Ženy - Šprint (7,5 km) | Laura Dahlmeierová (Nemecko) (kon.) |
Ženy - 3000 m | Vítěz: C. Achtereekteová (NED) (kon.) |
Muži - 1500 m (finále) | Vítěz: H. Lim (KOR) (kon.) | | | Ženy - 500 m (kvalifikácia) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (kvalifikácia) | Vítěz: Čína (kon.) |
Tímy - dopoludňajší program | (kon.) | | | Tímy - večerný program | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikácia) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.deň | (kon.) |
Muži - 1. a 2. jazda | 1. Felix Loch (Nemecko) (kon.) |
Ženy - Skiatlon | 1. Ch. Kallaová (SWE) (kon.) |
Muži - Stredný mostík | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Jaroslav Svoboda
Olympijští sportovci z Ruska - Kanada
Aktuální stav: 2:8
(0:3, 0:1, 1:0, 0:2, 1:0, 0:2, X:X, X:X)
OAR: Anastázia Bryzgalovová, Alexandr Krušelnickij
CAN: Kaitlyn Lawesová, John Morris
Švýcarsko - Jižní Korea
Aktuální stav: 6:4
(2:0, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0, 0:1, 1:0, 0:2)
SUI: Jenny Perretová, Martin Rios
KOR: Hyeji Jang, Kijeong Lee
Norsko - USA
Aktuální stav: 3:10
(0:1, 3:0, 0:1, 0:4, 0:1, 0:3, X:X, X:X)
NOR: Kristin Skaslienová, Magnus Nedregotten
USA: Becca Hamiltonová, Matt Hamilton
Finsko - Čína
Aktuální stav: 5:10
(0:3, 3:0, 0:1, 1:0, 0:4, 1:0, 0:2, X:X)
FIN: Oona Kausteová, Toni Rantamaeki
CHN: Rui Wang, Dexin Ba
Aktuální stav: 2:8
(0:3, 0:1, 1:0, 0:2, 1:0, 0:2, X:X, X:X)
OAR: Anastázia Bryzgalovová, Alexandr Krušelnickij
CAN: Kaitlyn Lawesová, John Morris
Švýcarsko - Jižní Korea
Aktuální stav: 6:4
(2:0, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0, 0:1, 1:0, 0:2)
SUI: Jenny Perretová, Martin Rios
KOR: Hyeji Jang, Kijeong Lee
Norsko - USA
Aktuální stav: 3:10
(0:1, 3:0, 0:1, 0:4, 0:1, 0:3, X:X, X:X)
NOR: Kristin Skaslienová, Magnus Nedregotten
USA: Becca Hamiltonová, Matt Hamilton
Finsko - Čína
Aktuální stav: 5:10
(0:3, 3:0, 0:1, 1:0, 0:4, 1:0, 0:2, X:X)
FIN: Oona Kausteová, Toni Rantamaeki
CHN: Rui Wang, Dexin Ba
Norsko – Čína
Finsko – USA
Švýcarsko – Olympijští sportovci z Ruska
Kanada – Jižní Korea
1. Kanada (6z, 5 vítězství / 1 prohra) – Q
2. Norsko (6z, 4 vítězství / 2 prohry)
2. Olympijští sportovci z Ruska (6z, 4 vítězství / 2 prohry)
2. Švýcarsko (6z, 4 vítězství / 2 prohry)
5. Čína (6z, 3 vítězství / 3 prohry)
6. Jižní Korea (6z, 2 vítězství / 4 prohry)
6. USA (6z, 2 vítězství / 4 prohry)
8. Finsko (6z, 0 vítězství / 6 proher)
Olympijští sportovci z Ruska – Kanada 2:8
Švýcarsko – Jižní Korea 6:4
Norsko – USA 3:10
Finsko – Čína 5:10