Jihlava – K. Vary 4:5 (2:3 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (2:1 po s.n.)
Vítkovice – Sparta Praha 6:5 (kon.) | Třinec – Slavia 3:5 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 1:2 (po pr.)
Pardubice – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 17.11.2017, 16:15 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek svátečního večera. (18:29:20)

Přestože Piráti dokázali ve třetí třetině snížit na rozdíl jediné branky, vyrovnat již nestihli. Kohouti se tak mohou radovat z první letošní domácí tříbodové výhry.

59:52
    Marek netrefil po přechodu útočné modré prázdnou bránu.

59:28
    Ovčaři proti Chlánovi musel zasahovat betonem.

59:17
    Zakázané uvolnění Kohoutů.

59:08
    Hajič vyslal tvrdou střelu od modré čáry, ale jeden z domácích hráčů ji vytečoval na vlastní střídačku.

58:55
    Oddechový čas pro tým domácích.

58:55
    Po závaru Pirátů vyhazují domácí puk na zakázané uvolnění.

58:29
    Kopicova střela od modré čáry byla zblokovaná a puk vyklouzal do střední třetiny.

58:18
    Pavlát zůstává na střídačce, hosté to zkouší v šesti!

58:18
    Hostující tým si vybírá oddechový čas.

58:18

57:57
    Palička dostal přihrávku a byl sám před Pavlátem, ale brankář hostů drží Piráty na dostřel!

57:32
    Piráti střídají a začínají s rozehrávkou ve vlastní obranné třetině.

56:50
    Beierova rána z vrcholu kruhů nebyla přesná.

56:19
    Po několika tečích skončil puk na střídačce domácích.

55:39
    Pavlát si také připisuje zákrok po pokusu Machálka.

Kamila Ludwigová

Góly a asistencie: 12. Husták (Kuba), 13. Tomaník (Palička), 28. Palička (Podlaha, Kuba) – 11. Novák (Köver, Seemann), 51. Šilar

HC Olomouc: Ovčaři (Schejbal) – Szturc, Murla, Kuchař, Spálovský, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Husták, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Marek, Tomaník, Janečko, Pěcha, Machálek, Kuba
    Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Kopic, Seemann, Kleiner, D. Novák, A. Novák, Procházka, Vícha, Hajič – Köver, Bajer, Hřebíček, Chlán, Kulich, Tůma, Šeliga, Šišolák, Šilar, Adámek

Rozhodca: Čuňočka – Měkýš, Čelechovský