Pachuca – Wydad Casablanca 1:0 (po pr.) | Al Jazira – Urawa Reds 1:0 (kon.)
CF Pachuca
1:0 (0:0)
Wydad Casablanca
cz Sobota 09.12.2017, 14:00 • Zayed Sports City, Abú Zabí • Majstrovstvá sveta klubov • Štvrťfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:42:15)

Je konec. Toto dramatické utkání nakonec rozhodl ve 112. minutě Victor Guzman, který dostal skvělý centr z pravé strany od Urrety a hlavou vsítil jediný gól utkání. Pachuca tak postupuje do semifinále, kde jí čeká tým Gremio.

120+2

120+2
    Domácí se dostali dopředu a vybojovali autové vhazování.

120+1
    Domácí nikam nespěchají, ale nyní míč skončil u hostujícího brankáře.

120
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc v tomto prodloužení. Pachuca je velmi blízko k postupu do semifinále.

119
    Další faul hostů a tentokrát dostal žlutou kartu Hachimi.

118
    Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Guzman, přichází Gonzalez.

117
    Nyní je na hřišti ošetřován hostující hráč, který dostal naloženo ve vápně domácích.

116
    Noussir dostal žlutou kartu za faul ve vápně a nervy tečou proudem.

116
    Nyní se ovšem hosté provinili faulem ve vápně Pachucy.

115
    Casablanca je nyní ve velmi složité situaci, jelikož hraje v deseti hráčích a zbývá jí pět minut na vyrovnání.
    112. GUZMAN - 1:0

112
    Pachuca právě vstřelila branku!
    Je to gól! Urreta dostal míč na pravou stranu, kde zpoza vápna našel přesným centrem ve vápně VICTORA GUZMANA a ten přesnou hlavičkou do levé šibenice poslal Pachucu do vedení 1:0! Asistence: Urreta.

111
    Hostující Hajhouj si dal míč na pravou nohu, ale jeho následná střela šla těsně vedle pravé tyče.

110
    Nyní má Pachuca autové vhazování z pravé strany.

109
    Domácí se dožadovali odpískání faulu, ale hra pokračuje.

108
    Hajhouj dostal žlutou kartu ze předešlý zákrok, kde kopl do hlavy domácího hráče Murilla.

107
    Hosté čelí velkému tlaku. Ale následná střela domácího hráče skončila vedle brány.

106
    Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Martinez, přichází Lopez R..

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

105
    Střela Hodny skončila pouze u brankáře, který převedl solidní zákrok.

104
    Po faulu hostů má Pachuca přímý kop, který bude pravděpodobně zahrávat Honda.

101
    Tvrdě sražen byl hostující hráč Hajhouj a hra je pozastavena.

100
    Hosté se dostali až k vápnu Pachucy, ale střela nepřišla.

99
    Centr domácích skončil těsně vedle levé tyče.

98
    Přímý kop hostů skončil pouze u brankáře Peréze, který míč vyboxoval.

97
    Žlutou kartu dostává Sanchez (CF Pachuca).

96
    Nyní bylo snažení domácích marné, jelikož se útočník Pachucy ocitl v ofsajdu.

95
    Po rohovém kopu z pravé strany se dostal domácí hráč ke hlavičce, ale brankář Laaroubi podržel svůj tým.

94
    Domácí stále drží míč, ale nemohou se dostat k nějakému zakončení.

93
    Nepřesný centr domácích z pravé strany skončil jen v zámezí.

92
    Ovšem následně se dopustili faulu a u míče budou opět hosté.

91
    Domácí drží míč na půli Wydadu a snaží se prokombinovat se k bráně Laaroubiho.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Základní doba hry vítěze nepřinesla a bude následovat prodloužení. V 69. minutě dostal hostující kapitán Nakach druhou žlutou kartu, tudíž červenou a Wydad hraje v deseti hráčích. Ke konci zápasu mohl rozhodnout utkání Jara, ale zamířil těsně vedle levé tyče.

90+4
    Druhý poločas skončil.

90+4
    Hajhouj nestihl míč na hrací ploše.

90+3
    Nyní se hraje ve středu hřiště, kde se snaží míč vybojovat domácí tým.
    90+2. Jara zamířil hlavou těsně vedle levé tyče.

90+2
    Velká šance domácích! Honda poslal naprosto precizní centr do vápna, kde čekal na míč Jara, ale ten hlavou těsně minul levou tyč!

90+1
    Centr z levé strany odvrátila obrana Wydadu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Skvělý vyběhl domácí brankář, když se proti němu řítil útočník Wydadu.

90
    Střídání v týmu Wydad Casablanca: ze hřiště odchází Khadrouf, přichází Hajhouj.

89
    Tentokrát rohový kop Hondy byl příliš vysoký a míč získali hosté.

88
    Velký tlak Pachucy trvá a po zblokovaném centru následuje další rohový kop.

87
    I tentokrát si s rohovým kopem poradil Laaroubi, který ho vyboxoval do bezpečí.

86
    Po skvělé přihrávce se dostal k centru z pravé strany Honda, ale ten před bránu neprošel, jelikož byl zbokován a následuje další rohový kop.

86
    Rohový kop vyboxoval hostující brankář přímo na kopačku domácího hráče, který ale neprostřelil obranu Casablancy.

85
    Opět se dostali domácí hráči ke střele, ale i nyní byla zblokována. Následný centr vyřešil odkopem do zámezí brankář Laaroubi.

84
    S následným rohovým kopem si poradil Peréz, který vyboxoval míč. Poté se dopředu rychle řítili domácí, ale rána Sancheze byla zblokována.

83
    Hachimi se dostal po levé strany k centru, ale Murillo skvělým zákrokem odvrátil hrozící nebezpečí a Wydad má rohový kop.

82
    Centr z levé strany si v pohodě a bez problémů chytil Laaroubi.

81
    Domácí se pokoušeli dostat míč do vápna po centru z pravé strany, ovšem to se jim nepovedlo a nyní bude mít odkop od brány Laaroubi.

80
    Hostující hráč se dostal ke střele, ale ta skončila vedle brány Peréze.

79
    Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Aguirre, přichází Sanchez.

78
    Po ošetření domácích hráčů hra pokračuje.

76
    Skvělý centr do vápna dostali hosté, kde do hlavičky šel Bencharki, ale srazil se jak s domácím obráncem tak brankářem a hra je přerušena.

75
    Aguirre se dostal ke střele, ale bránu Casablancy přestřelil.

74
    Rohový kop byl rozehrán nakrátko a následně vybojovali míč domácí.

73
    S rohovým kopem si poradil hostující brankář Laaroubi, který míč vyboxoval. Poté se rychle řítili dopředu hosté a vybojovali rohový kop.

72
    Domácí se opět dostali ke střele po velké chybě El Haddada, ale střela byla zblokována a následuje rohový kop.

71
    Rohový kop byl sehrán dobře, když se na zadní tyči dostal ke střele naprosto neobsazený Guzmán, ale jeho rána šla přímo do rukavic Laaroubiho.

70
    Domácí vystřelili z přímého kopu pouze do zdi. Následuje rohový kop pro Pachucu.
    69. Červená karta po 2. žluté

69
    Kapitán hostů Brahim Nakach dostal za faul na Hernandeze druhou žlutou kartu, tudíž červenou a Wydad jde do deseti!

67
    Bencharki byl tvrdě odzbrojen ve vápně Pachucy, ale vše proběhlo čistě a Peréz se postará o odkop od brány.

66
    Po něm se dostal do zakončení domácí hráč, ale bránu Laaroubiho netrefil a hostující brankář se postará o odkop od své svatyně.

66
    Camara, který dnes už jednu žlutou kartu má nyní zfauloval na pravé straně Urretu a Pachuca má přímý kop.

65
    Po dalším rohovém kopu Urrety se ke hlavičce dostal Guzman, ale hlavičkou přestřelil bránu Laaroubiho.

64
    S následným rohovým kopem si hosté opět poradili a následuje další.

64
    Z pravé strany dostal míč do vápna Guzman, ale obránce Wydadu skvělým zákrokem odehrál míč do zámezí. Následuje rohový kop pro Pachucu.
    63. El Haddad málem vstřelil branku z velkého úhlu.

63
    El Haddad málem mohl vstřelil po svém příchodu na hřiště první gól tohoto utkání, ovšem centr z levé strany, který se stáčel do brány, skončil jenom těsně nad horní tyčí.

62
    Střídání v týmu Wydad Casablanca: ze hřiště odchází Aoulad, přichází El Haddad.

62
    Hachimi rozehrál rohový kop nakrátko, ale následně se s Aouladem nedomluvil a míč skončil mimo hrací plochu.

61
    Z přímého kopu byl pouze centr, který odvrátila domácí obrana. Wydad nyní má rohový kop z levé strany.

60
    El Karti se nyní velmi rozčiloval, když ho zfauloval Urreta. Wydad Casablanca bude mít přímý kop přibližně ze třiceti metrů.

60
    Následně míč ulovili domácí hráči, kteří se řítili dopředu a byli zfaulováni hostujícím hráčem.

59
    Z pravé strany nakonec odcentroval hostující hráč, který hledal ve vápně Aoulada. Ten se poté k míči dostal, ale nevystřelil.

58
    Střídání v týmu CF Pachuca: ze hřiště odchází Sagal, přichází Jara.

58
    Nyní má Wydad autové vhazování na pravé straně.

57
    Nyní to po pravé straně zkoušel Martínez, který odcentroval do vápna, kde míč odhlavičkoval obránce Wydadu přímo na nohu Hondy, ale ten z voleje přestřelil bránu Laaroubiho.

56
    Po levé straně se řítil Sagal, ale jeho následný centr skončil v zámezí za bránou Casablancy.

55
    Do nové kombinaci hosté zapojili i svého brankáře Laaroubiho. Poté se ale domácí hráč Garcia dopustil faulu ve středu hřiště.

54
    Skvělý zákrok předvedl obránce Casablancy, který skluzem odebral míč ve vápně domácímu útočníkovi. Každopádně Pachuca má nyní velký tlak a opět je u míče.

54
    I při dalším rohovém kopu se dostali domácí ke střele, ale tentokrát skončila po hlavičce nad bránou Laaroubiho.

53
    Rohový kop byl zahrán velmi solidně. Následně se dostal ke střele domácí hráč, ale jeho pokus byl zblokován mimo tři tyče a následuje další rohový kop.

52
    Skvělou přihrávku vymyslel domácí hráč, ale na poslední chvíli ve vápně odkopl míč obránce Wydadu. Následuje rohový kop pro Pachucu.

52
    Garcia na levé strany vybojoval míč v souboji s Noussirem a následně má Pachuca autové vhazování.

51
    Sagal poslal k zemi Nakacha a odpískal se mu faul. Chvíli poté se hosté dostali ke střele, ale ta skončila vedle brány Peréze.
    50. Honda vystřelil těsně vedle pravé tyče.

50
    Honda chtěl využít menší zaváhání hostujícího brankáře Laaroubiho, ale jeho střela šla těsně vedle pravé tyče! Rozhodně zatím největší šance v dnešním zápase!

49
    Následně se spoluhráči Pachucy nedomluvili a míč skončil v zámezí.

49
    Další nepřesná přihrávka Pachucy blízko vápna hostů skončila jenom u obránce Wydadu. Ovšem poté domácí opět získali míč na své kopačky.

48
    Nepřesná přihrávka domácích ze středu hřiště skončila pouze v moci hráče Wydadu.

47
    Domácí nakopli míč do středu hřiště, následně hru přesunuli na pravou stranu, kde se ale balónu zmocnili hosté.

46
    Tentokrát se o úvodní rozehrávku ve druhé půli postarali hosté.

Červené karty: 0:0

Máme tady konec první půle, která nám ovšem bohužel nic vážnějšího nepřinesla, jelikož utkání je velmi vyrovnané. Padly zatím jen tři žluté karty, jedna na straně domácích a následné dvě v týmu Wydadu. Začátek zápasu patřil hostům, kteří byli o něco aktivnější, ale k ničemu většímu se nedostali. Ve druhé půli prvního poločasu dominovala Pachuca, ale rovněž si nevytvořila žádnou větší šanci a stav je tak bezbrankový 0:0.

45+3

45+3
    Nyní byl ještě hostující hráč Nakach, který dostal žlutou kartu, ošetřovaný na hrací ploše, jelikož se při nedovoleném zákroku zranil.

45+2
    Obrana Pachucy zblokovala přihrávku hostů. Poté se ovšem hostující hráč Nakach dopustil faulu a dostal žlutou kartu.

45+1
    Bencharki nedostihl míč na hrací ploše po přihrávce Nakacha, což mu následně vyčítal.

45+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec hrací doby v prvním poločase.

45
    Další nepřesný centr domácích skončil pouze v zámezí vedle brány Laaroubiho.

44
    Camara měl velké problémy, ale nakonec udržel míč a hosté budou mít autové vhazování.

43
    Po dalším centru, tentokrát z levé strany na poslední chvíli odkopl míč Atouchi, jinak by domácí hráč zakončoval naprosto sám.

43
    Po dalším faulu měla Pachuca další volný kop, který byl zahrán dobře, jelikož nadělal velké problémy hostům ve vápně, ale ke střele se nakonec žádný domácí hráč nedostal.

42
    Následná střela domácího hráče hodně minula bránu Wydadu a Laaroubi bude mít opět odkop od své svatyně.

41
    Centr z toho volného kopu letěl přímo na brankáře Laaroubiho, který ale míč vyboxoval a Pachuca bude mít autové vhazování.

40
    Po přezkoumání záběru dostal Camara žlutou kartu, jelikož šlapákem trefil domácího hráče. Pachuca tak bude mít volný kop na půli Wydadu.

39
    Ovšem rozhodčí se nyní dívá na předešlý zákrok Camary ve videozáznamu.

39
    Camara s menšími problémy nakonec udržel míč a Wydad má autové vhazování.

38
    Aoulad se dopustil faulu při svém útočném snažení.

37
    Poté se hosté dostali do vápna, ale následnou přihrávku odkopla obrana Pachucy a první střely v dnešním utkání jsme se ani nyní nedočkali.

36
    Martinez se postará o vhození míče do hry z autového vhazování.

35
    Hachimi se dopustil nedovoleného zákroku uprostřed hřiště a u míče bude Pachuca.

34
    Domácím se nepovedla přihrávka do vápna a Laaroubi bude mít odkop od svatyně Wydadu.

33
    Bencharki, který je v dnešním zápase velmi aktivní tentokrát nedostal míč do vápna. Poté se domácí dostali dopředu, ale vše skončilo u brankáře Laaroubiho, který si počkal na skákající míč.

32
    Domácí odvrátili centr z levé strany, ale u míče jsou opět hráči Wydadu.

31
    V první třicetiminutovce jsme se bohužel nedočkali ani jedné střely, což jasně hovoří o velmi vyrovnaném utkání.

30
    Hosté se pokoušeli dostat do vápna před střed hřiště, ovšem narazili na obranu Pachucy.

29
    Poté se kapitán Wydadu Nakach dopustil nedovoleného zákroku ve středu hřiště.

29
    Aoulad nedostal příliš dobrý centr na pravou stranu a Pachuca má opět autové vhazování.

28
    Poté hosté získali balón a rychle se řítili dopředu, ovšem hráč Pachucy skvělým zákrokem tento pokus zastavil.

27
    Garcia dostal míč na levou stranu, kde si chtěl obhodit obránce, ale ten mu míč vypíchl. Pachuca bude mít autové vhazování.

26
    Po faulu hráče Pachucy bude mít Wydad volný kop ze středu hřiště. Následně se ale provinil Aoulad faulem a u míče budou opět domácí.

25
    Centr domácího hráče byl zblokován, ale poslední minuty patří domácímu týmu.

24
    Segal nyní může být velmi rád, že nedostal žlutou kartu, jelikož po odpískání faulu vystřelil na bránu.

23
    Hra pokračuje.

22
    Doktoři na hřišti stále ošetřují brankáře Laaroubiho.

21
    Rohový kop nebyl dobře zahrán a skončil mimo vápno. Poté se domácí dostali opět do šance, ale Aguirre skluzem tvrdě sejmul brankáře Wydadu Laaroubiho, který je nyní ošetřován na hrací ploše.

20
    Skvěle prošel po pravé straně domácí hráč Guzman, ale poté byla jeho finální přihrávka zblokována a Pachuca má rohový kop.

20
    Opět další nepřesná přihrávka domácích skončila pouze v zámezí a Wydad má autové vhazování.

19
    Khadrouf z pravé strany poslal nebezpečný centr do vápna před bránu Peréze, ale domácí obránce na poslední chvíli odhlavičkoval míč.

18
    Guzmanovi se nepodařila přihrávka do běhu a hostující brankář Laaroubi se postará o odkop od hostující svatyně.

18
    Ovšem domácí nejsou příliš koncentrovaní a Wydad má další autové vhazování. Následně přiletěl centr před bránu Peréze, ale domácí obránce ho hlavičkou odvrátil do bezpečí.

17
    Rohový kop byl rozehrán nakrátko, následně se hosté snažili odcentrovat do vápna, ale tomu zabránil domácí hráč, který hlavou odehrál míč do bezpečí. Poté Bencharki nestihl míč na hrací ploše a Pachua má autové vhazování.

16
    Murillo dost nepřesně odehrál míč a Wydad po autovém vhazování bude mít rohový kop.

15
    Utkání se zatím hraje ve velkém tempu po sražené přihrávce mají hráči Pachucy autové vhazování na vlastní půli.

14
    Sagal rychle sprintoval do vápna, když na pravou stranu dostal skvělý míč jeho kolega, který ale následně nenacentroval nejlépe před bránu Wydadu.

13
    Murillo se provinil faulem ve středu hřiště a u míče bude Wydad Casablanca.

12
    Nyní hosté neprošli středem hřiště, kde se skvělým zákrokem prezentoval domácí hráč. Poté se Aguirre dostal k centru z levé strany, ale míč skončil pouze v moci brankáře Laaroubiho.

12
    Po první desetiminutovce je Wydad o něco aktivnější, ale stejně jako Pachuca si nevypracoval žádnou vážnější šanci.

11
    Nyní si hráči Wydadu hodně zavařili, když poslali přihrávku svému brankáři Laaroubimu, který v nouzi odkopl míč, který následně získali domácí.

10
    Následně ale míč skončil až u brankáře a zároveň kapitána celku Pachucy Peréze.

9
    Po nepřesné přihrávce budou mít autové vhazování hosté v červených dresech.

8
    Hosté dostali míč do vápna po centru z pravé strany, ale Peréz si sním poradil. Následný druhý centr hledal ve vápně Bencharkiho, ale byl přetažený a Peréz se postará o další odkop od brány.

7
    Nyní má Pachuca autové vhazování na půli hostů. Ovšem následně se nedomluvili při kombinaci na pravé straně a aut budou mít pro změnu hosté.

6
    Hachimi poslal rohový kop do vápna, ale obrana Pachucy si sním lehce poradila. Poté se hostující hráč Camara dopustil faulu ve středu hřiště.

5
    Murillo skvělý skluzem zabránil odcentrovat Bencharkimu a Wydad bude mít rohový kop z pravé strany.

4
    Ovšem poté se rukou zahrál Bencharki a u míče budou domácí hráči.

4
    Wydad začal velmi aktivně a má další autové vhazování na půli Pachucy.

3
    Hráči Wydadu se chtěli dostat dopředu po levé straně, ovšem vše skončilo u brankáře Peréze, který míč vykopl do bezpečí. Následně se domácí provinili faulem ve středu hřiště.

3
    Po nepřesném nákopu skončil míč až u brankáře Laaroubiho.

2
    Wydad vybojoval autové vhazování na půli Pachucy, ale následně o míč přišel a pro změnu bude mít autové vhazování Pachuca.

1
    O úvodní výkop se postarali hráči Wydadu, kteří dnes nastoupili v červených dresech. Pachuca se dnes prezentuje v bílých dresech s modrými pruhy.

1

CF Pachuca: Perez (C) – Martinez, Herrera, Murillo Murillo, Garcia – Hernandez, Aguirre – Honda, Guzman, Urreta – Sagal
    Náhradníci: Blanco, Romero – Cano, De La Rosa, Figueroa, Gonzalez, Gutierrez, Jara, Lopez P., Lopez R., Pena, Sanchez

Wydad Casablanca: Laaroubi – Noussir, Camara, Atouchi, Hachimi – Khadrouf, El Karti, Nakach (C), Saidi – Aoulad, Bencharki
    Náhradníci: Benachour, El Kharroubi – Ait Ben Idir, Daho, El Haddad, Gaddarine, Hajhouj, Nahiri, Ouattara, Ounajem, Rabeh, Tighazaoui

Rozhodčí: Ravshan Irmatov – Abdukhamidullo Rasulov, Jakhongir Saidov (vš. UZB).

Wydad Casablanca:

Marokský klub Wydad Casablanca hrající marokskou Botola Pro se nachází na devátém místě s dvanácti body. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly belgický hráč Aoulad. Hlavním koučem je marocký Hussein Amotta.

CF Pachuca:

Mexický klub Pachuca hrající mexickou Primera Divisón se aktuálně nachází na dvanáctém místě s devatenácti body. Nejlepším střelcem je s osmi góly Guzman. Hlavním trenérem je uruguayský Diego Alonso.

Posledních pět zápasů Pachucy:

Mex. poh: Pachuca 2:0 Atlante
    Mex. liga: Atlas 1:1 Pachuca
    Mex. poh: Pachuca 4:0 Tijuana
    Mex. liga: Pachuca 0:1 Queretaro
    Mex. liga: Santos Laguna 2:2 Pachuca

Ve čtvrtfinále Mistrovství světa klubů se spolu utkají mexický klub CF Pachuca a marokské mužstvo Wydad Casablanca. Vítěz tohoto zápase se utká v semifinále s brazilským týmem Gremio. Hrát se bude od 14:00. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ravshan Irmatov a jeho asistenti Abdukhamidullo Rasulov a Jakhongir Saidov (vš. UZB). Hrát se bude na stadionu Zayed Sports City v Abú Zabí. Tento velký stadion nabídne kapacitu pro 43 000 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Michal Raška

Góly: 112. Guzman (Urreta)

Karty:   21. Aguirre (PAC), 97. Sanchez (PAC) – 40. Camara (WCS), 45+2. Nakach (WCS), 108. Hajhouj (WCS), 116. Noussir (WCS), 119. Hachimi (WCS)   69. Nakach (WCS)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 11:4. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 19:19.
    CF Pachuca: Perez (C) – Martinez, Herrera, Murillo Murillo, Garcia – Hernandez, Aguirre (79. Sanchez) – Honda, Guzman, Urreta – Sagal (58. Jara)

Wydad Casablanca: Laaroubi – Noussir, Camara, Atouchi, Hachimi – Khadrouf (90. Hajhouj), El Karti, Nakach (C), Saidi – Aoulad, Bencharki

Rozhodca: Ravshan Irmatov – Abdukhamidullo Rasulov, Jakhongir Saidov (vš. UZB)