Boston – Calgary 5:2 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 5:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 1:4 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 6:3 (kon.) | Carolina – LA Kings 7:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (po pr.) | Minnesota – NY Rangers 3:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 4:3 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Arizona 1:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
Los Angeles Kings
cz Streda 14.02.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

32:32
    Derek Forbort dostal dvě minuty za hákování a po komerční přestávce si Carolina zahraje další přesilovou hru. Domácí už dokázali tři v řadě využít.

30:35
    Jeff Skinner dostal během komerční přestávky dvě minuty za nedovolené bránění. Početní výhoda pro Kings.

25:59
    Alex Iafallo měl před pár okamžiky šanci, nyní ale dostal dvě minuty za hákování. Hurricanes mají k dispozici další přesilovou hru, poslední dvě přesilové hry využili.

19:30
    Derek Forbort ve středním pásmu přidržel u hrazení Leeho Stempniaka a vyfasoval dvě minuty za držení.

16:39
    Sebastian Aho nabral velkou rychlost a v levém kruhu se snažil vystřelit zápěstím, což se mu nepodařilo, a puk mu sjel z hole. Torrey Mitchell ho ovšem ještě předtím sekl a byl vyloučen na dvě minuty.

05:25
    Katastrofální přesilová ze strany Hurricanes. Domácím se nepodařilo rozehrát, když vyhodili puk na zakázané uvolnění, a po dalším útoku fauloval Noah Hanifin, který dostal dvě minuty za hákování.

04:42
    Adrian Kempe po zákroku Jonathana Quicka proti táhlé střele od modré čáry vyhodil puk z obranného pásma bez teče přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 7. Slavin (J. Staal, Pesce), 9. Faulk (Williams, V. Rask), 18. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 22. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 28. Skinner (V. Rask, Williams), 55. Skinner (Di Giuseppe), 57. Aho (T. Teräväinen) – 32. Kopitar (Muzzin, Toffoli), 38. Toffoli (Pearson, Kopitar), 47. T. Mitchell (Clifford, Doughty)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk (C), Hanifin, T. van Riemsdyk – B. McGinn, J. Staal (A), E. Lindholm – T. Teräväinen, V. Rask, Williams – Skinner (A), Aho, Stempniak – Nordström, D. Ryan, Di Giuseppe.
    Los Angeles Kings: Quick (22. Kuemper) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, LaDue, Martinez (A), Folin – Iafallo, Kopitar (C), Toffoli – Pearson, Kempe, Gáborík – Clifford, T. Mitchell, Amadio – Andreoff, N. Shore, Brodzinski.

Rozhodca: Eric Furlatt, Jon McIsaac. Čároví: Scott Cherrey, Mark Shewchyk

Diváci: 12805