FK Dinamo Moskva – Machačkala 2:0 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
2:0 (1:0)
Anži Machačkala
cz Sobota 09.12.2017, 12:00 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FK Dinamo Moskva a Anži Machačkala.

Anži Machačkala odehrála 19 zápasů (5-4-10; 19 bodů) a v tabulce je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Amkarem 2:1 a Chabarovskem 4:0. Nestačila na Lokomotiv Moskvu 0:1 a FK Rostov 0:2. Remizovala s Akhmatem 1:1.

FK Dinamo Moskva odehrálo 19 zápasů (4-7-8; 19 bodů). V tabulce je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s FK Rostovem 2:0. Nestačilo na Tosno 0:1 a Amkar 1:2. Remizovalo s Uralem 2:2 a Akhmatem 1:1.

1

1
    Domácí hrají v modrém, hosté v zeleném. Zápas začíná.

2
    Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

3
    Oleg Dančenko rozehrává rohový kop. Jeho centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

4
    Ivan Markelov centroval z levé strany před branku, tam byl dobře postavený obránce, který si dokázal výborně poradit.

5
    Machačkala má více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině a domácí se tak musí bránit. Anton Šunin bude vykopávat od své branky po nepřesné akci hostů.

8
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Domácí celek otevírá skóre. Po krásném centru se prosazuje zcela osamocený před brankou postavený ALEXANDR TAŠAJEV. Asistence: Jevgenij Lucenko.
    8. Alexandr TAŠAJEV - 1:0

10
    Sebastian Holmén mohl navýšit vedení svého týmu, ale jeho pokus ze dvou metrů končí na tyči!

10
    Fatos Bećiraj se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu výborně zablokoval brankář Machačkaly.

11
    Ivan Ivančenko se marně pokoušel probojovat do střelecké pozice, obrana Dinama hraje zodpovědně.

12
    Nyní se hraje zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

14
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

15
    Fatos Bećiraj se probojoval do další střelecké pozice, jeho ránu z dobré pozice zablokoval obránce soupeře.

18
    Alexandr Tašajev absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, je otřesený, zůstává ležet na hrací ploše.

19
    Vypadá to, že bude schopný domácí hráč v zápase pokračovat, ale má problémy s kolenem.

20
    Autové vhazování pro domácí celek na útočné polovině.

20
    Sergej Bryzgalov se z hostujícího celku probojoval do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku.

22
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do střelecké pozice.

24
    Alan Bakajev hledal přihrávkou spoluhráče, ale pas byl nepřesný. Vhazovat tak bude domácí Sebastian Holmén.

25
    Vladimir Polujachtov centroval před branku, následně se do zakončení dostal Ivan Ivančenko. Jeho pokus skončil na tyčce. Obrovská šance hostů je nevyužitá.

27
    Hosté rozehrávali rohový kop, obrana si poměrně snadno dokázala poradit.

28
    Juan Lescano se pokoušel probojovat do zakončení, ale pomohl si nedovoleným faulem. Vykopávat bude gólman domácího celku.

29
    Vladimir Polujachtov se probojoval do střelecké pozice, balon si příliš předkopl, a tak snadno zasáhl domácí gólman.

30
    Půlhodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku, mnoho šancí k vidění není. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.

31
    Giorgi Loria rozehrává od své branky, následně se pokoušeli hosté probojovat do zakončení.

32
    Vladimir Rykov zůstává ležet na hrací ploše, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice. Hraje se na půlce a k hráči míří lékaři.

34
    Machačkala rozehrává od své branky, rychle se pokouší hosté propracovat do střelecké pozice. Ivan Markelov hledal spoluhráče, ale minul.

35
    Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, míč vykopává domácí gólman.

36
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Vladimir Rykov, přichází Alexej Kozlov.

37
    Metr po metru se dostávají do střelecké pozice. Vypálit ale nedokázal. Na druhé straně po rychlé akci zakončoval obránce Toni Šunjić. S jeho pokusem si brankář poradil.

38
    Alexandr Tašajev rozehrával volný kop. Jeho rána ale končí vysoko nad brankou.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

41
    Domácí se probojovali do šance, ale skončili v postavení mimo hru.

44
    Rohový kop pro hostující celek. Sergej Bryzgalov centroval před branku, jeho centr před braku byl odvrácený před branku.

45
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut minut se bude nastavovat.

45+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

45+1
    Rohový kop pro hostující celek, následný centr před branku odvrátila pozorná obrana.

45+2
    Autové vhazování vybojoval domácí celek na polovině hrací plochy.

45+2

46

46
    Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jeden gól, pokračuje druhým poločasem.

46
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Ivan Ivančenko, přichází Pavel Jakovlev.

48
    Domácí celek hraje aktivně, pokouší se probojovat do střelecké pozice, přihrávka na Jevgeniej Lucenka byla hodně nepřesná.

49
    Fatos Bećiraj se pokoušel probojovat do střelecké pozice.

50
    Anži Machačkala se pokouší probojovat do střelecké pozice. Domácí obrana hraje výborně.

52
    Ivan Markelov hledal spoluhráče postaveného před brankou, I Ivan Ivančenko ale zakončit nedokázal.

54
    Anton Šunin vykopával od své branky, rozhodl se pro míč až na útočnou polovinu.

55
    Deset minut hry druhého poločasu je pryč, sledujeme rychlý fotbal, na výraznější střelecký pokus čekáme.

58
    Toni Šunjić byl faulovaný soupeřem, volný kop tak budou rozehrávat domácí na své obranné polovině.

59
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Vadim Afonin, přichází Arsen Chubulov.

60
    Domácí fotbalisté navyšují své vedení. Po krásné akci se prosazuje z předbrankové pozice JEVGENIJ LUCENKO. Asistence: Fatos Bećiraj.
    60. Jevgenij LUCENKO - 2:0

62
    Machčkala se pokouší se zápasem něco udělat, zatím se ale nemůže probojovat do střelecké pozice, domácí obrana hraje velmi dobře.

64
    Ivan Temnikov výborně zakončoval. Jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku, Giorgi Loria zasahovat nemusel.

65
    Další zajímavá akce byla zastavena postavením mimo hru, hosté se dostali do ofsajdu.

65
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Juan Lescano, přichází Alexandr Prudnikov.

67
    Anži Machačkala se dopustila útočného faulu, rozehrávat tak bude domácí brankář.

68
    Alexandr Tašajev se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale míč získal hostující obránce, který tak zastavil domácí akci.

69
    Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu, Toni Šunjić vedl domácí akci, zakončoval Ivan Temnikov. Jeho rána končí výrazně mimo branku.

72
    Jevgenij Lucenko hledal spoluhráče, Ivan Temnikov se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku.

74
    Ivan Markelov se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána končí ale mimo branku.

75
    Alexandr Tašajev vybojoval rohový kop pro své spoluhráče, následně jej rozehrál a Jevgenij Lucenko hlavičkoval do středu branky, kde byl gólman.

76
    Ivan Markelov se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal. Obrana Dinama si dokázala výborně poradit.

77
    Anton Šunin rozehrává od své branky.

78
    Alexandr Tašajev rozehrává rohový kop, Obrana Anži si s jeho pokusem dokázala poradit.

78
    Hostující brankář si dokázal poradit s pokusem z velké dálky.

79
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Ivan Temnikov, přichází Anton Sosnin.

80
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu dohrává.

82
    Fatos Bećiraj byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce tak končí.

84
    Dnešní utkání sleduje 3 525 diváků.

85
    Do konce druhého poločasu zbývá pět minut, mnoho šancí momentálně k vidění není.

86
    Alexandr Tašajev hraje na své polovině, sledujeme klidnou pasáž hry.

88
    Sledujeme aktivní hru domácího celku.

89
    Alexej Kozlov se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje gólman.

90
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Tašajev, přichází Nikolaj Obolskij.

90+1

90+2
    Domácí brankář vykopává.

90+2

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:14.

Domácí celek vyhrává tento zápas o dva góly. První gól padl v úvodním poločase, druhý gól přidal po pěkné akci Jevgenij Lucenko. Hostující tým vyslal na banku jen jediný střelecký pokus. (13:57:56)