Trenčín – B. Bystrica 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.) | Žilina – Nitra 2:4 (kon.)
Košice – Poprad 3:1 (kon.) | Zvolen – Detva 6:2 (kon.)
koniec
HC Mikron Nové Zámky
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
MHK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 19.11.2017, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipsport Liga (SR) • 21. kolo
Predzápasové kurzy: 1.8 4.7 3.14
   
  57:43
  Milan Hruška sa pustil do Andreja Laca a chcel vyprovokovať bitku. Obaja hráči však zostali zakliesnení v zápasníckom chvate a neuštedrili si presné údery. Rozhodcovia udelili obom aktérom rovnaké tresty (2+2+10 minút)
   
  55:28
  Liptovský Mikuláš dal gól! Kuriózny moment v Nových Zámkoch. Spilar prihrával spoza brány, puk sa odrazil priamo do Kováča a pohotový MAROŠ PIATKA ho prepasíroval do siete. Bez asistencie.
   
  43:38
  Liptovský Mikuláš dal gól! Hostia sa usadili v útočnom pásme a svoj pobyt pred Kováčom zužitkovali na tretí presný zásah. V blízkosti bránkoviska zostal stáť MATÚŠ SUKEĽ a pohodlne usmernil puk do siete. Asistencia: Martin Kriška.
   
  43:15
  Konštrukcia brány zvonila aj na opačnej strane klziska. Nenápadné bekhendové zakončenie Špirka skončilo na hornej žŕdke.
   
  42:23
  Veľká príležitosť hostí. Strelu Radoslava Suchého tečoval tesne pred Kováčom Maroš Piatka a puk pravdepodobne skončil na žŕdke.
   
  40:28
  Liptovský Mikuláš dal gól! Hostia nemusia smútiť po nepremenenom trestnom strieľaní. O pár sekúnd neskôr vypálil od modrej čiary Marek Pacalej a puk dorazil do siete JAKUB LANGHAMMER. Asistencie: Maroš Piatka, Marek Pacalaj.
   
  40:15
  Marek Uram sa dostával do samostatného nájazdu na brankára Kováča, ale v poslednej chvíli ho podrazil Arturs Salija, takže hlavný rozhodca naradil trestné strieľanie.
   
  34:48
  Nové Zámky na chvíľu zovreli svojho súpera a Maroš Piatka oslobodil Liptákov iba za cenu zakázaného uvoľnenia. Tréner hostí na to reagoval timeoutom.
   
  26:50
  Liptovský Mikuláš dal gól! Hostia síce nevyužili presilovku, ale tesne po jej skončení otvorili skóre. Kováč neudržal jednoduchú strelu z hokejky Rapáča a následná dorážka LUKÁŠA PAUKOVČEKA skončila v sieti. Asistencia: Branislav Rapáč.
   
  26:27
  Andrej Košarišťan urobil veľkú chybu v rozohrávke za vlastnou bránou. Lantoši prihral voľnému Škodovi, ale gólman Liptákov sa stihol vrátiť na svoje miesto a výborne zakročil.
   
  24:45
  Liptáci majú druhú presilovkovú príležitosť. Dve trestné minúty za podrazenie si odpyká Dominik Rehák.
   
  21:53
  Domáci hokejisti dostávajú výhodu presilovky. Dve trestné minúty za hákovanie si odsedí Patrik Števuliak.
   
  21:03
  Košarišťan mal teraz šťastie, že Šimekovo nenápadné nahodenie od modrej čiary skončilo iba bránkovej konštrukcii. Gólman Liptákov napokon puk priľahol.
   
  06:29
  Opäť sa bude vylučovať, ale v tomto prípade na strane domácich. Jiří Cetkovský tvrdo zrazil na ľad Jána Tabačka a dostal nekompromisný trest 5 minút + DKZ.
   
  03:30
  Veľká šanca domáceho tímu. Novotný našiel krížnou prihrávkou pred bránou úplne voľného Zbořila, ale jeho zakončenie zblízka zastavil tesne pred čiarou Košarišťan.
   
  02:20
  Prichádza ďalšie vylúčenie na strane hostí a v tomto prípade veľmi zbytočné. Matúš Sukeľ pri napádaní podrazil brankára Kováča a inkasoval dvojminútový trest.
   
  01:39
  Rozhodcovia dnes prvýkrát vylučujú. Dve trestné minúty za hákovanie dostal hosťujúci útočník Lukáš Paukovček.

  Tomáš Lengyel


  Hľadáme spravodajcu pre tím MHK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

  Góly a asistencie: 27. Paukovček (Rapáč), 41. Langhammer (Piatka, Pacalaj), 44. Sukeľ (Kriška), 56. Piatka


  HC Mikron Nové Zámky: Kováč (Nagy) – M. Jass, Salija, M. Novák, Plášil, Šimek, Hruška, Trávniček, Štumpf – Zbořil, Novotný, Cetkovský – Moňa, Špirko, Rajenko – R. Varga, Škoda, Lantoši – Fábry, Rehák. K. Jass.
  MHK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Nádašdi, Luža, Tabaček, Moravčík, Nemec, Suchý, Nitriansky, Pacalaj – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Spilar, Langhammer, Piatka – B. Rapáč, Paukovček, J. Sukeľ – Števuliak, Lištiak, Laco.

  Rozhodca: Fridrich, Kubuš – Kacej, Synek.