Motor ČB – Ústí n/L 8:5 (kon.) | Frýdek-M. – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:5 (kon.)
Prostějov – Třebíč 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 3:2 (po pr.) | Slavia – Kladno 1:2 (po pr.)
HC Frýdek-Místek
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Streda 14.02.2018, 18:00 • Hala Polárka • Chance Liga (CZ) • 49. kolo

Tak je konec tohoto utkání. I přes slabou úvodní třetinu jsme byli svědky poměrně pohledného hokeje, hokejisté Frýdku-Místku jednoznačně dominoval a připisuji si důležité vítězství. Branky začaly padat až v druhé třetině, domácí vstřelili hned tři. Hlavními tahouny Frýdku-Místku se dnes stali Daniel Štumpf a David Kofroň. Oba tito útočníci si připsali dvě branky. Rysi jsou teď zcela závislí na výsledků svých soupeřů. V tabulce se momentálně nic nemění a Frýdek-Místek zůstává na desátém místě, jeho soupeř předposlední. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemný večer. (20:05:22)

59:02
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Matěj Psota – 2 min., vysoká hůl).

58:48

57:40
    I přesto, že Benátky jsou v početní výhodě, tak si nebezpečné situace vytváří naopak domácí, jako poslední pálil Daniel Štumpf, ale nepovedlo se mu zkompletoval hattrick.

56:48
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Bajtek – 2 min., podražení).

56:16
    Rysi se dál hrnou dopředu.
    55:11 Daniel ŠTUMPF - 4:1

55:11
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    A je tam další branka v hostující síti! Frýdek-Místek nejspíš touto brankou jednoznačně potvrzuje vítězství v utkání. DANIEL ŠTUMPF si připisuje již druhý zásah v tomto duelu. Tento útočník byl v ten správný čas na správném místě a těsně před brankářem dokázal kotouč procpat mezi betony. Asistence: JAkub Matyáš, Antonín Pechanec.

54:20
    Poslední minuty se odehrávají v hodně klidném tempu a nejsme svědky žádného nebezpečného zakončení.

51:40
    Jan Poruba se dostal do velké šance! Jeho bekhendová střela z dobré vzdálenosti orazítkovala levou tyč branky!

51:05
    Hráči postupují souboje o kotouč uprostřed hrací plochy.

49:25
    Teď se i hostujícímu celku povedlo vyprodukovat několik zajímavých střel, Jan Strmeň ale všechny pokusy pokryl.

48:15
    Frýdek-Místek si postupně vytváří tlak na svého soupeře a hráči se nastěhovali do útočné třetiny.

47:48
    Tomáš Franek a jeho rána z pravé strany. Matěj Žajdlík to sice neměl moc jednoduché, ale povedlo se mu zasáhnout.

47:01
    René Piegl se dostal ke kotouči u své vlastní branky a přechází do rychlého protiútoku.

45:57
    Střela Milana Mikulíka letěla pouze do lapačky hostujícího brankáře, bude se tedy znovu vhazovat.

44:35
    Radek Veselý nevěděl, co dělat s kotoučem, tak vystřelil, jeho ránu ale Strmeň bezpečně pokryl.

Marek Jašek

Góly a asistencie: 23. Kofroň (L. Kovář, Kuťák), 32. Kofroň (Przybyla), 39. Štumpf (Pechanec, Klimša), 56. Štumpf (Matyáš, Pechanec) – 29. Bittner (Maier, Psota)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – L. Kovář, Matyáš, Zahradníček (A), Bartko, Piegl, Foltýn, Hrachovský – J. Kalus, Mikulík (C), Bajtek – Štumpf, Pechanec, Klimša (A) – Poruba, Kuťák, Kofroň – Peterek, Przybyla, Franek.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Stejskal) – Husa, T. Hanousek, Maier (A), Mirochnikov – Psota, Bittner (C), Šír – Bělohorský, R. Veselý, Burda – Nezbeda, Wiencek.

Rozhodca: Dědek, Obadal– Poruba, Adamec