Bournemouth – Southampton 1:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:1 (1:0)
Southampton FC
Nedeľa 03.12.2017, 14:30 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 15. kolo

Stretnutie medzi Bournemouthom a Southamptonom tak končí nerozhodným výsledkom 1:1. Vedenia sa ujali domáci, lenže na gól Ryana Frasera dokázal v druhom polčase reagovať po prihrávke Redmonda útočník Charlie Austin. (16:23:06)

90+3

90+3
    Po rohovom kope sa ešte dostal do koncovky Aké, lenže jeho hlavička mierila nad bránku Forstera.

90+2
    Striedanie v tíme AFC Bournemouth: z ihriska odchádza Ryan Fraser, prichádza Benik Afobe.

90+2
    V druhej minúte nadstavenia hľadal Daniels v šestnástke Wilsona, lenže center prvého menovaného nebol presný.

90+1
    Hráčom stretnutia bol podľa očakávaní zvolený ľavý bek Saints Ryan Bertrand.

90
    Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte posledné tri minúty.

89
    V závere to skúsil z diaľky Romeu, ale jeho technický pokus mieri vedľa brány Begovica.

88
    Skvelé obhodenie Surmana po ktorom zakončoval Callum Wilson, ale jeho strela bola zblokovaná.

87
    Centroval Redmond, lenže jeho pas nanašiel v šestnástke žiadneho zo spoluhráčov.

86
    Boufala fauloval v nebezpečnej pozícií Ibe a nasleduje teda dobrá možnosť hostí na vstrelenie rozhodujúceho gólu.

85
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Steven Davis, prichádza Manolo Gabbiadini.

83
    Domáci sú v záverečnej desať minútovke aktívnejším tímom. K strele sa pretláčal King, ale toho nadvakrát dokázala skvele pokryť defenzíva súpera.

82
    Redmond síce našiel nabiehajúceho Austina, ale ten zakončoval z ofsajdového postavenia.

81
    Austin mohol pridať druhý gól v tomto zápase! Skvelý center Bertranda, ale anglický útočník hlavou namieril len tesne nad Begovicovu svätyňu.

80
    Do zakončenia sa predieral striedajúci Callum Wilson, lenže toho zastavil v hodine dvanástej dobre hrajúci Bertrand.

79
    Z diaľky to skúsil aj Redmond, ale jeho pokus mieril vedľa bránky pripraveného Begovica.