Sheffield Utd. – Sheffield Wedn. 0:0 (kon.)
Sheffield United
0:0 (0:0)
Sheffield Wednesday
cz Piatok 12.01.2018, 20:45 • Bramall Lane • Anglická Championship

Dnes jsme sledovali velice zajímavé derby o Sheffield, které nakonec skončilo nerozhodně 0:0. Velkou zásluhu na tomto výsledku má i český obránce ve službách Wednesday Daniel Pudil, který odehrál výborné utkání. Zápas byl velice vyrovnaný a to i přesto, že Wednesday hráli od 64. minuty v 10 lidech po vyloučení Loovense za dvě zbytečné žluté karty. Děkuji za sledování přenosu a uvidíme se zítra ve 13:30 u zápasu Cardiff – Sunderland. (22:40:23)

90+4

90+3
    Domácí se snaží protlačit míč vší silou za záda Wildsmitha, ale obrana Wednesday funguje stále v pozoru.

90+2
    Oživení na poslední 2 minuty, ze hry odstupuje Wallace, kterého nahrazuje Clare.

90+1
    Zajímavý centr na Wallace, který se pokoušel ještě vstřelit gól, ale nakonec mířil pouze do míst kde stál Moore.

90
    Rozhodčí Coote nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    To byla pumelenice od Reache, kterou Moore jen tak tak vyrazil nad svojí svatyni a bude z toho rohový kop pro hosty.

89
    A tyto situace jsou jak dělané pro Wednesday, které se dostávají do protiútoku.

87
    Už se z toho stává spíše platonický tlak, zbytečné ztráty, centry bez přípravy. United tlačí svého soupeře, ale bez gólové šance.

86
    Na půli hřiště zastavil rodící se brejkovou situaci Nuhiu, čímž si vysloužil žlutý kartónek.

85
    Střela jak od hráče přípravky, kterou vyslal Duffy. Bez přípravy, do prostředka brány.

84
    Wallace byl faulován u rohového praporku, ale to uniklo očím sudího Cooteho.

83
    Opět posílení do obranných standardních situací, přichází Nuhiu, který nahrazuje dnes dobře hrajícího Joaa.

82
    Domácí tlačí a tlačí, ale výborně hrající obrana Wednesday nedovoluje soupeři vstřelit gól.

79
    Patička a následná střela Flecka, která vystrašila tak možná všechny racky co sedí na střeše stadiónu.

78
    Brankář Moore se pokusil založit rychlý protiútok, ale ten byl zastaven Venanciem.

78
    Na střely je stav nerozhodný 9:9. Je vidět, že zápas je opravdu velmi vyrovnaný.

76
    Rohový kop byl odvrácen, ale u míče stále zůstanou hráči z Sheffield United.

76
    United proti oslabenému soupeři má více míč na kopačkách a bude zahrávat rohový kop.