NJ Devils – Philadelphia 3:5 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:3 (po pr.) | San Jose – Arizona 6:5 (po pr.)
LA Kings – Anaheim 2:4 (kon.) | Chicago – Detroit 0:4 (kon.) | Carolina – Calgary 1:4 (kon.)

Edmonton právě vstřelil branku!
    Zápas končí, vyhrává hostující celek, po bleskové akci se k puku dostal DARNELL NURSE, který prostřelil domácího brankáře ránou, který propadla až do brány. Asistence: Drake Caggiula a Leon Draisaitl.
    43:28 Drake CAGGIULA - 2:2

43:28
    Krátce po začátku třetí třetiny je vyrovnáno. Domácí obrana si nepohlídala soupeře, a tak mohl střelou zápěstím vyrovnat z předbrankového prostoru DRAKE CAGGIULA. Asistence: Patrick Maroon a Connor McDavid.
    39:53 William KARLSSON - 2:1

39:53
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Domácí celek se v samotném závěru druhé třetiny dostává do vedení. Výborně se uvolnil před brankou WILLIAM KARLSSON. Dostal přihrávku a bleskově vypálil. Asistence: Jonathan Marchessault
    29:56 Reilly SMITH - 1:1

29:56
    Krátce před polovinou zápasu je vyrovnáno. REILLY SMITH se dostal do střelecké pozice Z předbrnakového prostoru poslal kotouč pod horní tyčku, toto se nedalo chytat.
    28:01 Patrick MAROON - 0:1

28:01
    Hostující celek se po klidné pasáži hry dostává do vedení. Darnell Nurse se po pěkné samostatné akci dostal do šance, poslal puk před branku, kde byl PATRICK MAROON. Ten nastavil brusli, od které se kotouč odrazil za brankovou čáru. Úmyslné kopnutí ani náhodou. Asistence: Darnell Nurse a Connor McDavid.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 30. R. Smith, 40. W. Karlsson (Marchessault) – 29. Maroon (Nurse, McDavid), 44. Caggiula (Maroon, McDavid), 61. Nurse (Caggiula, Draisaitl)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Hunt, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – Leipsic, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare, Nosek.
    Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Sekera, Russell – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Khaira, R. Strome, Cammalleri – Caggiula, Letestu, Kassian.

Rozhodca: StLaurent, Rooney – Gawryletz, Wheler

Diváci: 18 351