Columbus – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:1 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 2:7 (kon.)

Edmonton právě vstřelil branku!
    Nyní už je však rozhodnuto! Keller ztratil ve střední třetině rovnováhu, po Lucicově přihrávce pak trefil opuštěnou branku z pravé strany RYAN NUGENT-HOPKINS. 4:2! Asistence: Milan Lucic.
    43:57 Darnell NURSE - 2:3

43:57
    Oilers jdou do vedení! Draisaitl nabil DARNELLU NURSEOVI, který se trefuje pod horní tyč z naprosto stejného místa jako v první třetině. Pro beka sedmičku draftu 2013 je to první dvougólový večer v NHL! Asistence: Leon Draisaitl, Connor McDavid.
    19:22 Patrick MAROON - 2:2

19:22
    Je srovnáno! Klefbom poslal puk z levé strany před branku na PATRICKA MAROONA, a ten se nemýlil. Rodák ze St. Louis zaznamenal desátou branku v sezoně 2017/2018, 2:2! Asistence: Oscar Klefbom, Connor McDavid.
    14:16 Darnell NURSE - 2:1

14:16
    Hosté snižují! Na levé straně napřáhl k prudké ráně po Larssonově přihrávce DARNELL NURSE a trefil přesně levý horní růžek Raantovy svatyně. Pro dvaadvacetiletého beka je to čtvrtý gól v letošní sezoně, 1:2 z pohledu Oilers! Asistence: Adam Larsson, Jujhar Khaira.
    03:17 Josh ARCHIBALD - 2:0

03:17
    Arizona právě vstřelila branku!
    Kojoti přidávají druhý gól! Dobré střídání zakončil po Dvorakově pasu střelou z první JOSH ARCHIBALD. Talbot se nestačil přesunout. Také Archibald se tak letos zapisuje podruhé mezi střelce, 2:0! Asistence: Christian Dvorak, Clayton Keller.
    02:03 Brad RICHARDSON - 1:0

02:03
    Domácí otevírají na začátku třetí minuty skóre tohoto utkání! Od modré vystřelil ihned po buly Chychrun a trefil tyč. Dorážkou se následně ale prosadil bekhendem BRAD RICHARDSON. Druhá branka pro kanadského útočníka v tomto ročníku, Coyotes vedou 1:0! Asistence: Jakob Chychrun, Jordan Martinook.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 3. Richardson (Chychrun, Martinook), 4. Archibald (Dvorak, Keller) – 15. Nurse (A. Larsson, Khaira), 20. Maroon (Klefbom, McDavid), 44. Nurse (Draisaitl, McDavid), 60. Nugent-Hopkins (Lucic)

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson (A), Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson (A), Connauton, Demers – Perlini, Stepan, Pánik – Rieder, Domi, Fischer – Keller, Dvorak, Archibald – Martinook, Richardson (A), Cousins.
    Edmonton Oilers: Talbot (4. Montoya) – Sekera, Russell, Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins (A), Puljujärvi – Khaira, R. Strome, Cammalleri – Caggiula, Letestu, Kassian.

Rozhodca: Tom Kowal, Pierre Lambert – Ryan Daisy, Ryan Gibbons

Diváci: 14 077