Waasland-Beveren – Liége 3:1 (kon.)
Waasland-Beveren
3:1 (1:1)
Standard Liége
cz Piatok 08.12.2017, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 3:1, po prvním poločase platil nerozhodný stav 1:1, ve druhém poločase pak domácí fotbalisté rozhodli o svém triumfu. (22:26:06)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:6.

90+3

90+3
    Ani jeden celek se nikam netrne, nastavený čas je jen formalitou.

90+2
    Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Isaac Kiese Thelin, přichází Ryan Mmaee.

88
    Waasland-Beveren hraje aktivně na útočné polovině, pokouší se v klidu dohrát zápas. Jeho fanoušci už slaví výhru.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, míč od své branky do hry uvede Guillermo Ochoa.

86
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José Mpoku, přichází Beni Badibanga.

85
    Carlinhos hlavičkoval nad branku po výborném centru spoluhráče.

83
    Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí, kteří drží hru bezpečně daleko od své branky. Míč končí u hostujícího gólmana.

82
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Carlinhos, přichází Renaud Emond.

81
    Victorien Angban centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

80
    Hostující celek má nyní převahu, ale další dobrý zákrok si připisuje domácí brankář Davy Roef.

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, o vítězi je rozhodnuto.

77
    Akce hostujícího celku končí postavením mimo hru, gól tak platit nemůže, Dieumerci Ndongala se radoval zbytečně.