanou.

90+3

90+3
    V poslední minutě sahali domácí po třech bodech, brankář Padt ale velmi dobře zneškodnil přímý kop!

90+2
    Žlutou kartu dostává Deyovaisio Zeefuik (FC Groningen).
    Žlutou kartu dostává Sergio Padt (FC Groningen).

90+2
    Utkání se nám dostalo do závěrečné minuty a s vysokou pravděpodobností se další branky už nedočkáme.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
    87. Van Nieff zamířil kousek vedle.

87
    Van Nieff se postavil k rozehrávce přímého kopu, který zakroutil jen o vlásek vedle tyče. Unnerstall by byl zcela bez šance!

86
    Iniciativu závěrečných minut převzal Groningen, který se spíše snaží uklidnit hru. Na žádné ofenzivní manévry to rozhodně nevypadá.

86
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Ajdin Hrustic.

85
    Co chybělo! Do pokutového území přiletěl hodně nebezpečný centr, který si jeden z hostujících hráčů málem srazil do branky.

84
    Až nyní to vypadá, že se domácí hráči konečně rozhodli s výsledkem něco udělat a v současné době se hostující celek pouze brání.

83
    Mahi se pokoušel sklepnout míč na pravou stranu, načež domácí hráči reklamovali hraní rukou. Hosté budou přeci jenom vhazovat.

82
    Zároveň se nám časomíra dostala do závěrečné desetiminutovky. Utkání je ale i nadále hodně nezáživné a k vidění není nic moc zajímavého.

81
    Výsledkem všeho byl naprosto nepochopitelný centr, jenž se svezl přímo do náruče Padta. Hosté tak budou pokračovat v držení míče.

80
    Thy sice dokázal ideálně zalepit těžkou přihrávku, jeho kolegové ale následně pozastavili celou akci a soupeř se tak stačil vrátit.

79
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jonathan Opoku, přichází Torino Hunte.

78
    Venlo se tak chopilo exekuce rohového kopu, jenžř málem přinesl kýženou branku. Hlavičkující Roseler napálil hlavou pouze břevno.