Švédsko
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Česko
cz Štvrtok 15.02.2018, 15:00 • Järvenpää • Reprezentácia do 17 rokov

V dovednostní soutěži byli jasně lepší Švédové a nakonec vítězí 3:2 po samostatných nájezdech. Pro Česko to bylo druhé vystoupení na turnaji a zítra odehrají další utkání a to proti Rusku od 18:00.
    Celkově jsme mohli sledovat vyrovnaný zápas, kdy ani jeden ze soupeřů neměl pasáž hry, kdy by jasně přehrával svého soupeře a remízový stav byl spravedlivý pro oba dnešní aktéry. No a samostatné nájezdy, to je vždy sázka do loterie. (17:24:31)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Švédsko.
    Autorem vítězné branky je LUCAS RAYMOND.

4. séria
    2:0
    Zeman neproměňuje.

3. séria
    2:0
    Costmarn naznačil střelu, ale Pařík se nenechal rozhodit a chytá střelu mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám vítěze nestanovilo a nyní přijdou na řadu nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:10
    Z úhlu se o střelu pokusil jeden hráč Švédů, ale Pařík měl svou pravou tyčku utěsněnou. Navíc střela nebyla přesná.

63:32
    Necelá minuta a půl do konce prodloužení a Švédové rozehrávají z vlastního pásma.

62:49
    V druhé polovině prodloužení mají puk na svých čepelích častěji Švédové, ale ani oni se nedostávají do vyložené šance.

62:14
    Až nyní se dostali Švédové ke střele, ale Costmar nemířil přesně.

61:47
    Puk zatím jen drží Česko, které se rozvážně snaží útočit, ale naráží na pevnou obranu soupeře.

60:43
    Do útku se snažil projít Pytlík, ale nedokázal pak přihrát do ideální pozice na svého spoluhráče.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 27. Söderblom (Söderström, Henriksson), 59. Raymond (Costmar, Johansson), rozh. náj. Raymond – 25. Pytlík (Barinka, Mužík), 33. Kubíček (Toman)