FK Dinamo Moskva – Machačkala 2:0 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
2:0 (1:0)
Anži Machačkala
cz Sobota 09.12.2017, 12:00 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas o dva góly. První gól padl v úvodním poločase, druhý gól přidal po pěkné akci Jevgenij Lucenko. Hostující tým vyslal na banku jen jediný střelecký pokus. (13:57:56)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:14.

90+2

90+2
    Domácí brankář vykopává.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Tašajev, přichází Nikolaj Obolskij.

89
    Alexej Kozlov se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje gólman.

88
    Sledujeme aktivní hru domácího celku.

86
    Alexandr Tašajev hraje na své polovině, sledujeme klidnou pasáž hry.

85
    Do konce druhého poločasu zbývá pět minut, mnoho šancí momentálně k vidění není.

84
    Dnešní utkání sleduje 3 525 diváků.

82
    Fatos Bećiraj byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce tak končí.

80
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu dohrává.

79
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Ivan Temnikov, přichází Anton Sosnin.

78
    Hostující brankář si dokázal poradit s pokusem z velké dálky.

78
    Alexandr Tašajev rozehrává rohový kop, Obrana Anži si s jeho pokusem dokázala poradit.

77
    Anton Šunin rozehrává od své branky.

76
    Ivan Markelov se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal. Obrana Dinama si dokázala výborně poradit.

75
    Alexandr Tašajev vybojoval rohový kop pro své spoluhráče, následně jej rozehrál a Jevgenij Lucenko hlavičkoval do středu branky, kde byl gólman.