Boston – Calgary 5:2 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 5:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 1:4 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 6:3 (kon.) | Carolina – LA Kings 7:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (po pr.) | Minnesota – NY Rangers 3:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 4:3 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Arizona 1:2 (kon.)

Michal Kempný (CHI) 0+0, 3 střely, TOI 21:05
    Tomáš Jurčo (CHI) 0+0, 0 střel, TOI 10:48 (06:55:30)

Hvězdy utkání

1. Reilly Smith (VGK) 1+0
    2. Brad Hunt (VGK) 1+0
    3. David Perron (VGK) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 37-31; Zablokované střely: 18-16; Vhazování: 51%-49%; Hity: 18-12; Přesilové hry: 1/6-1/2; Trestné minuty: 6-14.

Nejhorší série Chicaga za posledních šest let nebere konce. Vegas uštědřilo Blackhawks sedmou porážku v řadě a vrátilo se zpět do čela Západní konference poté, co na začátku třetí třetiny za stavu 1:2 během necelých dvou minut otočilo utkání na svou stranu. Po 12 zápasech se vrátil do sestavy Golden Knights český útočník Tomáš Nosek, který v závěru oslavil návrat do sestavy gólem do prázdné brány. Konečný výsledek zápasu. Vegas Golden Knights 5 Chicago Blackhawks 2.

59:13
    Brad Hunt mohl přidat ještě jeden gól, jeho střela od modré ale skončila na horní tyči brány!

59:00
    Do konce dnešního duelu zbývá odehrát 1 minuta.

58:52
    Connor Murphy byl ještě v závěru vyloučen za zdržování hry poté, co puk vyhodil z obranného pásma přes ochranné sklo. Dokonalá tečka za zmarem Blackhawks.
    58:44 Tomáš NOSEK - 5:2

58:44
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ NOSEK od obranné modré čáry poslal puk k levé tyči prázdné brány a poté poslal do hlediště polibek! Vegas zvítězí a dostane se opět do čela Západní konference před Nashville, který dnes vyhrál, když doma porazil St. Louis Blues.

58:25
    Dnešní utkání sleduje 18085 diváků.

58:02
    Michal Kempný vystřelil od modré čáry a Marc-André Fleury si připsal v bráně Vegas snadný zákrok.

57:26
    Golden Knights se na chvíli ubránili, když podél trestných lavic vyhodili puk na zakázané uvolnění.

57:07
    Chicago vybojovalo vhazování v útočném pásmu a Jeff Glass zůstal na střídačce!

56:46
    Rád bych se nyní vyjádřil k Vegas, když vezmete v potaz, že nový tým NHL měl neskutečné problémy s brankáři, když jich do hry poslal na začátku sezóny hned pět, a teď se nachází na čele Pacifické divize a Západní konference, tak je to neskutečná věc.

56:46
    Chicago se ocitlo na levé straně v postavení mimo hru a hra byla přerušena. Vegas vede 4:2.

55:15
    Jonathan Marchessault vyrazil na levém křídle do přečíslení 2 na 1 a přihrávkou z ostrého úhlu našel na vzdálenější pravé tyči Reillyho Smitha, který ani nadvakrát nedokázal výtečného Jeffa Glasse překonat! Puk poté skončil v ochranné síti. Komerční přestávka. Mohlo být hotovo.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 6. Carpenter (Bellemare, Engelland), 42. Hunt (Perron, C. Miller), 44. R. Smith (W. Karlsson, Schmidt), 45. Perron (Neal), 59. Nosek – 3. Wingels (E. Gustafsson, DeBrincat), 27. DeBrincat (Sharp, Hartman)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – Schmidt, McNabb, Theodore, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Neal (A), O. Lindberg – Leipsic, Eakin, Tuch – Nosek, Bellemare (A), Carpenter.
    Chicago Blackhawks: J. Glass (A. Forsberg) – Keith (A), Dahlström, E. Gustafsson, Seabrook (A), Kempný, C. Murphy – Saad, J. Toews (A), Wingels – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Sharp, Hartman, DeBrincat – Bouma, Kämpf, Jurčo.

Rozhodca: Jake Brenk, Gord Dwyer. Čároví: Lonnie Cameron, Brandon Gawryletz

Diváci: 18085