Yanbian Funde FC – Henan Jianye 1:2 (kon.)
Yanbian Funde FC
1:2 (0:1)
Henan Jianye FC
cz Sobota 21.10.2017, 09:30 • Yanji Nationwide Fitness Centre Stadium, Yanji City • Čínská Super League

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (11:28:20)

Máme tady konec. Henan nakonec vyhrál 2:1 a pro Yanbian je to definitivní konec v této lize, jelikož už dvě kole před koncem se ze sestupové příčky nevyšplhá a příští rok si zahraje druhou čínskou Jia League. Už v 6. minutě jsme viděli gól, když Bořek Dočkal na své půli předal míč Christianu Bassogogovi, který to vzal na sebe, přešel přes všechny obránce a následnou pumelicí do levé šibenice nedal domácímu brankáři šanci. Ve 21. minutě se dostal do skvělé šance Chena Hao, ale těsně minul levou tyč. Druhá půle prvního poločasu byla velmi vyrovnaná a nic zajímavého nepřinesla. Ovšem začátek poločasu opět vyšel hostům a ve 48. minutě rovněž Dočkal poslal míč Bassogogovi a ten se druhým gólem nemýlil. V 55. minutě se málem prosadil český reprezentant, ale Bořek Dočkal střelil pouze tyč. V 66. minutě domácí snížili po pěkné kombinaci na jejímž konci zakončoval Trawally. Ke konci se domácí snažili vstřelit vyrovnávací branku, ale gól už nedali.

90+5

90+5
    Centr z pravé strany obrana hostů odvrátila.

90+4
    Domácí posílají nákop na Trawallyho, ale ten končí pouze u brankáře hostů.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jinbao (Henan Jianye FC).

90+2
    Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Dočkal, přichází Heng.

90+1
    Domácí se stále nemohou dostat do vážnější šance, nyní získali míč hosté a následuje aut pro Henan.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Po menší roztržce dostávají žlutou kartu Ren a Yao.

88
    Nepřesný nákop končí v rukavicích Wu Yana.

87
    Hosté se nyní hodně zatáhli, ale do ničeho Yanbian nepouští.

86
    Nepřesná přihrávka hostů končí v autu.

85
    Cui Ren se sice ocitl na zemi, ale faul se nepíská, následuje pouze autové vhazování pro domácí.

84
    Faul domácího Zhonggua.

83
    Ani tentokrát není vyrovnáno! Po kombinaci kolem vápna hostů se ke střele dostal Cui Ren, ale trestuhodně přestřelil bránu ve skvělé pozici!

82
    Bassogog se dostal až do vápna, poté narazil míč Dočkalovi, který ovšem výrazně přestřelil.

81
    Střídání v týmu Yanbian Funde FC: ze hřiště odchází Yongchun, přichází Ren.

80
    Chen Hao poslal k zemi protihráče a dostává žlutou kartu.

Michal Raška

Góly: 66. Trawally (Shihao) – 7. Bassogog (Dočkal), 48. Bassogog (Dočkal)

Karty:   63. Ryong (YAN), 89. Ren (YAN) – 66. Hu (HNN), 70. Yan (HNN), 80. Hao (HNN), 89. Yao (HNN), 90+3. Jinbao (HNN)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:10. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:19.
    Yanbian Funde FC: Wenyi – Yongchun (81. Ren), Jiang, Yuwen, Guanghui, Shihao, Zhongguo (C), Tian, Hwang (46. Ryong), Li (13. Rama), Trawally
    Náhradníci: Rama – Ryong, Zhang, Jialin, Haojie, Ren, Chengjun

Henan Jianye FC: Yan – Cao (C), Abduwal (75. Fei), Hao, Yao, Zhuoyi, Dočkal (92. Heng), Gang, Ke, Hu (66. Jinbao), Bassogog
    Náhradníci: Chen – Fei, Cheng, Guoming, Jinbao, Changjie, Heng