Columbus – NY Rangers 2:0 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 4:5 (po pr.)
Dallas – Edmonton 6:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 2:3 (po pr.) | Winnipeg – NJ Devils 5:2 (kon.)
LA Kings – Florida 4:0 (kon.)
Detroit Red Wings
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Buffalo Sabres
cz Sobota 18.11.2017, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To by bylo z mé strany všechno. Já se v tuto chvíli s Vámi loučím, přeju příjemný krásné brzké ráno a u dalšího zámořského přenosu zase na počtenou. (04:20:43)

Ryan O'Reilly (BUF) 1+0, 2 střely, 22:11
    Detroit přehrál Buffalo rozdílem dvou branek.

Je dobojováno! Detroit potvrdil roli favorita v tomto utkání a porazil Buffalo 3:1. První branka padla až v samotném závěru druhé třetiny, když Luke Glendening poslal domácí do vedení. Buffalo poté ve třetí třetině dokázalo vyrovnat zásluhou Ryana O'Reillyho, ale to bylo tak všechno, co hosté předvedli. O tři minuty později poslal domácí do opětovného vedení Tomáš Tatar. Celkové vítězství pojistil až v 56. minutě Dylan Larkin svou čtvrtou brankou v sezóně. Detroit tedy dnes vyhrál a připsal si důležité dva body do tabulky, naopak Buffalo rozšířilo svou mizernou sérii na čtyři zápasy bez výhry.

Počet střel na branku: 33 (8, 13, 12) – 20 (6, 4, 10)

59:36
    Hosté musí svůj útok založit až od vlastního brankáře, konec tohoto zápasu je za dveřmi.

59:13
    Buffalo se nadechuje k poslednímu, finálnímu tlaku, ale ten končí ihned po nepřesné přihrávce.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:43
    Zetterberg krouží kolem hostující branky, žádný z hostů mu nedokáže vzít puk. Poté následuje střela Greena, kterou Lehner schoval v lapačce.

58:12
    Detroit hraje tuto koncovku zápasu s naprostým přehledem, Buffalo působí odevzdaným dojmem.

57:53
    Buffalo se tentokrát dokázalo ubránit, ale puk neudrželo. Na jejich branku se řítí další domácí akce.

57:33
    Vhazování ve středním pásmu vyznělo lépe pro domácí, kteří se řítí do dalšího útoku.

57:25
    Hra je přerušena kvůli domácímu brankáři, který potřebuje upravit výstroj.

57:10
    Howard musel být připraven, ale nakonec nemusel ani zasahovat. Puk se opět stěhuje blíže k Lehnerovi.
    55:54 Dylan LARKIN - 3:1

55:54
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí vedení má hodnotu dvou branek, jelikož DYLAN LARKIN si dojel pro dorážku střelu spoluhráče Ouelleta. Detroit je tedy blízko další výhře v sezóně – 3:1. Asistence: Xavier Ouellet.

Jan Mládek

Góly a asistencie: 40. Glendening (Helm), 49. Tatar (Abdelkader), 56. D. Larkin (Ouellet) – 46. R. O'Reilly (Antipin, Scandella)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Daley, Ericsson, Green, Ouellet, Jensen, Kronwall (A), Lashoff – Nyquist (C), Zetterberg, Mantha – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Glendening, Nielsen (A), Abdelkader – S. Wilson, Helm.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Falk, Scandella, Beaulieu, McCabe, Antipin, Gorges – S. Reinhart, Eichel (A), E. Kane – Okposo (A), R. O'Reilly (A), B. Pouliot – Pominville, Jo. Larsson, Griffith – Nolan, Girgensons, Criscuolo.

Rozhodca: Hebert , Morton – Racicot, Nagy

Diváci: 19 515