Skalica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Trnava – Prešov 4:6 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
Dubnica – Michalovce 2:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 19:3 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 17.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 21. kolo

Zápas sa končí výsledkom 2:4! (20:16:39)

58:35
    Dukla Michalovce dala gól!

V 59. minúte zápasu hostia využívajú presilovku a idú do vedenia o dva góly! Gól strelil MAŠLONKA. Asistencie: Rusina, Kolba.

57:24
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., sekanie).

52:02

V 53. minúte idú hostia do vedenia o jeden gól, stav je tak 2:3! Gól strelil KABÁČ. Asistencie: Poliaček, Linet.

48:54
    Hostia v plnom počte.

47:19
    Domáci v plnom počte.

46:54
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., nedovolené bránenie).

45:19
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Themár – 2 min., hrubosť).

40:01

Po dvoch tretinách je stav zápasu 2:2!

40:00

38:44
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

34:22
    Dubnica dáva gól!
    V 35. minúte domáci využívajú presilovku a vyrovnávajú tak na 2:2! Gól strelil BOBČEK. Asistencia: Jakúbek.

33:02
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kabáč – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

24:47
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Rusina – 2 min., držanie hokejky).

20:01

Po prvej tretine je stav zápasu 1:2!
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Kokavec (Kluka, Hegyi), 35. Bobček (Jakúbek) – 11. Kabáč (Cvengroš, Linet), 14. Dolgoš (Malšonka), 53. Kabáč (Poliaček, Linet), 59. Mašlonka (Rusina, Kolba)

TSS GROUP Dubnica: Dovina (Kutej) – Bobček, Rehák, Habšuda, Madový, Themár, Burzala, Ďurkech – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Kokavec – Trenčan, Kanaet, Kútny – Briestenský, Jakubík, Nemček
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Dzúr (Trenčan) – Valečko, Hančák, Kolba, Dolgoš, Cvengroš, Rusina – Solomonchak, Cútt, Hamráček – Halás, Piatak, Mašlonka – Poliaček, Linet, Kabáč – Balko, Toma

Rozhodca: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Peter Hanko