West Ham – Chelsea 1:0 (kon.) | Burnley – Watford 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 2:2 (kon.)
Huddersfield Town – Brighton 2:0 (kon.) | Swansea – West Bromwich 1:0 (kon.) | Tottenham – Stoke City 5:1 (kon.)
Newcastle – Leicester 2:3 (kon.)
Huddersfield Town
2:0 (2:0)
Brighton & Hove Albion
cz Sobota 09.12.2017, 16:00 • John Smith's Stadium, Huddersfield • Anglická Premier League • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:56:17)

Je konec. Huddersfield zaslouženě vyhrál 2:0 a připisuje si další tři body do tabulky.
    Ve 12. minutě měli domácí rohový kop, který našel Schindlera, ten míč posunul na volného Steva Mouniého, který poslal domácí do vedení. Ve 43. minutě nacentroval z levé strany do vápna Mooy, který našel Jorgensena, ten hlavou posunul míč na Steva Mouniého, který rovněž hlavou svým druhým gólem v utkání poslal Huddersfield do vedení 2:0.
    V 56. minutě mohli domácí přidat třetí branku, ale skvělým zákrokem se prezentoval hostující gólman Ryan. V 83. minutě se dostal do rychlého protiútoku Tom Ince, který šel 1 na 1 proti hostujícímu obránci, kterého se zbavil, ale jeho následná rána šla přímo do rukou připraveného Ryana.
    Huddersfield byl po celý zápas jasně lepším týmem a potvrdil tak, že v domácím prostředí hraje velmi dobře.

90+3

90+3
    Nákop domácích skončil pouze u brankáře Mathew Ryana, který se ještě snaží rychle odkopnout míč. Poté ho získali jeho kolegové, ale následný centr z pravé strany byl nepřesný a skončil v zámezí vedle brány Jonase Lössla, který se postará o odkop.

90+2
    Mužem zápasu se samozřejmě stal Steve Mounié, který vstřelil oba dva góly a zařídil tak, že tři body zůstanou tady v John Smith's Stadium.

90+2
    Už to vypadá, že Huddersfield potvrdí i dnes dobrou formu v domácím prostředí, kde dokáže potrápit velké soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí Stuart Attwell nastavil tři minuty nad rámec základní doby.

90
    Hosté se snaží projít po pravé straně, ale následný centr kapitána Brightonu Bruna byl velmi nepřesný a skončil v zámezí za bránou Jonase Lössla.

89
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Danny Williams.

88
    Nepřesný centr domácích skončil pouze u brankáře Mathew Ryana, který musel vyrazit ze své brány, aby byl u míče dřív než domácí útočník. Následným odkopem na půli domácích založil novou akci Brightonu.

87
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Tom Ince, přichází Joe Lolley.

86
    Přihrávka domácích do vápna neprošla, jelikož byla zblokována. Následně se ale Davy Pröpper provinil faulem a Huddersfield bude mít přímý kop z pravé strany.

85
    Steve Mounié dnes už hattrck nevstřelí, ovšem je jasným hrdinou dnešního zápasu a diváci ho za to odměnili hlasitým potleskem při odchodu na střídačku.

85
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

84
    Tentokrát domácí hráč neprošel po levé straně, každopádně následně se k míči dostal Ince, ale ani on se nedostal do vápna přes obranu Brightonu. Poté míč skončil až u domácího brankáře Lössla.
    83. Ince se zbavil obránce, ale jeho následný pokus chytil Ryan.

83
    Po zisku míče založil Huddersfield rychlý protiútok, kdy šel 1 na 1 domácí útočník Tom Ince, následně se zbavil obránce, ale jeho pokus zlikvidoval Mathew Ryan.

82
    Tom Ince se dopustil nedovoleného zákroku a Brighton má přímý kop z pravé strany. Ten nadělal domácímu brankáři Lösslovi problémy, ale nakonec míč chytil.

81
    Nyní mají domácí míč na levé straně na půli Brightonu. Ovšem velmi nepřesnou přihrávkou nabídli hostům jít dopředu. Ti se dostali až ke hranici vápna, ale následně získala míč obrana Huddersfieldu.