Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 3:1 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 14.01.2018, 16:00 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League • 40. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:14:02)

Je tady konec. Orli si z Grazu nepovedou ani bod, přestože předvedli velmi sympatický výkon. První dvě třetiny byli lepší domácí hokejisté, kteří se dostali do tříbrankového vedení. Poté ale Orli snížili a na ledě byl okamžitě úplně jiný tým, který Grazu zatápěl a dokonce sahal po kontaktním gólu. Na dnešním zápase šlo ukázkově vidět, co dokáže s týmem udělat sebevědomí.

59:56
    Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Carlsson – 2 min., podražení).

59:52
    Číp střílel po zmatku před brankou z prostoru mezi kruhy, ale někdo puk zblokoval.

59:35
    Grazu se znovu podařilo vyhodit do středního pásma.

59:06
    Lakosova střela příklepem skončila na betonech gólmana Höneckla.

58:36
    Graz získal kotouč a vyhazuje jej do středního pásma.

58:08
    Raška se dostal k dorážce po Lattnerově střele od modré čáry, ale těsně minul pravý horní roh!

58:03
    Orli se ještě pokusí něco vymyslet. Schwarz míří na střídačku, Graz vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:13
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Graz už pouze brání, zatímco Orli se snaží najít nějakou cestičku k brance soupeře.

55:55
    Napadání soupeře donutilo Orly odehrát puk na zakázané uvolnění.

55:35
    Na Schwarze už dlouho nešla žádná střela.

54:20
    Poslední minuty připomínají spíše urputný boj. Hraje se převážně u mantinelů, kde domácí zašlapují puky. Zdá se, že jsou s dvoubrankovým vedením spokojení a chtějí zbylé minuty ubránit.

53:05
    Ofsajd Orlů. Bude se vhazovat ve středním pásmu. Ještě předtím nás ale čeká komerční přestávka.

52:32
    Nepovedená rozehrávka Znojma vede k zakázanému uvolnění.

52:15
    Graz se teď pouze brání, Orli jsou jednoznačně aktivnějším týmem.

50:40
    Číp tečoval puk mířící od modré čáry do protipohybu gólmana. Bohužel pro hosty o několik milimetrů minul levou tyč!

50:10
    Znovu je to formace v čele s Davidem Bartošem, kdo zatápí domácím hokejistům. Po střele z levého kruhu pálil právě zmiňovaný útočník, na což gólman dokázal reagovat. Také následné dorážky v předbrankovém prostoru byly velmi nebezpečné!

Jakub Prchal

Góly a asistencie: 6. Ograjenšek (Nixon), 27. Setzinger (Higgs, Camara), 33. Woger (McLean, Nixon) – 46. Němec (Lakos, Bartoš)

Moser Medical Graz 99ers: Höneckl (Toivonen) – Weihager, Carlsson, Laakso, Unterweger, Setzinger, Fechtig – Camara, Higgs, Strohmeier – Nixon, McLean, Ograjensek – Brophey, Oberkofler, Woger – Pirmann, Zusevics, Natter – Zierer.
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Lattner, Lakos, Bořuta, Biro, Tejnor, Stehlík, Šnajnar – Špaček, Číp, Yellow Horn – Němec, Raška, Novák – Plíhal, Bartoš, Matuš – Guman, Csamangó, Mrázek.