Boston – Calgary 5:2 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 5:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 1:4 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 6:3 (kon.) | Carolina – LA Kings 7:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (po pr.) | Minnesota – NY Rangers 3:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 4:3 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Arizona 1:2 (kon.)
Nashville Predators
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
St. Louis Blues
cz Streda 14.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Blues vedli 3:0 po dvou třetinách.V té třetí dokázal domácí celek vstřelit tři branky a vyrovnat. Rozhodnutí přišlo v prodloužení, ve kterém po faulu Jadena Schwartze proměnil trestné střílení Filip Forsberg. (05:00:34)

Filip Forsberg: Dvě třetiny jsem hráli špatně, ale ve třetí části jsme se zvedli. I díky výborným fanouškům jsme dokázali vyrovnat a já jsem v prodloužení rozhodl.

Nashville právě vstřelil branku!
    Trestného střílení proměnil FILIP FORSBERG. Nevymýšlel žádnou kličku, prostě vystřelil a trefil se přesně. Je rozhodnuto.

61:19
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – trestné střílení, podražení).

61:11
    Kotouč mají pod kontrolou domácí.

60:40
    Vladimir Tarasenko zakončoval a jeho střelu zblokoval Craig Smith. Následně zasáhl Pekka Rinne.

60:01

Tři góly vstřelil hostující celek ve třetí třetině, díky čemuž dokázal vyrovnat. Blues další branku nepřidali, a tak za stavu 3:3 uvidíme prodloužení.

60:00

59:49
    Colton Parayko se dostal do zakončení, jeho projektil kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před brankou Predators.

59:25
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    Vhazovat se bude ve středním pásmu vinou postavení mimo hru.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:32
    Pekka Rinne kryje ránu, kterou vyslal z dobré pozice Paul Stastny.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 50. Järnkrok (Ekholm, P. K. Subban), 55. Watson (Ellis), 56. Watson (C. Smith, Ekholm), 62. F. Forsberg (t.s.) – 16. Bouwmeester (Berglund, B. Schenn), 24. Steen (Stastny, Tarasenko), 29. Schwartz (Steen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber – F. Forsberg, Arvidsson, Johansen – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Bortuzzo, Dunn – Steen, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Berglund – Jaškin, Sobotka, Barbašev – Upshall, Brodziak, Thorburn.

Rozhodca: Watson, Kowal – Kovachik, Gibbons

Diváci: 17 221