HC LERAM Orli Znojmo
6:5 (1:2, 3:1, 1:2 - 1:0)
EC Villach SV
cz Nedeľa 11.02.2018, 16:30 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League

Orli dnešního soupeře nakonec v prodloužení poráží. Znojmo dnešní zápas ovládlo i v poměru střel 43:33. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (18:47:46)

60:21
    Orli právě vstřelili branku!
    Domácí se po vhazování ujali puku. Zavezli puk do útočného pásma, kde Rudy z levého kruhu nahrál HONZOVI BULÍNOVI, ten z prostoru před brankou přesně skóroval a připsal si tak páty bod v dnešním zápasu. Asistence: Samuel Rudy.

60:01

Třetí třetinu ovládli hosté v poměru 2:1. Domácí si v posledních vteřinách zajistili prodloužení, které se hraje tři na tři.

60:00

59:54
    Domácí šest vteřin před koncem vyrovnávají. Po Kosnarově přihrávce se od modré čáry trefil do pravého rožku branky HONZA BULÍN. Asistence: Martin Kosnar.

59:50
    Oddechový čas pro domácí.

59:45
    Villach právě vstřelil branku!
    Po tlaku Znojemských se do přečíslení dostali hosté. Rainer nahrál BERNHARDU SCHÜTZENHOFEROVI, před ním stál už jen Velička, kterého položil a mířil přesně pod horní tyč. Asistence: Michael Rainer.

59:30
    Rudy nahrál Roubalovi, ten se z levého kruhu netrefil.

58:15
    Steurer prokličkoval až před Veličku a pokoušel se mu poslat puk mezi betony. Bez úspěchu.

57:57
    Hosté vyhazují.

57:21
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Schützenhofer – 2 min., sekání).

57:11

57:10
    Po BIlínově střele to zkoušel Svoboda, ani on však neuspěl.

56:24
    Puku se ujmuli hosté a zkusili jít do protiútoku, Velička však jejich šanci zlikvidoval.

55:40
    Štěpanovského střela od modré brankáře Villachu nepřekvapila.

55:11
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Thaler – 2 min., podražení).

53:02
    Velká radost na staně hostů, kteří vyrovnávají. Svou dnešní druhou trefu zaznamenává MICHAEL RAINER. Asistence: Stefan Steurer.

52:35
    Velká šance hostů! Z levého kruhu nahrál Wohlfahrt před bránu volnému Brunnerovi, který zakončit nedokázal.

Dnešní utkání sleduje 57 diváků.

50:53

50:50
    Domácí nyní zastavil ofsajd.

50:20

49:45
    Po Miščíkově nahrávce to z prostoru před brankou zkoušel Roubal. Napoprvé treil betony brankáře, napodruhé přestřelil bránu.

48:53
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Rauter – 2 min., hrubost).

47:54
    Brabec to nyní dvakrát zkoušel od modré. Poprvé minul, podruhé si s jeho střelou poradily betony rakouského brankáře.

47:20
    Piš nahrál zpoza branky Roubalovi, ten bránu hostů minul.

46:35
    Po Svobodově přihrávce to zkoušel Hrubý, těsně minul bránu hostů.

46:19

45:21
    Roubal nyní střílel z ostrého úhlu, trefil pouze konstrukci branky.

44:19
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Sivec – 2 min., hákování).

44:19
    Jan Bulín nyní ujížděl na bránu hostů, byl faulován, bude se vylučovat.

43:30
    Svoboda nahrál Kosnarovi, který to zkusil z levého kruhu. Trefil však pouze hruď brankáře.

42:30
    Rudy to zkoušel od modré, bránu však netrefil.

42:20
    Miščíkovu střelu z mezikruží brankář Villachu chytá.

40:44

40:10
    Brunner z levého kruhu těsně minul vzdálenější rožek branky.

40:01

Ve druhé třetině byli lepším celkem domácí, kteří si poprávu uzmuli vedení na svou stranu. Na střely byla tato třetina vyrovnaná 13:13. Hra bude pokračovat přibližně v 18:07.

40:00

39:55
    Jeden z hostů vyslal na znojemskou bránu střelu od modré, ta orazítkovala levou tyčku znojemské svatyně. Puk poté zůstal na brankové čáře, odkud ho do branky doklepl BENEDIKT ELIAS WOHLFAHRT. Bez asistence.

39:19
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Sivec – 2 min., sekání).

39:19
    Do úniku se nyní dostal i Kosnar, byl však faulován.

38:58
    Domácí nyní opět ujíždili dva na dva. Jan Bulín nahrával svému spoluhráči, ten se však k nahrávce nedostal.

38:16
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy – 2 min., držení hole).

37:25

37:02
    Domácí se v oslabení prosazují. Druhou branku si připisuje MARIN KOSNAR, který po přihrávce Honzy Bulína zakončoval z prostoru u levé tyče brankáře hostů k vzdálenější tyči. Asistence: Jan Bulín, Zdeněk Brabec.

36:30
    Domácí se nyní také octli v útočném pásmu a stále se drží na puku.

36:00

35:40
    Hra se drží před Veličkou.

35:25
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Roubal – 2 min., nedovolené bránění).

35:20
    Hladilova střela od modré branku minula.

34:20
    Hosté ujížděli na dva znojemské hráče. První z hostů nahrál svému spoluhráči, jehož střela však bránu minula.

34:00
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Wohlfahrt – 2 min., vysoká hůl).

33:38
    Po Rudyho přihrávce to zkoušel Miščík, mířil však pouze do ochranné sítě.

33:26

32:39
    Po tlaku domácích ujížděl na znojemského brankáře Brunner, zakončit však nedokázal.

31:48
    Samuel Rudy střílel od modré, Pišova dorážka těsně minula bránu hostů.

31:25
    Po souboji u mantinelu rozhodčí zastavili hru, vhazování po Veličkově levici.

30:58
    Hra se nyní přesunula před znojemského brankáře, hostům se však kombinovat nedaří.

29:40
    Daniel Friedrich nyní ujížděl sám na znojemského brankáře, chtěl zkusit po kličce zasunout puk za Veličkovy betony. To se mu však nepovedlo.

26:16
    Tak tohle bylo neuvěřitelné! Jan Bulín vyhrál buly. K puku se okamžitě dostal MARTIN KOSNAR, který svou střelou pod horní tyč vymetl branku hostů. Asistence: Jan Bulín.

26:10
    Hladil střílel od modré, brankář hostů toho opět moc neviděl, přesto jeho střelu vyrazil.

25:38
    Hrubý mířil svou přihrávkou nepřesně, následuje zakázané uvolnění domácího celku.

25:21

24:32
    Rudy střílel od moré, brankář hostů téměř nic neviděl, přesto chytá.

23:30
    Brabec to zoušel z vrcholu pravého kruhu, betony brankáře hostů si však s jeho střelou poradily.

23:21
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Rainer – 2 min., hrubost).

22:15
    Roubal prokličkoval s pukem až před branku hostů, odkud nahrál mezi kruhy volnému DANIELU PIŠOVI, který neotálel a mířil přesně pod horní tyč branky. Asistence: Filip Roubal.

21:34

20:59
    Brunner chtěl nyní zpoza branky nahrát svému osamocenému spoluhráči před brankou, jeden ze Znojemských však tuto nahrávku zblokoval.

20:15
    Domácí byli nyní v přechodu do útočné třetiny zastaveni ofsajdem.

20:01

Po první třetině se vedení ujímají hosté, přestože to byli domácí, kteří otevřeli skóre. Hosté v polovině třetiny vyrovnali a brzy se dostali do vedení, když do odkryté znojemské branky skóroval Rainer. Domácí přestříleli Villach v poměru 15:12.

20:00

19:26
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Thaler – 2 min., hákování).

19:20
    Roubal si nyní nabruslil až před brankáře hostů a chtěl zakončit, byl však faulován bude se vylučovat.

18:10
    Poté, co se domácí usadili v útočné třetině se do přečíslení dva na jednoho dostali hosté. První z Rakušanů chtěl nahrát svému spoluhráči, Štěpanovský však jeho přihrávku zblokoval.

17:40
    Honza Bulín nyní ujížděl s Martinem Kosnarem na brakáře hostů, Stáli prosti nim dva hráči hostů. Bulín nejprve zkoušel střílet, Kosnar vzápětí dorážet, oba neúspěšně.

16:46
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Peří – 2 min., vysoká hůl).

16:46
    Peří nyní faulem zastavil Brunnera, bude se vylučovat.

13:48
    Střídání v týmu Orli Znojmo: ze hřiště odchází Kolupaev, přichází Velička.

13:48
    Po střele od modré se k dorážce dostal jeden z hostů branku minul, znojemský brankář ale zůstal ležet mimo branku, a tak nestihl zaeagovat na to, když se za brankou ujal puku MICHAEL RAINER objel znojemského brankáře, překonal bránící znojemské hráče a trefil odkrytou bránu Znojma. Bez asistence.

12:25
    Střelu Štěpanovského od modré tečoval v mezikruží jeden ze znojemských hráčů, střela však bránu hostů minula.

11:38
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

10:54
    Po Thalerově střele z mezikruží, která mířila nad znojemskou branku se puku ujal Bernhard Schützenhofer, nahrál právě LUKASI THALEROVI, který byl tentokrát z předbrankového prostoru úspěšnější a vsítil puk za Kolupaevova záda. Asistence: Bernhard Schützenhofer.

10:10
    Hosté opět vyhnáni z útočného pásma.

09:58
    Do Wuntschekovy střely se postavil jeden z domácích.

09:30
    Domácí okamžitě vyhazují.

09:14
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stromko – 2 min., podražení).

08:51
    Signalizovaná výhoda pro hosty.

08:40
    Piš vyvezl puk do útočného pásma, chtěl nahrát svému spoluhráči, ten se však mezitím přesunul.

07:20
    Rudyho střelu od modré si brankář hostů pohlídal.

06:52
    Kosnarovu trefu od modré se pokoušeli Znojemští dorážet. To se jim nezdařilo, následovaly menší potyčky s hráči Villachu.

06:28
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Schützenhofer – 2 min., podražení).

06:28
    Miščík byl nyní na modré faulován, bude se vylučovat.

05:51
    Domácí se dostali do přečíslení, které zakončoval Kosnar, těsně však minul vzdálenější tyč. Následuje zakázané uvolnění hostů.

04:55
    Hosté se nyní po vhazování usadili v útočné třetině. Kombinovat se jim však nedaří.

02:58
    Znojemští si vytvořili tlak před soupeřovou brankou, ze kterého přesně zakončil ONDŘEJ SVOBODA, a posílá tak Znojmo již ve třetí minutě do vedení! Asistence: Jan Bulín, Martin Kosnar.

02:27
    Jan Bulín nyní ujížděl sám na dva rakouské hráče. Tuto situaci vyřešil tak, že zpoza branky nahrál Kosnarovi, který z mezikruží těsně minul bránu hostů.

02:04
    Piš chtěl zpoza branky nahrát Miščíkovi, mířil však nepřesně.

00:58
    Brabec si nyní probruslil mezi hráči Villachu a zkoušel zakončovat mezi branářovi betony. Neúspěšně.

00:12
    Zápas zahajuje zakázané uvolnění domácího celku.

00:01

Znojemské juniory dnes čeká domácí duel proti Villachu. Rakouský celek má za sebou dvě prohry, naposledy podlehl v Salzburgu 1:5. Orli se momentálně také trápí, z posledních sedmi zápasů si připsali jen jednu výhru. Oba týmy se nachází na chvostu nadstavbové skupiny a mají shodných třiatřicet bodů, dnešní vítěz tak bude brát páté místo v tabulce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Nikola Katolická

Góly a asistencie: 3. Svoboda (Bulín J., Kosnar), 23. Piš (Roubal), 27. Kosnar (Bulín J.), 38. Kosnar (Bulín J., Brabec), 60. Bulín (Kosnar), 61. Bulín (Rudy) – 11. Thaler (Schützenhofer), 14. Rainer, 40. Wohlfahrt, 54. Rainer (Steurer), 60. Schützenhofer (Rainer)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy, Konečný, Štěpanovský, Hladil, Hrubý, Peří – Zmeškal, Kosnar, Zelenkov – Svoboda, Stromko, Bulín J. – Miščík, Roubal, Piš – Ligocký.
    EC Villach SV: Nußbacher (Schmidt) – Rauter, Friedrich, Sivec, Pölzl – Wohlfahrt P., Steurer, Brunner – Wohlfarht P., Thaler, Schützenhofer – Wuntschek, Rainer, Friedrich.

Rozhodca: Čech – Nechvátal, Reich