Columbus – NY Rangers 2:0 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 4:5 (po pr.)
Dallas – Edmonton 6:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 2:3 (po pr.) | Winnipeg – NJ Devils 5:2 (kon.)

2. Mathieu Perreault (WPG) 1+1
    3. Connor Hellebuyck (WPG) 34 zákroků, 2 góly, procentuální úspěšnost zákroků 94,4% (23:45:30)

Statistiky: Střely na bránu: 34-36; Zablokované střely: 15-13; Vhazování: 59%-41%; Hity: 25-12; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 4-0.

Cory Schneider v prostřední části inkasoval po bezbrankové první třetině pět gólů a Winnipeg po gólové smršti dokráčel k snadnému vítězství. Do třetí části naskočil Keith Kinkaid, který neinkasoval, a Will Butcher vstřelil svůj první gól v NHL, na porážce Devils to ale nic nezměnilo. Vítěznou branku vstřelil Patrik Laine. Konečný výsledek v MTS Centre ve Winnipegu v Kanadě. Winnipeg Jets 5 New Jersey Devils 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:41
    Střela Jets od modré čáry poté byla nepřesná a z pravého kruhu to zkoušel na opačné straně Travis Zajac, jehož pokus Connor Hellebuyck sice neudržel, ale vyrazil.

58:20
    Brandon Tanev v levém rohu útočného pásma bojoval o puk a mezi dvojicí protihráčů byl úspěšný.

57:42
    Adam Lowry napálil puk ze středního pásma na Keitha Kinkaida a donutil ho k zákroku a přerušení hry.

57:10
    Andy Greene napřáhl od modré čáry ke střele zápěstím, která minula levý horní roh brány.

55:42
    Puk byl ve středním pásmu sražen mezi střídačky a následuje poslední reklamní přestávka.

54:44
    Bryan Little přihrávkou z ostrého úhlu a pravého křídla hledal před bránou najíždějícího Joshe Morrisseyho, tomu ale kotouč zamířil pod brusle a do zakončení se nedostal.

54:15
    Blake Wheeler vypálil z levého kruhu pro vhazování a Keith Kinkaid puk levým betonem vyrazil.

53:20
    Dnešní utkání sleduje 15321 diváků.

53:00
    Connor Hellebuyck si připsal další zákrok a Jacob Trouba po něm vyhodil puk na zakázané uvolnění.

52:30
    Devils se před bránou snažili dostat do zakončení, Dustin Byfuglien ale dokázal puk odpálit.

52:04
    Joel Armia byl v útočném pásmu příliš rychle a pískalo se postavení mimo hru. Reklamní přestávka.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 26. Connor (Wheeler, Scheifele), 29. Laine (Ehlers, Little), 29. Trouba (Connor, Scheifele), 30. Hendricks (Perreault, Armia), 39. Perreault (Hendricks, Armia) – 27. Gibbons (Coleman, Butcher), 48. Butcher (Hischier, Hall)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Enström, Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.
    New Jersey Devils: Schneider (41. Kinkaid) – A. Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Palmieri – Bratt, Zajac (A), Stafford – Henrique, Boyle, Wood – Gibbons, Coleman, Noesen.

Rozhodca: Dan O'Halloran, Brad Meier. Čároví: Vaughan Rody, Andrew Smith

Diváci: 15321