Ružomberok – Lok. Košice 3:0 (kon.) | Sandecja Nowy Sącz – Michalovce sk 1:1 (kon.) | Ružomberok – Vítkovice sk 3:2 (kon.)
Dynamo Drážďany – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Piatok 19.01.2018, 12:30 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Prípravný zápas

Zápas na poľskej pôde sa končí remízou 1:1, v každom polčase sme videli po jednom góle. (14:18:56)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:5.

90

90
    Dnes sa už nič podstatné nestane, je po všetkom.

89
    Začala sa nám predposledná minúta, lopta je ďaleko od brány hostí.

88
    Hostia získali rohový kop na začiatku tejto minúty, je to už siedmy roh v celom zápase.

86
    Nepresnosti na oboch stranách, posledné okamihy sú pred nami.

85
    Tretia strela mimo od hostí, domáci brankára posiela loptu hlboko do poľa.

84
    Teraz sa však Sandecja ubránila bez problémov a vyrazila dopredu. Bleskový protiútok sa skončil pred šestnástkou Michaloviec.

83
    Roh s poradovým číslom päť pre Michalovce. Po tom poslednom sme videli vyrovnávajúci gól.

82
    Futbalista hostí sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

81
    Desať minút do konca stretnutia, strhne niekto víťazstvo na svoju stranu?

79
    Vzdušný priestupok od domáceho útočníka, Michalovce sa nikam neponáhľajú.

78
    Hostia museli nútene striedať necelú štvrťhodinu pred koncom.

77
    V strede poľa došlo k nepríjemnému stretu, na zemi zostáva ležať hráč Michaloviec.

76
    Dve zakončenia mimo brány od hráčov MFK, razom sa nám so strelami roztrhlo vrece.

75
    Nowy Sącz a jeho postupný atak nevychádza, čas plynie veľmi rýchlo.

74
    Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.