Linz – Salzburg 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – St. Pölten 1:0 (kon.)
Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 14.10.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Je tu konec zápasu. Ve druhém poločase jsme sledovali rozhodně zajímavý fotbal. Zejména pasáž mezi 50. a 56. minutou přinesla hned tři góly. Nakonec se ale zrodila remíza 2:2, kterou ani jedno z mužstev s nadšením nebere. (20:21:58)

90+2

90+2
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Bernd Gschweidl, přichází Joshua Steiger.

90+1
    Po centru z pravé strany balon doputoval až ke Kusterovi, který rychle rozehrál. Hosté očividně pomýšlejí na tři body.

90
    Již se rozběhla poslední minuta normální hrací doby. Aktivnější jsou v závěru domácí.

88
    Po nakrátko rozehraném přímém kopu pálil Flecker, míč ale poslal těsně mimo.

87
    Závěr zápasu se rychle blíží. Nyní mají domácí možnost v podobě přímého kopu.

84
    Domácí se pokoušeli zahrozit po dlouhém autu. Nakonec byl ale odpískaný útočný faul a hosté se ubránili.

82
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Gerald Nutz, přichází Christopher Wernitznig.

81
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Markus Pink.

78
    Závěr zápasu se již nehraje v takovém tempu jako v minulých minutách.

75
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Mihret Topcagic.

74
    Balon nyní propadl k Ouedraogovi, jehož rána byla ale zblokovaná. Následuje roh.

73
    Hra je opticky hodně vyrovnaná. Nyní se zdá, že o vítězství může dnes usilovat jakékoliv mužstvo.

71
    Na balon za obranu si naběhl Gruber, z plného běhu ale míč poslal hodně mimo.

70
    Další centr do vápna před Ouedraogem odhlavičkoval na roh Mahrer. Z následné standardky domácí nezahrozili.

68
    Po standardní situaci hlavičkoval Ouedraogo, gólman Kuster v pohodě míč lapil.

65
    Pokus o útočný výpad hostů skončil hned dvojnásobným ofsajdem.

63
    Čas rychle plyne a do konce zápasu chybí něco okolo půl hodiny. Domácí se snaží, jenže do šancí se teď nedostávají.