Skalica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Trnava – Prešov 4:6 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
Dubnica – Michalovce 2:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 19:3 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 17.11.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 21. kolo

Zápas sa končí výsledkom 4:3! (20:20:18)

59:59
    Topoľčany dali gól!

Neuveriteľné! Domáci hokejisti sekundu pred koncom tretej tretiny využívajú presilovku a tak idú do vedenia 4:3! Gól strelil UHNÁK. Asistencia: Podstavek.

59:27
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Giľák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

48:07
    Hostia v plnom počte.

46:07
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Šterbák – 2 min., podrazenie).

43:01
    Spišská Nová Ves dala gól!

V 43. minúte zápasu hostia využívajú presilovku a tak je stav zápasu 3:3! Gól strelil LESŇÁK. Asistencia: Giľák.

42:12
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Španko – 2 min., podrazenie).

40:58

V 41. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 3:2! Gól strelil UHNÁK. Asistencia: Pätoprstý, Tábi.

40:34
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Forrai – 2 min., hákovanie).

40:01

Po dvoch tretinách je stav zápasu 2:2!

40:00

39:58

37:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., hákovanie).

27:05

V 28. minúte zápasu je stav vyrovnaný 2:2! Gól strelil UHRÍK. Asistencia: Giľák.

27:04

25:04
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., podrazenie).

22:18

V 23. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil NOVÁK. Asistencie: Pekarčík, König.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. König (Laššo), 23. Novák (Pekarčík, König), 41. Uhnák (Pätoprstý, Tábi), 60. Uhnák (Podstavek) – 2. Uhrík (Giľák), 28. Uhrík (Giľák), 44. Lesňák (Giľák)

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Bystričan, Španko, Hrudík, Duran, Gašparovič – Pätoprstý, Uhnák, Tábi – König, Novák, Pekarčík – Minárik, Laššo, Podstavek – J. Hudec, Lindeman, F. Hudec
    HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Halász, Bdžoch, Šterbák, Kyčák, Bednarčík – Lištiak, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Zwick, Olejník, Chmeľ

Rozhodca: Radovan Vojtek – Lukáš Ševčik, Štefan Mráz