Ružomberok – Podbrezová | 3:0 (kon.) | | | Prešov – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Senica | 0:0 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) |
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Bardejov – MFK Zvolen | 3:0 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 3:0 (kon.) |
Skalica – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Sigma Olomouc – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Brno – Teplice | 1:0 (kon.) |
Slavia – Dukla Praha | 5:0 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Arsenal – Tottenham | 2:0 (kon.) | | | Bournemouth – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Burnley – Swansea | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Everton | 2:2 (kon.) | | | Leicester – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Liverpool – Southampton | 3:0 (kon.) |
West Bromwich – Chelsea | 0:4 (kon.) | | | Manchester United – Newcastle | 4:1 (kon.) |
Getafe – Alavés | 4:1 (kon.) | | | Leganés – Barcelona | 0:3 (kon.) | | | Sevilla – Vigo | 2:1 (kon.) |
Atlético Madrid – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Bayern – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Frankfurt | 1:1 (kon.) | | | Leverkusen – Lipsko | 2:2 (kon.) |
Mainz – Kolín nad Rýnom | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Freiburg | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Mönchengladbach | 2:4 (kon.) |
AS Rím – Lazio | 2:1 (kon.) | | | Neapol – AC Miláno | 2:1 (kon.) |
Mouscron – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Sint-Truiden | 3:2 (kon.) | | | Eupen – Antverpy | 0:1 (kon.) |
Liége – Oostende | 0:0 (kon.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Groznyj | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – S. Moskva | 1:4 (kon.) |
Arsenal Tula – Kazaň | 0:0 (kon.) |
Paríž – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Dijon – Troyes | 3:1 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:1 (kon.) |
Štrasburg – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Metz | 0:0 (kon.) |
Třinec – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:2 (kon.) |
Linz – Rapid Viedeň | 1:2 (kon.) | | | Austria – Admira Wacker Mödling | 2:3 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) |
St. Pölten – Wolfsberger | 0:0 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 0:4 (kon.) | | | Feyenoord – Venlo | 1:1 (kon.) | | | Breda – Amsterdam | 0:8 (kon.) |
Willem II – Sparta Rotterdam | 2:2 (kon.) |
Gliwice – Kraków | 1:0 (kon.) | | | Sandecja Nowy Sącz – Lech Poznań | 0:0 (kon.) | | | Gdańsk – Wisła Pł. | 3:0 (kon.) |
koniec
MFK Ružomberok
3:0
(2:0)
FK Železiarne Podbrezová
64
|
Žltú kartu dostáva Matúš Turňa (FK Železiarne Podbrezová) po tom, čo si v šestnástke pýtal faul.
|
|
47
|
Žltú kartu dostáva Jakub Sedláček (FK Železiarne Podbrezová), Ruža bude zahrávať priamy kop.
|
|
40
|
Žltú kartu dostáva Aldo Baéz (FK Železiarne Podbrezová).
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.
Góly:
16. Qose (Maslo), 36. Kochan (Gál-Andrezly), 73. Takáč (Haskič)
Rozhodca: Chmura – Mókoš, Hancko
Diváci: 1153
Karty: 40. Baéz (POD), 47. Sedláček (POD), 64. Turňa (POD)
Nepremenená penalta:
MFK Ružomberok:
Macík – Jonec, Maslo, Kružliak (C), Pikk (71. Takáč) – Qose, Kochan (79. Sapara), Gerec (83. Kostadinov) – Daniel, Haskič, Gál-Andrezly.
Náhradníci: Krajčirík – Takáč, Kunca, Kupec, Maslo, Kostadinov, Sapara.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Turňa, Kupčík, Kuc, Djordjevič – Baéz (68. Haščák), Kopičár – Viazanko (C), Sedláček, Blahút (68. Jedinák) – Bernadina.
Náhradníci: Vavrúš – Kostelný, Mikuš, Haščák, Jedinák, Káčerík.
Tréner:
Náhradníci: Krajčirík – Takáč, Kunca, Kupec, Maslo, Kostadinov, Sapara.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Turňa, Kupčík, Kuc, Djordjevič – Baéz (68. Haščák), Kopičár – Viazanko (C), Sedláček, Blahút (68. Jedinák) – Bernadina.
Náhradníci: Vavrúš – Kostelný, Mikuš, Haščák, Jedinák, Káčerík.
Tréner:
Rozhodca: Chmura – Mókoš, Hancko
Diváci: 1153
Ján Kmeť