NHL
Pittsburgh – NY Rangers 5:2 (kon.) | Minnesota – Vancouver 2:3 (po pr.) | Boston – Dallas 2:3 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:1 (kon.) | LA Kings – San Jose 1:4 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Dallas Stars
cz Pondelok 15.01.2018, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mě je to již pro dnešek vše. Přeji příjemný večer, dobrou noc a někdy příště opět na počtenou! (22:09:50)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ
    Zdeno Chára (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 24:46
    David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:01
    David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:18
    Martin Hanzal (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:26
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:14.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ
    1. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    2. Jamie Benn (DAL) 0+1
    3. Zdeno Chára (BOS) 1+0 .

KONEČNÝ POMĚR STŘEL
    Boston 32, Dallas 32.

Je dobojováno. Vítězem dnešního utkání se nakonec stává tým Dallas Stars. Hosté si v průběhu zápasu vytvořili již dvoubrankový náskok, ten ale prohospodařili. Nakonec jim to ale nemuselo vadit. V prodloužení to totiž vzal na sebe Tyler Seguin a proti vyčerpaným hráčům předvedl bleskový průnik až před Chudobina, kterého ladně prostřelil. Hvězdy se tedy postaraly o trošku překvapivý výsledek. Věšet hlavy ale nemusí ani Boston, dnes totiž bodoval už potřinácté v řadě!

62:59
    62:59 Tyler SEGUIN - 2:3

62:59
    Dallas právě vstřelil branku!
    A skutečně, toto zkrátka nemohli Bruins déle vydržet. Více než minutu a půl v kuse točili hráči Stars své soupeře v jejich pásmu. Trojlístek Medvědů už se prakticky nehýbal, a jen stál strnule v řadě za sebou. Úžasnou trpělivost a instinkt zabijáka prokázal TYLER SEGUIN, jenž dlouho držel puk, nakonec se vrhl na branku, přes staticky stojící domácí hráče se snadno dostal až před Chudobina, kterého si položil a krásně poslal puk za jeho záda. Asistence: John Klingberg.

62:30
    Hosté svírají Medvědy pod těžkým tlakem. Výhoda stále pokračuje, trojice hráčů Bruins už se prakticky nehýbe. Gól je otázkou času.

61:38
    Shore se zpoza brány vytočil až před Chudobina. Pastrňák jej zpacifikoval, následně ale přišel faul a Stars hrají v ponechané výhodě.

60:53
    McAvoyův bekhend si Lehtonen pohlídal. Bruins jsou nicméně v prodloužení zatím aktivnějším mužstvem.

60:16
    Prodloužení začíná pořádně bláznivě. Nejprve Bergeron v přečíslení nenašel Marchanda. Následně se kupředu prodíral Klingberg a v plné rychlosti vlétl do brankové konstrukce.

60:01

Ve třetí části se šťastně prosadil Ryan Spooner a poslal utkání za stavu 2:2 do prodloužení. To začne hned po úpravě hrací plochy.

60:00

59:52
    Bergeron vyhrál závěrečné buly před brankou Bostonu. Bude se prodlužovat!

59:40
    Děj se v závěru odehrává výhradně před hostující klecí. K vidění je velké množství soubojů a pravděpodobně se dočkáme prodloužení.

59:06
    Poslední minutu otevřel nahozením od modré čáry Zdeno Chára. Lehtonen jej vyrazil do rohu, kde jej Medvědi opět získali, zahrozit už však nedokázali.

Dnešní utkání sleduje 17 565 diváků. Je vyprodáno!

Ondřej Belák

Góly a asistencie: 37. Chára (McAvoy, Riley Nash), 52. Spooner (Krejčí) – 24. Johns (Elie, B. Ritchie), 29. Radulov (Ja. Benn), 63. Seguin (J. Klingberg)

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes (A), Riley Nash, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.
    Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – D. Shore, Hanzal, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, Spezza, Elie.

Diváci: 17 565 (vyprodáno)